close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Běda vládě, která zradí svůj lid!

21. září 2015 v 9:47 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Běda vládě, která zradí svůj lid!V sobotu 19. září se v Havlíčkově Brodě konala demonstrace proti nelegální imigraci. Akci pořádal Jiří Černohorský jako soukromá osoba. Sešla se zhruba stovka lidí. Jiří Černohorský založil neformální facebookovou platformu "Čest, Svoboda, Respekt" a má v plánu organizovat podobná shromáždění i v dalších městech, například v Brně nebo v Českých Budějovicích. Plánuje dojít až do Prahy a vyzvat vládu k demisi. Je toho názoru, že lidé musí pochopit, že jen oni sami mohou něco změnit, protože vláda jim rozhodně nepomůže.

Na mítinku vystoupil také sociolog Petr Hampl, který řekl, že v současnosti jde de facto o bytí či nebytí českého národa a že by pro nás měla být inspirující úspěšná husitská revolta a s ní související záchrana naší země.
Dále na mítinku zaznělo, že směr dnešní globální americké a eurounijní politiky vychází z ideologie globalizace pod nadvládou amerických elit nad všemi národy světa - tedy projektu, který americká administrativa aktivně prosazuje, a v němž má být globalizace završena vytvořením jednoho světového náboženství, jedné kultury a smícháním ras na zeměkouli.
Byl citován Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, který již v roce 2002 oficiálně sdělil toto:
"Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali."
Dosažení cíle "jediného státu" má být realizováno čtyřmi kroky:
1. krok: Neomezený proud imigrantů za účelem rozpadu usazených národů a zničení jejich kultur.
Žádný stát nesmí bránit přílivu uprchlíků. Speciálně se má zdesateronásobit příliv uprchlíků do Evropy. Národně orientovaní politici musí být umlčeni a musí zmizet ze scény.
2. krok: Neomezený tok ropy, plynu a jiných surovin
Národy nesmí disponovat nerostným bohatstvím. Veškeré zdroje budou privatizovány a internacionalizovány.
3. krok: Ničím neomezené finanční toky do USA
Žádná vláda nesmí bránit svobodnému pohybu kapitálu a nesmí bránit odcházení zisků ze země. Státy se musí dostat do vzájemné závislosti, aby nemohly existovat samy o sobě. Státy, které se tomu budou bránit, budou nahrazeny loutkovými režimy. Nepřátelé této globalizace budou zničeni. Thomas Barnett suše konstatuje: "Kritiky zabijeme".
4. krok: Žádný stát se nesmí postavit proti tzv. "mírovému nasazení" americké armády - americké soukromé militaristické agentury nastoupí na regionální "trhy".
Úkolem amerických vlád je trvale udržovat tzv. "válku proti terorismu" a nikdy neopustit země, kam již jednou vkročila noha amerického vojáka. Strategický cíl je dán jasně: zničení všech protivníků globalizace.
Někteří čeští politici jsou překvapeni tím, že nejsou dostatečně střeženy a kontrolovány hranice EU. Problém ale je, že sami uprchlíci informují o tom, že jejich dopravní lodě plují pod americkou vlajkou. To vše znamená, že globálním elitám se jejich plán daří. Nejedná se tedy o žádný omyl anebo neschopnost - naopak!
Evropská Unie zahájila postupnou imigraci 56 milionů severoafrických muslimů již v roce 1995. Projekt se jmenuje EUROMED, tedy spolupráce Evropské unie a středomořských států, a - stejně jako například v současné době TTIP - byl připravován s naprostým vyloučením veřejnosti. Počet imigrantů uvádí EUROSTAT s tím, že se jedná o odhad počtu imigrantů, kteří jsou údajně potřební na vyrovnání demografického úbytku v Evropě.
Projekt podepsaly v listopadu roku 1995 všechny tehdejší členské státy EU plus Maroko, Alžírsko, Tunisko, Egypt, Jordánsko, Palestinská správa, Sýrie, Libanon, Turecko a Izrael. Lisabonskou smlouvou platnost tohoto projektu přešla automaticky i na nové členy EU. Státy se zavazují zavést od roku 2010 politické partnerství, kulturní partnerství, volný obchod, ekonomickou integraci, volný pohyb osob a zvýšený rozpočet finanční pomoci partnerským islámským zemím.
A to vše je také důvodem, proč členské země EU - a letos v červenci také česká vláda - ratifikovaly Úmluvu o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni. Tato úmluva stanoví, že všichni cizinci z kteréhokoli světadílu mají možnost budovat v České republice místní sdružení pro obhajobu svých zájmů a projevů své kulturní svébytnosti. Cizinci tak mají právo volit v místních volbách, zakládat vlastní odbory, mají právo na shromažďování a sdružování.
Během mítinku opakovaně zaznělo, že česká vláda - stejně jako národní vlády ostatních evropských zemí - má jisté možnosti, jak vlně nelegálních imigrantů zabránit, ale je velkou otázkou, zdali jich využije. Jestliže ne, pak to (slovy Jana Wericha) dělá z blbosti anebo za cizí peníze, a jedna varianta je horší než druhá. Současné vládní garnituře nedali lidé ve volbách mandát rozvrátit náš stát. O zásadním ohrožení bezpečnosti, které z přijetí tzv. kvót vyplývá, musí rozhodnout lid této země a nejen hrstka politiků: Běda vládě, která zradí svůj lid!
Vladimíra Vítová
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 proste-jen | Web | 21. září 2015 v 9:53 | Reagovat

Souhlasím s každým slovem...

2 Obi | 22. září 2015 v 8:28 | Reagovat

"Běda"??? No nevím, ale vláda zrazuje svůj lid už víc jak 25 let a dál zrazovat bude (ekonomicky, politicky, sociálně)...a nic-nikdo jí v tom bránit nebude, to mi věřte.

3 Willibald Brettschneider | 22. září 2015 v 15:50 | Reagovat

Co k tomu dodat. Snad jedině: "Budou se nám smát, dokud se nás nezačnou bát". Z toho vyplývá, že jsme na tahu my.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama