close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

Květen 2018

OTEVŘENÝ DOPIS

30. května 2018 v 14:48 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Dopis Víta Pokorného
Toto je dopis rozhořčeného Čecha. Proč žaluje Evropu a proč žaluje Francii? Necháváme ho v plném znění.
Již nyní text Víta Pokorného sdílelo více než 21 tisíc lidí. V čem je jeho síla? Posuďte sami!

Je suis France? Aneb mám si svou tvář na profilovce Facebooku zabalit do francouzské trikolóry? Ne, kamarádi, neudělám to. A to nikoliv proto, že bych snad nesoucítil s dětmi, které při náhlém útoku v Paříži přišly o
své rodiče, nebo s mrtvou studentkou, která už nikdy nedopíše svou téměř hotovou bakalářskou práci. Předčasně a nedobrovolně odešlo více než 130 lidí, další stovka je v kritickém stavu v nemocnici, další tři stovky jsou "jen" obyčejně zranění. Je mi jich nesmírně líto, ale na pozadí jejich oběti napřahuji ukazovák, ukazuji a nekompromisně ŽALUJI: Politici Evropské unie, špičkoví představitelé bohatých a humánních západních států:
TO VY jste umožnili, aby americká politika a Vaše servilní nečinnost rozvrátily stávající fungující politické systémy v Sýrii, v Eritrei, v Iráku, Afghánistánu, v Libyi, v Súdánu, v Čadu a ve spoustě dalších států.
TO VY jste zapříčinili konec obvyklého fungování těch krajin, vznik
stovek nepřehledných kmenových bojůvek a stav, kdy >> v těch zemích
neexistuje bezpečí a každý tam zápasí s každým.
TO VY jste odpovědní za dodávky zbraní tu jedné, tu druhé bojující
skupině, v podstatě každému, kdo zaplatí příslušný bakšiš do
Vámi spravované státní kasy.
TO VY stojíte za nekonečným proudem pologramotných černochů, který směřuje za svou lepší ekonomickou budoucností do Evropy. Mladí muži, kteří k nám z velké části přicházejí (třebaže fotografie v novinách jsou plné starostlivých maminek a plačících dětí bez teplého svetru), mají v kapsách tu stovky, tu dokonce tisíce eur či dolarů. Podle našich novin ale ti lidé pocházejí z nejchudších poměrů a utíkají před válkou ve své zemi. Tfuj, říkám a uplivávám si před novinářem, který to napíše. Jak dlouho si myslíte, že budu věřit pohádkám, kdy se mi snažíte říct, že chudá a početná rodina prodala veškerý svůj majetek (předtím už
poničený válkou a zkonfiskovaný islamisty) a poslala jednoho svého
zástupce do Evropy? Jsem podstatně bohatší než "chudá africká rodina" a nedám dohromady několik tisíc eur, když jedu na dovolenou. Prostě si to nemohu dovolit. A Vy mi budete donekonečna lhát, že ty peníze v jejich kapsách jsou JEJICH???
JAK TO, že neumíte ochránit vnější hranici Schengenského prostoru a
tisíce hodin Vašich schůzek končí jen bezduchými prohlášeními, která
nic, ale SKUTEČNĚ NIC neřeší?
JAK TO, že bohatá Evropa, disponující mimo jiné nejmodernější vojenskou aliancí NATO se superdokonalými zbraňovými systémy, neumí udělat pořádek na svých hranicích a dovolí, aby nám tu chodily statisíce neregistrovaných lidí bez dokladů nebo se smyšlenou identitou?
JAK TO, že dopustíte vznik celých zakázaných (eufemisticky nazývaných) "no go" zón uprostřed našich evropských velkoměst, kam se Belgičan, Francouz nebo třeba Švéd bojí chodit, kde neplatí slovo policisty a kde snad, nedej bůh, už nyní vládne právo šaría?
JAK TO, že máte peníze na to, abyste živili, šatili, ubytovávali a
školili třeba v jazyce statisíce přivandrovalců, abyste je přepravovali
vlaky či dokonce letadly, abyste jim zabezpečovali zdravotní péči? Víte, co dělá náš bezdomovec, kterému exekutor kvůli dluhu 50 000 sebral střechu nad hlavou a odsoudil ho k doživotní existenci v šedé ekonomice? Když je mu zima, zaleze k rourám dálkového topení někde u plotu teplárny, když má hlad, jde vybírat kontejnery, a když ho bolí břicho, prostě jen tiše trpí a léčí se snad ukradeným rumem. Žaluji, že o Františka Nováka či Pepu Koudelku se postarat neumíte, zatímco Mohamedu Al Ibn Azízovi v téže situaci zajistíte z našich společných peněz dům, lékaře, sociální péči, kapesné, mobilní telefon a právníka. Ku*va, proč?? Nedivte se pak, že radikálové zneužijí tuhle Vaši pseudopohostinnost a ve jménu Alláha tu začnou střílet nebo vyhazovat do povětří tu metro, tu vlak, tu autobusy, nebo třeba fotbalové stadióny či koncertní sály. Jak dlouho ještě budete pobírat své královské platy a za zdmi svých paláců, chránění stádem bodyguardů, donekonečna vydávat svá prohlášení, která jsou (a teď to napíšu fakt na plnou hubu) k hovnu? Kdy konečně se postavíte za svoje voliče, za nás Evropany, a kdy konečně začnete něco pořádného dělat? Kolik ještě musí přijít útoků, kolik nevinných tatínků musí být zabito, kolik evropských maminek musí být znásilněno, abyste pochopili, že tohle všechno je jen a jen VAŠE chyba? A proto ne, já nejsem Francie a moje profilovka není zahalena trikolórou. Stojím proti Vám s odhalenou tváří, ukazuji na Vás a žaluji. A budu to dělat čím dál tím častěji a čím dál tím hlasitěji.
Nebojím se.

ČSSD hrozba pro národ.

20. května 2018 v 8:11 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Už víme, proč ČSSD požadovala křeslo ministra vnitra! Na vnitru bude sedět Bakalův člověk z amerického Aspen Institute a pomalu se začíná rýsovat, proč Babiš neposlechl Miloše Zemana a nevytvořil koalici s KSČM a SPD. Andreje někdo přitlačil ke zdi, když ho donutil změnit názor, pustit Hamáčkovi vnitro a ještě pozici ministra zahraničí. Kauzy Nikulin a Novičok ukázaly, že na Babiše má někdo obrovskou páku!Když zhruba před měsícem skončily neúspěchem námluvy mezi Hnutím ANO a ČSSD, vypadalo to špatně, pomalu na předčasné volby. Andrej Babiš šel na Pražský hrad za prezidentem Milošem Zemanem, aby se poradili, co dělat dál. Prezident odmítl myšlenku předčasných voleb a doporučil Andreji Babišovi, aby vytvořil menšinovou vládu, klidně i jednobarevnou, s podporou KSČM a SPD. Programové průniky existovaly a dosud existují, neměl to být problém. Jenže se stalo něco neuvěřitelného. Neuběhlo ani 24 hodin po schůzce s prezidentem, když Andrej Babiš oznámil, že uvažuje znovu otevřít vyjednávání s ČSSD, které skončilo před několika dny předtím neúspěchem. Tehdy to zkrachovalo na požadavku předsedy ČSSD Jana Hamáčka na obsazení pozice ministra vnitra. Pouhých 24 hodin po schůzce s prezidentem, který Babiše nasměroval k SPD a KSČM, došlo k obrovskému obratu. Andrej Babiš změnil náhle názor a nabídl ČSSD pozici ministra vnitra.Aspen Institute Central Europe je pražskou pobočkou nadnárodního amerického think tanku.

Andrej Babiš čelí už od konce voleb velkému tlaku uvnitř Hnutí ANO, kde skupina lidí okolo Roberta Pelikána, Martina Stropnického a Dana Ťoka nechce za žádných okolností spolupracovat s SPD, doslova jim naskakuje kopřivka při představě, že by ANO mělo spolupracovat s lidmi Tomia Okamury. Zemanova rada proto Babiše nepotěšila a jeho návrat k jednání se tak dal interpretovat jako volba menšího zla, protože v případě jednání s SPD by se mohlo Babišovi rozpadnout Hnutí ANO zevnitř. Jenže ono to zdaleka není tak jednoduché. Pokud se totiž mluví o tom, co je volba menšího zla, potom s překvapením zjistíme, že Andrej Babiš si možná vybral daleko větší zlo, než by pro něho představovala SPD. A bylo by naivní si myslet, že o tom neví, nebo že se tím dosud nezabýval, ale pokud půjde Andrej Babiš do vlády s ČSSD, půjde ve skutečnosti do vlády se Zdeňkem Bakalou!Hamáček pracuje pro Zdeňka Bakalu, pracují spolu v jedné americké neziskovce!

Předseda ČSSD Jan Hamáček se zdá být jako tichá myška, která nedělá vlny, ovšem ve skutečnosti je to jeden z největších koňů amerických neoconů uvnitř ČSSD. Jan Hamáček je totiž členem představenstva [1] amerického nátlakového think tanku Aspen Institute Central Europe [2], což je pražská neoconská pobočka americké matky této neziskovky. A Hamáček v tomto představenstvu sedí s takovými lidmi, jako je Madeleine Albright, čestná předsedkyně Aspen Institute, Michael Žantovský, prezident mezinárodního poradního sboru Aspen Institute, nebo právě Zdeněk Bakala.Martin Ehl, Bakalův šéfredaktor mezinárodní sekce Hospodářských novin. Je členem Aspen Institute spolu se svým zaměstnavatelem Bakalou.

Právě Bakala totiž zastává v Aspen Institute pozici viceprezidenta sboru poradců. Bakala má v Aspenu kromě Jana Hamáčka z ČSSD dalšího člověka. Tím je Andrew Knight, předseda představenstva Bakalova vydavatelství Economia, které vydává mj. Hospodářské noviny a Respekt. A je to ta samá Economia, která provozuje freemaily Centrum.cz, Atlas.cz a Volny.cz, které zahazovaly emaily českých občanů, pokud obsahovaly odkazy na alternativní servery. A šéfredaktorem mezinárodní sekce Hospodářských novin je Martin Ehl [3], který je shodou okolností řadovým členem Aspen Institute. A stejně tak členem Aspen Institute je i novinář Ondřej Kundra [4], také z Bakalova časopisu Respekt. Jsou tam všichni Bakalovci pěkně pospolu.ČSSD usilovala o křeslo ministra vnitra tak moc, až to bylo divné. Nyní už víme, co za tím bylo!

Jenže, to není všechno. Kdo je v představenstvu Aspen Institute Central Europe spolu s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem? Koho tam vidíme? No přece Jana Farského [5], předsedu poslaneckého klubu Hnutí STAN. Takže si můžeme shrnout a otevřít nevěřícně ústa dokořán. Andrej Babiš přenechá Janu Hamáčkovi pozici ministra vnitra. Teď už je jasné, proč ČSSD tak moc usilovala o pozici ministra vnitra, protože Zdeněk Bakala potřebuje mít plnou kontrolu a vliv nad policií, aby se nikdo nevrtal v kauzách OKD a ani v poslední kauze lithia na Cínovci, kde redakce AE News odhalila napojení na lidi z okolí Zdeňka Bakaly.Např. šéfem společnosti Geomet, která provádí na Cínovci průzkumné vrty pro společnost European Metals Holdings z Austrálie, je ing. Richard Pavlík, který od roku 2007 pracoval pro Bakalu v OKD, nejprve jako projektový manažer a potom dokonce jako poradce ředitele OKD [6]. Zdeněk Bakala jako viceprezident sboru poradců v Aspen Institute tedy zjevně pověřil Jana Hamáčka, aby usiloval při vyjednáváních s Babišem o získání kontroly nad ministerstvem vnitra, protože právě vnitro drží klíče k tomu, jestli bude nebo nebude Zdeněk Bakala vyšetřován v souvislosti s těmito kauzami. A není náhodou, že právě před několika dny padl v kauze OKD další zázračně osvobozující rozsudek, privatizace OKD prý totiž byla v pohodě, řekl český soud [7]. Česko snese fšecko?Zdeněk Bakala.

Současně je nade všechny pochybnosti jasné, že názorové rozkoly mezi Milošem Zemanem a Andrejem Babišem organizuje právě Aspen Institute a lidé, které skrze Aspen ovládá Zdeněk Bakala. Jan Hamáček jako člen představenstva správní rady Aspen Institue Cetral Europe tak vykonává zadání a instrukce viceprezidenta Aspenu Zdeňka Bakaly v nejvyšší politice a ve všech procesech získávání kontroly a vlivu na chod ministerstva vnitra po ustanovení vlády Andreje Babiše. Bakalův člověk, předseda ČSSD Jan Hamáček, převezme tuto zodpovědnost na sebe a jako ministr vnitra dohlédne, aby se policie vyhnula kauzám Zdeňka Bakaly velkým a mohutným obloukem. Tím se vysvětluje, proč ČSSD tak horečně usilovala o pozici ministra vnitra po volbách. Bakala snad něčím motivuje Lidový dům ke spolupráci? Úhrada dluhů ČSSD v kauze Altner, např.?Babiš se rozchází se Zemanem, je to jen otázka času, než oba dva začnou jít proti sobě. Co se stalo? Obchod mezi Bakalou a Babišem?

Mnoha lidem totiž nebylo pořád jasné, proč by pozice ministra vnitra měla mít pro ČSSD význam, když v minulé vládě ovládal vnitro právě Milan Chovanec z ČSSD. Pokud by Lidový dům chtěl něco "ošetřit" na vnitru, měli na to dost času pod Chovancovým vedením. Je proto nade vše jasné, že požadavek ČSSD na obsazení pozice ministra vnitra nevychází z Lidového domu, ale vychází z Aspen Institue Central Europe od viceprezidenta Aspenu, od Zdeňka Bakaly. A to je pro mnohé fanoušky Andreje Babiše asi pořádný šok a velká sprcha.Kdo všechno sedí v poradním sboru české divize Aspenu?

Zbývá odpovědět na jedinou otázku, proč Andrej Babiš na toto přistoupil? Musí přece vědět, že Jan Hamáček je marioneta Zdeňka Bakaly, která bude mít za úkol sedět v křesle ministra vnitra a nepřipustit vyšetřování kauz Zdeňka Bakaly. Je snad za tím nějaká obchodní dohoda mezi Bakalou a Babišem? Nechce se mi věřit, že by Andrej Babiš nevěděl o propojení Jana Hamáčka na Zdeňka Bakalu skrze Aspen Institute, tomu prostě odmítám uvěřit.Babiš by normálně nikdy nepřipustil, aby se do pozice ministra silového resortu dostal někdo s napojením na Zdeňka Bakalu, který je největším nepřítelem Miloše Zemana. To opět ukazuje na to, že podle všeho to vypadá, že Andrej Babiš už s prezidentem Milošem Zemanem nepočítá. Znamená to, že se mocenský tandem rozpadne? To je docela možné, protože poslední vývoj událostí ukazuje, že Babiš se bude více orientovat na politiku úsluh neoconům, než na politiku konfrontací s nimi, kterou volí Miloš Zeman.ČSSD po zvolení nového vedení s Hamáčkem v čele řídí vlastně Zdeněk Bakala? Je to snad dobrý obchod? Zaplatí bývalý uhlobaron Lidovému domu exekuci v kauze Altner za více než 300 milionů korun? A co z toho bude mít Babiš, že se nesnaží Bakalovi zabránit v získání vlivu na vnitro skrze Hamáčka?Něco se ovšem po volbách do sněmovny opravdu stalo. Andrej Babiš začal dělat kroky v ostrém rozporu s postoji Miloše Zemana, až to začalo vypadat, že Andrej Babiš je hotový americký neocon. Nejprve pověřil ministra spravedlnosti Roberta Pelikána, aby potají a v noci vydal do USA na Velký pátek velikonoční Jevgenije Nikulina, a to navzdory prezidentově nesouhlasu a hlavně navzdory zákonům, protože Jevgenij Nikulin byl pod ochranou českého práva jako žadatel o azyl a v té věci nebylo dosud rozhodnuto.Další útok proti Miloši Zemanovi přišel v kauze Skripal, kdy ministr zahraničí za Hnutí ANO Martin Stropnický vyhostil z ČR tři ruské diplomaty. A třetí rozpor s prezidentem přišel před týdnem, když Andrej Babiš odmítl slova prezidenta o tom, že se v ČR vyráběl novičok, protože podle premiéra v demisi se prý novičok v ČR jenom "testoval". Tohle už nelze nazvat ani zdánlivým spojenectvím, to je zkrátka konflikt a hluboké neshody mezi prezidentem a premiérem. A tyto neshody se prohlubují.Představenstvo Aspen Institute Central Europe.

Andrej Babiš je podle všeho připraven oddělit domácí politiku od zahraniční, podobně jako teď probíhají procesy v USA. Domácí politika je do značné míry nezávislá a Andrej Babiš bude prosazovat volební program, ale zahraniční politika bude pod kontrolou cizích osob, cizích institucí a místodržitelů v organizacích, jako je právě Aspen Institute. A jak je vidět, Andrej Babiš s tímto únosem zahraniční politiky do cizích rukou nic dělat nebude. Anebo (už/ještě) nemůže?Bakalův člověk z Aspenu (Jan Hamáček) bude kontrolovat vnitro, další politik z ČSSD bude ministrem zahraničí, takže na Aspen napojená ČSSD bude prosazovat pro-americkou zahraniční politiku a první reakci už jsme mohli vidět včera, když Jan Hamáček prudce a hystericky reagoval na požadavek KSČM, že nová vláda nesmí ve volebním programu mít závazek na navyšování počtů českých vojáků v zahraničních misích. Hamáček doslova uvedl [8], že neobětuje (americké) spojenecké závazky výměnou za komunistickou podporu při hlasování o důvěře nové vládě. Tím se Hamáček celkem jasně odkopal, že neobhajuje zájmy českého národa, ale obhajuje zájmy Aspen Institute Central Europe, zájmy Zdeňka Bakaly a zájmy transatlantických sil v ČR. Odchod Sobotky tak přiklonil ČSSD ještě více k USA a ještě více ke Zdeňku Bakalovi. Kruh se uzavírá.Sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, ať se lide dozví, jaké procesy probíhají v zákulisí sestavování nového mocenského úchopu v České republice.-VK- Šéfredaktor AE News

Muslimové.

12. května 2018 v 20:45 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Genetika Muslimů…

Dr. Nicolai Sennels je dánský psycholog, který dělal rozsáhlý výzkum na málo známý problém v muslimském světě. Katastrofální výsledky muslimské příbuzenské plemenitby přinesla
manželství mezi blízkými sestřenicemi a bratranci. Tato praxe, která byla zakázána v židovsko-křesťanské tradici už od dob Mojžíše, avšak schválena Muhammadem, probíhá v Muslimském světě již po 50 generací (1400 let).Praxe příbuzenské plemenitby nikdy nezmizí v muslimském světě,
protože Mohamed je konečný příklad a jediná autorita ve všech záležitostech života, včetně manželství. Masivní inbreeding (pokolení zrozené z rodičů blízce příbuzných) v muslimské kultuře mohl snadno způsobit prakticky nevratné poškození muslimského genofondu, včetně rozsáhlé škody na jejich inteligenci, duševním a tělesném zdraví. Podle Sennelse, téměř polovina všech muslimů na světě jsou inbrední. Inbred znamená křížení mezi příbuznými jedinci.
V Pákistánu se blíží 70%.
I v Anglii, více než polovina pákistánských přistěhovalců si nese tento problém.
V Dánsku je počet inbredních pákistánských imigrantů kolem 40%.

http://svobodnenoviny.eu/genetika-muslimu/ 02.04.17 21=18

Čísla jsou stejně zničující v jiných důležitých muslimských zemích:
67% v Saúdské Arábii
64% v Jordánsku a Kuvajtu
63% v Súdánu
60% v Iráku
A 54% ve Spojených arabských emirátech a Kataru Podle BBC je odůvodněno, že u britské pákistánské rodiny je více než 13x vyšší pravděpodobnost, že děti mají recesivní genetické
poruchy. I když Pákistánci mají 3% podíl dětí narozených ve Velké Británii, 33% z nich má genetické vrozené vady. Riziko toho, co se nazývá autosomatické recesivní poruchy (jako je cystická fibróza a spinální muskulární atrofie) je u Pákistánců 18 krát vyšší. Riziko úmrtí způsobených vrozenými vadami je 10 krát vyšší. K dalším negativním důsledkům příbuzenské plemenitby patří
dvojnásobné riziko mrtvě narozených dětí a o 50% větší pravděpodobnost, že dítě zemře při porodu. (Koho asi budou pozůstalí vinit a žalovat za tato úmrtí?) Snížená intelektuální kapacita je další zničující důsledek muslimských příbuzenských manželství. Podle Dr. Sennelse výzkum
ukazuje, že děti z příbuzenských manželství ztrácejí 10-16 bodů z jejich IQ a že i sociální schopnosti se u nich vyvíjejí mnohem pomaleji. Riziko vzniku IQ nižší než 70 (hranice normality/debility), oficiální vymezení, aby bylo děcko hodnoceno jako "retardovaný - opožděný",
se zvýší o udivujících 400% u dětí z těchto manželství. Podobné

http://svobodnenoviny.eu/genetika-muslimu/ 02.04.17 21=18

účinky byly pozorovány u Faraonských dynastií ve starověkém Egyptě a u britské královské rodiny, kde inbreeding byl normou pro delší časové období . (pozn. BMK: a co Habsburkové a jejich rodové melancholie a šílenství?) V Dánsku, nezápadní přistěhovalci (BMK: velmi korektní termín!) mají více než o 300% vyšší pravděpodobnost selhání v testu inteligence
požadovaném pro vstup do dánské armády. Dr. Sennels říká, že "schopnost používat a produkovat znalosti a abstraktní myšlení je prostě nižší v islámském světě. " Poukazuje i na to, že arabský svět překládá jen 330 knih každý rok, asi 20% toho, co překládá jen samotné Řecko. V posledních 1200 letech islámu bylo pouhých 100 000 knih přeloženo do arabštiny, tj. přibližně tolik knih, kolik produkuje Španělsko v jednom jediném roce. Sedm z deseti Turků (70%) údajně nikdy nečetlo nějakou knihu. (A těch zbývajících 30% teď pravděpodobně strádá v probíhajících čistkách).
Dr. Sennels upozorňuje na úskalí pro muslimy, kteří se snaží uspět na Západě. "Nižší IQ, spolu s náboženstvím, které nepřipouští kritické myšlení, vytváří téměř nepřekonatelné překážky pro
mnoho muslimů a omezují jejich úspěch v naší pokročilé společnosti. " Pouze devět muslimů v historii získalo Nobelovu cenu. Pět z toho získalo "Nobelovu cenu míru." Podle časopisu Nature, všechny muslimské země dohromady produkují pouze 10% světového průměru v počtu vědeckých prací (na milion obyvatel).

http://svobodnenoviny.eu/genetika-muslimu/ 02.04.17 21=18

V Dánsku, (Dr. Sennelsově rodné zemi), jsou muslimské děti nadměrně zastoupeny v požadavcích na speciální potřeby. Jedna třetina (33%) rozpočtu na dánské školy je spotřebována požadavky
na speciální vzdělávání a 51% až 70% retardovaných dětí s tělesným postižením v Kodani jsou děti imigrantů. Jejich schopnost učit se je výrazně ovlivněna. Studie ukázala, že 64% dětí školního věku s arabskými rodiči je stále negramotných i po 10 letech strávených v dánském vzdělávacím systému. Přistěhovaleckých dětí, které nedokončí střední školu, je v Dánsku dvakrát větší počet, než dětí zde narozených. Podobně je to s duševním onemocněním. Čím blíže je krev rodičů příbuzná, tím vyšší je riziko schizofrenie, rovněž tak hrozí klinické šílenství. Více než 40%
pacientů na oddělení pro klinicky šílené zločince v Dánsku jsou imigranti.
Dr. Sennels uzavírá:
"Není pochyb o tom, že mezi muslimy široce rozšířena tradice úzce příbuzenských sňatků poškodila jejich genofond. Vzhledem k tomu, že muslimská náboženská víra zakazuje sňatky s nemuslimy a tím brání přidávání čerstvého genetického materiálu do jejich populace, genetické škody na jejich genofondu jsou obrovské. Jejich Prorok před 1400 lety zavedl tuto škodlivou tradici, s přímými i nepřímými společenskými a lidskými důsledky. Sečteno a podtrženo: Islám není pouhou neškodnou a morálně ekvivalentní alternativou k židovsko-křesťanským tradicím. Dr. Sennels poukazuje, že první a největší obětí islámu jsou muslimové sami. Jednoduše, křesťanský soucit s muslimy, zdravý selský rozum a

http://svobodnenoviny.eu/genetika-muslimu/ 02.04.17 21=18

touha chránit západní civilizaci před drancováním islámem diktuje rozhodný odpor proti šíření této temné a nebezpečné ideologie, která není jen náboženstvím. Tuto tvrdou realitu je třeba brát v úvahu při vytváření veřejné politiky zabývající se imigrací z muslimských zemí.
Z redakční pošty
Redaktor
Článek vystavil/přeložil: redakce Svobodnenoviny.eu

http://svobodnenoviny.eu/genetika-muslimu/ 02.04.17 21=18

Motocikly na prodej.

4. května 2018 v 17:48 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Úvod > Prodám závodní motocykly

Prodám závodní motocykly

28.02.2016 11:45
Zde je má nabídka :


Možná výměna za rodinný domek. Jedná se o motocykly a vše od motorizmu, včetně dost bohaté knihovny a tedy archiv v asi 1200 kg.

Skutečně se jednalo o osvobození???

3. května 2018 v 8:16 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů


Pravda o našem osvobození USA.
*********************************
PRAVDA O NAŠEM OSVOBOZENÍ
30. 4. 1945 americké jednotky dosáhly Chebu, Aše, potom směřovaly do Stříbra, Klatov, Domažlic…
Pražské povstání proti německým okupantům 5 5. 1945 působilo velmi rychle i mimo Prahu. Ve stejný den v Plzni české síly získaly silné pozice. Němečtí starostové Wild a Sturm byli zajištěni našimi vlastenci. 6. 5. 1945 v 9hodin ráno vstoupil do Plzně americký vojenský oddíl »B« 16. pancéřovédivize pod velením plukovníka Nobleho.
Ten měl nařízeno zastavit se napředměstí Plzně, ale vida příležitost, rozkázal svému oddílu, aby obsadil Plzeň. (Archiv JNV Plzeň, -7-1. plk. Noble). Revoluční národní výbor v Plzni zveřejnil 6. 5. 1945 výzvu »Na pomoc bojující Praze«.
Občané Plzně na výzvu reagovali bleskově. Velení USA bylo z české strany požádáno o zapůjčení automobilů pro přepravu dobrovolníků do Prahy a také o některé zbraně. Velení americké armády nejenže takovou žádost odmítlo, ale odjezd dobrovolníků na pomoc Praze zakázalo. Ukazovalo se, že zájmy USA jsou jiné než českých občanů - bojovníků proti německým okupantům.
Počínání Američanů v Plzni bylo podivné a vedlo k narůstání pochybností, o co jim vlastně jde. Po příchodu vojenských jednotek USA do Plzně zrušilo jejich velení Revoluční národní výbor v Plzni. Občané Plzně velmi tvrdě tento čin kritizovali a neuznali jej. Američané museli nakonec ustoupit, ale jejich počínání se nezměnilo. Všimněme si některých kroků, které americké vojenské velení v Plzni nařídilo a realizovalo:
- Jen americký velitel má právo určovat strukturu města Plzně.
- Ulice musí být vyklizeny, obyvatelé mohou do ulic jen v rozsahu dvou hodinza den.
- Bylo zakázáno vydávat a rozšiřovat české noviny a české informační letáky.
- Američané plzeňským bojovníkům proti německému fašismu zabavili vysílačky, zbraně, fotoaparáty, a dokonce zabavili i zbraně československým důstojníkům a policistům.
- Veškerá písemná povolení, žádosti, stížnosti… prostě veškeré písemnosti musely být napsány v českém i anglickém jazyce.
- Americké velení neustále opakovalo a kontrolovalo své nařízení, že německým důstojníkům se nesmí nic stát, protože jsou pod americkou kontrolou.
- Občané Plzně se mohli vzdalovat z města jen do vzdálenosti šestikilometrů…
Americké velení zakazovalo činnost Národních výborů jako orgánů nové lidové moci. To omezovalo naši suverenitu a poškozovalo plnění Košického vládního programu, který byl schválen 5. 4. 1945.
Americké pojetí svobody prozrazoval také politický obsah vyhlášky amerického velitelství ve Strakonicích ze dne 9. 5. 1945 (č.j. 6684). Okresní hejtmani»budou provádět všechna nařízení amerického vojska a to do té doby, dokud nová česká vláda nebude uznána vládou USA…«. Přitom vláda ČSR byla v Košicích 5. 4. 1945 uznána všemi antifašistickými velmocemi a dalšími zeměmi.
Americké bombardování Plzně
Tento nepřátelský akt nesmí být nikdy zapomenut. Tak to diktují fakta a historická pravda. Americkému velkokapitálu šlo hlavně o zničení významného centra naší ekonomiky - Škodových závodů v Plzni a v dané oblasti.
Fašistické Německo v březnu 1939 tyto závody zabralo a využívalo je pro svůjválečný zbrojní program, a to až do konce války v roce 1945.17. - 18. 4. 1945, čtrnáct dnů po přijetí Košického vládního programu, americký velkokapitál, vojáci a zbrojaři vedení vztekem a nervozitou z toho, že uvedené centrum naší ekonomiky nebudou ovládat, přistoupili ke zničení závodů v Plzni. 25. 4. 1945 se uskutečnilo poslední masové bombardování Škodovky.
Bylo to současně poslední bombardování v Evropě. USA svrhlo na uvedený závod 5000 tříštivých, fosforových a zápalných bomb.
29 objektů Škodovky bylo totálně zničeno, 21 těžce poškozeno… nebyl elektrický proud, komunikační a celková infrastruktura byla zničena.
Americký zločin - bombardování Plzně - neměl žádný strategický význam z hlediska dokončování válečné porážky fašistického Německa. Byl to cílený nepřátelský záměr proti nové osvobozené Československé republice, proti její vládě a proti strategické orientaci na SSSR v poválečném období.
Američanům šlo o rozbití průmyslové a ekonomické základny ČSR. USA bombardovaly ještě Nové Zámky, Nitru, Pardubice, Zlín, ČKD-Praha 25. 3. 1945a další místa. 17. 4. 1945 bombardovaly dělnické čtvrti Škvrňany a Karlov.
Bylo zabito 624 Čechů, 453 jich bylo zraněno. Američané zničili 505 budov,seřaďovací nádraží a další objekty. Americký generál Patton, když si prohlížel ruiny Škodovky, prohlásil: »Dobrá práce, jsem spokojený!«
Tajemství čtvrté brány
V této části zničené Škodovky »pracovaly« dva týmy Američanů ze strategické rozvědky. Zajímaly je výrobní a technologické plány. Prototypy nových německých zbraní, které nebyly použity na frontách. Hledaly archiv závodu, ale ten byl zničen při americkém bombardování. Části archivu a plánů v některých výrobnách nám však přesto Američané ukradli. Náhradní válečný německý archiv nových zbraní a komponentů se ale Američanům nepodařilo odcizit.
22. července 1945 se skupina Američanů převlečených do uniforem důstojníků československé armády zmocnila československých odborníků na odstředivé lití dělových hlavní a unesla je do Mnichova.
Americký lup ve Škodovce mohl být ještě větší. Naši vlastenci a novébezpečnostní orgány ČSR tomu zabraňovali.
Pohled do jednoho policejního hlášení
Pod č.j. 400 pres./1945 bylo uváděno mj. toto: »Po obsazení Plzně americkou armádou vznikla řada nesnází, které se postupem času vyvinuly v problémy. Vojáci obsazují samovolně opuštěné byty bez ohledu na jejich zajištění, vnikají do nich i násilím… na otevřených táborech německého vojska v okolí Ejpovic naskýtá se týž obraz. Zde byly národnímu hospodářství způsobeny milionové škody, hlavně na motorových vozidlech, na kterých se přijela vzdát německá armáda, ustupující od Prahy. Američané velkou část vozidel zničili.«
A pokračuje se dále:
- U Ejpovic Američané zničili velké zásoby prádla a potravin.
- Za starou hrnčírnou v Plzni do obrovské jámy svážela americká nákladní auta velké zásoby potravin, konzerv, nábytku… to polévali benzínem a zapalovali…
- V Chebu zničili Američané velké sklady látek, psacích strojů, radiopřijímačů, konzerv a automobilů…
- V Kraslicích zničili vojáci USA sklady hudebních nástrojů.
- Na zámku Pozorka u Kladrub bylo velké skladiště hlídáno československými hlídkami. Američané hrozící zbraněmi naše hlídky vytlačili, skladiště polilibenzínem a zapálili.
- Z Aše bylo do Mnichova uneseno pět odborníků na výrobu technického porcelánu.
- Z tachovského muzea zmizely cenné památky - olejomalby, staré zbraně vykládané stříbrem. S tím vším zmizel také major armády USA Hoower.
- Ve Stodě se americké vojenské velitelství zmocnilo násilím 40 vagonů látek, zabavených Němcům, tyto zásoby Američané spálili.
- Národní výbor v Chebu 14. 5. 1945 oznámil, že americké vojenské velitelství nařídilo odvézt 45 vagonů obilí do Německa…
Fakta a některé údaje jsou použity z textů K. Bartošky a K. Pichlíka »Pokus o hospodářskou kolonizaci ČSR«, Praha 1969,

KDO VYKRADL POLDOVKU ???

2. května 2018 v 7:10 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Předmět: Ing.Vladimír Stehlík, majitel Poldi promluvil.
Vážení spoluobčané,
dovolte mi jednu drobnou poznámku. V podstatě hned druhý den po umístění výše adresovaného příspěvku na You Tube, se na mne telefonicky obrátilo několik občanů, se žádostí, abych jim blíže upřesnil situaci okolo oceli, o níž hovořím. Skutečnost, že v průběhu polistopadového vývoje v naší zemi, pod taktovkou našich "ústředních" politických stran, mizely miliardy, je každému dostatečně známa. Loupež, k níž ale došlo v kladenské Poldovce v průběhu mého uvěznění, je svým rozsahem naprosto vyjímečná. Velká vlaková loupež je ve srovnání s touto krádeží naprosto zan edbatel n á a banální epizoda. Jedno ale mají obě tyto loupeže společné - obě tyto loupežné akce měly připraveno perfektní načasování.
Když jsem přišel do Poldovky, byla ocelárna ztrátová. Občas se i někomu v zahraničí prodávala poldovácká ocel za cenu dřeva. Prodejní ceny jsme ale postupně navýšili za trvale se zvyšující produkce a z červených čísel začala Poldovka najednou generovat zisk. A v tento moment začal na Poldovku z těch nejvyšších politických míst sofistikovaně koordinovaný útok.

Jednoho dne u mne zazvonilo policejní komando a já i se synem jsme skončili ve věznici. Svlíkli mne do naha, musel jsem dělat v koupelně dřepy, zavřeli mne dokonce do klece pro vrahy. Zároveň byl na společnost Poldi i na společnost Bohemia art podán konkurz. Byl nám zabaven i veškerý osobní majetek. Mediální masáž národu dennodenně opakovala, jak astronomické dluhy má Stehlík vůči Komerční bance. Skutečnost byla ale taková, že v okamžiku mého uvěznění žádný dluh vůči KB společnost Poldi nemě la.
Tehdejším ředitelem KB byl Richard Salzman. Nebyl to ale on, kdo návrh na konkurz na Poldovku podal. Se zaměstnancem Komerční banky, který návrh na konkurz podal, jsem kdysi hovořil. Je si velice dobře vědom skutečnosti, že tehdy učinil závažnou chybu, mezi čtyřma očima mi ale potvrdil, co jsem již dlouhé roky předpokládal, že mu příkaz k podání konkurzu na společnost Poldi nařídil osobně generální ředitel Salzman.
Musíme si uvědomit, že v tehdejší době byla Komerční banka ještě státní institucí, tudíž i generální ředitel Salzman měl své nadřízené na ministerstvu financí, kterým byla činnost KB plně podřízena. A tito ministerští úředníci byli zase podřízeni svému ministrovi. I každý ministr má, ale jak známo, svého nadřízeného.
Kilogram tohoto typu oceli jsme prodávali za cca 8 USD. Jeden americký dolar byl v roce 1996 směnován za 27 Kč. Přibližně byla tedy hodnota tehdejšího dolaru jako hodnota jednoho eura v současnosti. Veškerá tato ocel - 30 000 tun - v hodnotě 240 milionů USD, z obrovských ploch i ze všech skladových hal, beze stopy zmizela.
Než mne propustili z vězení, byla společnost Poldi v konkurzu ve správě dosazené likvidátorky. Ani vrátný mne už nesměl pustit dovnitř. Hlavní účetní Poldovky, pan Luboš Pejpa, mi potvrdil, že učetnictvím Poldovky neproběhl za zmizelou ocel ani jediný dolar. Po čase pan Luboš Pejpa zemřel na infarkt, dozvěděl jsem se ale od lidí z jeho blízkého okolí, že měl na krku patrné posmrtné stopy po škrcení. Nezmizela tedy pouze zmíněná ocel. Zmizely především peníze za tuto ocel. Zkrátka 240 milionů dolarů se doslova vypařilo neznámo kam.
Začal jsem se o tento nepochopitelný stav blíže zajímat, před domem ale dosud neznámý útočník probodl nožem mého nejmladšího syna Ládíka. Toto jsou momenty, které každého v pátrání po čemkoliv spolehlivě zastaví.
Jak ale léta běžela, tak jsem se trochu oklepal a v pátrání po ztracených miliardách jsem začal pokračovat. A dostal jsem se až k sousedům do Německa - do oceláren zbrojovky Krupp. Hovořil jsem tam z několika lidmi. Pamatovali si, jak ve dne v noci k nim nepřetržitě jezdily kamiony a jak . ocel z Poldovky přivážely. Jeden z Kruppových zaměstnanců mi tehdy řekl, že toho bylo tolik, že se to už ani k nim na skladové plochy nevešlo, a proto to museli skládat i někde jinde.
Zajímalo mne ale především, kde skončily peníze za poldováckou ocel. Německá preciznost a pověstná serioznost firmy Krupp vylučovaly, že by za ocel někomu nebylo zaplaceno. Dostal jsem se tam až k jedné dobře informované madam, která mne ujistila, ze firma Krupp za veškerou ocel z Poldovky skutečně zaplatila, zároveň mi ale potichu sdělila, abych snad ani radši po ničem nepátral, domnívala se, že by to mohlo být pro mne v Čechách velmi nebezpečné.
Na světě se mi líbí mám velkou rodinu, vůbec se nestydím za to, ze jsem tenkrát dostal strach a její radu si vzal k srdci, a pátrání po ukradených miliardách - na vlastní pěst - jsem zastavil.

Naše staré a i všechny polonové politické strany mnozí politici ze všech těch odéesek, socanů, topek nebo ANO vzájemně sice na sebe stěkají, je to ale jedno velké divadlo. Neublíží si. Nemohou spolu natvrdo válčit. Respektují se. Nemohou se nijak těžce pokousat. Vědí toho totiž vzájemně na sebe příliš mnoho. Všichni spolu rukou nerozdílnou v průběhu let kradli. Nikdo z nich nebude nic zjištovat. Pro jistotu. A současné nové politické subjekty, mnohé sice mají skvělé plány - chybí jim ale zkušenosti. Takže jediný subjekt, který je schopen rozmotat tuto mnohamiliardovou krádež, zřejmě největší ve státě, je krádež v našich novodobých dějinách, je KSČM. O tom jsem přesvědčen. Proto budu volit komunisty. Mám toho bordelu tady už plný zuby. A chci se už konečně dozvědět pravdu.
akad. arch. Ing. Vladimír Stehlik 725 360 063

JAK SE ORGANIZOVALA VELKOZLODĚJNA.

1. května 2018 v 18:12 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
A je to venku... po 25 letech promluvil J.Stráský.... šokující !
Šokující rozhovor expremiéra Jana Stráského v Hospodářských novinách
Musela se uměle vytvořit vrstva bohatých, aby se rozjelo tržní hospodářství. Bez toho to prostě nešlo. To dnes již ví každé malé dítě. Bohužel, ne každý mohl být ten vyvolený. Nešlo přeci udělat, aby byli bohatí všichni. Kdyby se to rozdělilo mezi všechny, což by byl zase jen socialistický model, nevznikli by kapitalisté, protože by zase každý nebyl až tolik bohatý. Musela se vytvořit třída bohatých, středního stavu a třída chudých. Tak jako v každé demokratické tržní společnosti. Takže to nešlo udělat jinak. Je tudíž nanejvýš logické, že vrstva bohatých se musela rekrutovat nějak. A tak se to vymyslelo tak, že to byli ti šikovní z okruhu známých a přátel tehdejší vlády ODS, ODA a OH. Kdo jiný? Ano, dá se tomu říci krádež za bílého dne. Ale chtěl bych vidět někoho, kdo by vymyslel jakýkoliv rychlejší a spravedlivější systém, podle kterého by vznikla vrstva bohatých, kteří by v ČR vlastnili majetek. Je téměř jistý předpoklad, že kdyby majetek či peníze dostala nějaká tupá socka se základním vzděláním a nebo vyučená, tak jej spíše prochlastá a prohraje na hracích automatech, nežli investuje a bude dále rozšiřovat.
Šokující rozhovor expremiéra Jana Stráského v Hospodářských novinách z osmého března ponechala téměř všechna média, a poněkud samozřejmě i celá politická scéna, bez povšimnutí. Jeho význam je přitom historický. Jeden z nejbližších spolupracovníků Václava Klause po více než dvaceti letech konečně přiznal, že Klausova ideologicky navoněná "ekonomická reforma" byla ve skutečnosti cílevědomě prováděným rozkradením českého hospodářství.
Kuponovou privatizaci Jan Stráský popisuje jako cestu k urychlení zbohatnutí některých, tak aby si mohli další rozprodávaný státní majetek koupit. "A pokud jde o to kradení: ano, jedna cesta, jak nechat lidi zbohatnout, je nechat je krást. A cesty, "jak lidi nechat zbohatnout, jsme hledali".
Jan Stráský tak v rozhovoru nevědomky přesně popisuje těžko pochopitelnou nevzdělanost, chtivost moci, totální nezodpovědnost a ideologickou slepotu, s jakou se k odstátnění vlastnictví v tomto "mozkovém trustu ODS" přistupovalo.
Dovolím si na tomto místě připomenout výrok profesora Oty Šika z počátku roku 1990, který pronesl poté, kdy hovořil prakticky se všemi "otci ekonomické reformy" - "Dopadne to špatně. Ti chlapci nevědí o ekonomii nic. Myšlením to jsou zastydlí marxisté, sociální inženýři, kteří jsou přesvědčeni, že stačí jenom najít a mocensky prosadit jedinou správnou novou ideologii - a všechno pak půjde samo. Jenomže takhle to nefunguje. Nejde jim o to, aby hospodářství prosperovalo. Chtějí jenom moc". Ota Šik měl pravdu, a dnes krach Klausových teorií přiznává i Jan Stráský. Sám dokáže rozlišit pouze čtyři způsoby privatizace. První téměř nezmiňuje - restituce komunisty zabaveného majetku, které ale Klaus dlouho odmítal. Druhý, kterým se zabývá nejvíce - prodej do českých rukou, ve kterých ale nebylo dost prostředků. Třetí - prodej "cizímu, západnímu kapitálu" (všimněte si, prosím, tohoto termínu), jenomže to také Klaus odmítal, a to velmi ostře. Čtvrtý - nechat hospodářství rozkrást s pomocí bankovního socialismu, kdy polostátní banky politicky spolehlivým soudruhům, přispívajícím té správné politické partě, rozdávaly veřejné prostředky s plným vědomím toho, že je nikdy nebudou muset vracet.
Jan Stráský to, při vší shovívavosti, poněkud opožděně, plně potvrzuje: "To tak bylo, a dokonce bych musel říct, že to tak bylo vědomě. My jsme si to spočítali, že není jiná cesta
než do toho zatáhnout banky, aby našim lidem půjčily, i když to někdo zaplatí a jiný ne. A nezaplatilo se toho hodně, odepisovaly se stovky miliard". Byly to pro ty správné lidi dobré časy.
Všimli jste si toho krásného termínu "našim lidem"? Kdopak je vybíral? Informované banky, vycházející v transparentním tržním prostředí výhradně z tvrdé analýzy možné ziskovosti projektu a poskytující návratné úvěry a půjčky podle přesných pravidel a pod dozorem neúplatného bankovního dohledu? Anebo někdo polostátním a "politice" naslouchajícím bankám ze shora radil, a tak se mezi "naše lidi" dostali i Viktor Kožený, František Mrázek, Jan Gottwald, Antonín Charouz, pánové Stehlík, Šrejber, Pitr, Krejčíř, Junek, Šlouf, a celá ta generace dnešních stranických "kmotrů"? Kdo v té době vytvářel a udržoval vědomě neprávní prostředí, tak "aby nás právníci nemohli dohnat"?
Minimální odhad přímých ztrát z nedobytných bankovních úvěrů z doby "bankovního socialismu" je přes pět set miliard. Je podivuhodnou slabostí české politiky a novinařiny, že se k těmto otevřeně kriminálním dobám tak málo vyjadřují. Snad to nebude tím, že velká část dnešních novinářských es patřila v devadesátých letech módně mezi "klausovce". Nebo tím, že sociální demokracie móresy ODS rychle převzala a legitimizovala v opoziční smlouvě.
Stovky miliard korun zmizely. Právo je už na zloděje z dob privatizace krátké. Paměť je nepohodlná. Václav Klaus odešel v trapnosti a po zbytek života bude pokračovat v tom, co dělal celou kariéru v politice - obhajovat svoje "reformy a myšlenky". Žádné neměl, nutno však přiznat, že jeho styl útočné ideologizace jakékoliv diskuze, odmítající fakta, měla šmrnc marketingové geniality. O to podivnější je publikum, které mu to tak dlouho hltalo. Autor si neodpustí připomenout vlastní citát už z roku 1996: "Klaus se stal symbolem české přikrčenosti, která svobodu využila k otevření úst, namísto narovnání ramen". A pravda je venku.