close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

Srpen 2018

Vláda skáče jak Němci písknou.

31. srpna 2018 v 20:57 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Heimat Sudetenland s podporou Jihomoravského kraje a dotací z EU! Reprint mapy z roku 1936, která podporovala požadavky Konrada Henleina na československou vládu ve 30. letech minulého století, visí za peníze EU v hospodě u Znojma!
Redakce byla upozorněna jedním z našich čtenářů, že při cestě s přítelkyní po Jižní Moravě narazil na neuvěřitelnou propagaci tzv. "sudetské otázky" v místech, kde by to čekal úplně nejméně. V zařízení, které je v provozu díky dotacím Jihomoravského kraje. Napsal nám k tomu následující:
"Včerejšího dne jsme se vraceli s přítelkyní z cesty do Znojma a volili jsme cestu přes Vranov nad Dyjí domů do Tábora. Před Vranovem nás zaujal větrný mlýn u cesty a později jsme zjistili, že je to restaurace. Chtěli jsme se občerstvit. Jaké bylo naše zděšení, když jsme vešli do společných prostor a zjistili hned u vchodu velikou, zasklenou mapu s názvem: Heimat Sudetendland!! Tedy ne jenom tzv. "Sudety", ale již celá naše vlast pojatá jako "Vlast Sudetská země". Vše v němčině, tedy ne alespoň jako za tzv "Protektorátu…", kdy byla alespoň připojena čeština za němčinu. Názvy jak historických zemí Koruny české v NJ, tak i znaky jednotlivých měst popsány jen německy. Dáváme tedy na vědomí pro některý článek typu "Drang nach Osten" stále živé respektive "Čtvrtá říše a naše úloha v Nové Evropě". Zvlhly nám oči, otočili jsme se a pokračovali v cestě k jinému občerstvení."
Fotografie pořízená našim čtenářem. Je to kresba sudetoněmecké mapy, tzv. sudetoněmeckého Heimatu (vlasti) v chodbě u vstupu do restaurace.
Tolik tedy svědectví našeho čtenáře. My jsme tedy začali v redakci pátrat po podrobnostech. Jedná se o restauraci Větrný Mlýn v Lesné u Znojma, jejíž provoz dotuje Jihomoravský kraj z fondů EU. Budova restaurace je integrální součástí historického větrného mlýna z roku 1862 a jako turistická atrakce je spolufinancována a dotována z Regionálního operačního programu Jihovýchod a z fondů Evropské unie. Nejde tedy o čistě soukromou aktivitu, jde o objekt, který je provozován z peněz občanů České republiky a z peněz Evropské unie. Není vůbec jasné, co propagací sudetoněmecké otázky Jihomoravský kraj sleduje.
Větrný mlýn a restaurace, Lesná u Znojma.
Zasklenou mapu Heimat Sudetenland znám velmi dobře odtud z Německa. Je to novodobý remaster původně malované mapy Johanese Heigerta z roku 1936, kterou namaloval na objednávku Konrada Henleina pro účely propagace tehdejší tzv. "zemské otázky" (Heimatfrage) sudetských Němců za 1. Republiky v Československu. Po válce v mnoha podobách a variacích šíří tuto kreslenou mapu Sudetoněmecký landsmančaft, ale také Sudetoněmecký historický institut z Mnichova, na jehož webu je reprint této malované mapy z roku 1936 také k dispozici a lze ho zakoupit např. ve stáncích na Sudetoněmeckých slavnostech každý rok. Můžeme se pouze dohadovat, kdo si tuto mapu (za peníze ROP Jihovýchod a z fondů EU) objednal v Sudetoněmeckém institutu, nechal ji zarámovat do skla a pověsil ji ve vstupní chodbě v restauraci Větrný mlýn v Lesné u Znojma.
Sudeťácké mapy v českých restauracích a tabule na hranicích už se také mění!
Toto není jediný problém, který se týká Sudetoněmecké otázky. Na německé straně bavorských hranic s Českou republikou zemské bavorské úřady začaly v tichosti měnit hraniční tabule z původních Staatsgrenze (státní hranice) na Landesgrenze (zemská hranice). Cedule s nápisy Landesgrenze původně označovaly a oddělovaly zemská území uvnitř III. Říše, po válce musely být tabule z německé strany změněny na Staatsgrenze. Během posledních měsíců ale začali turisté z Česka na zelené hranici s Německem hlásit změny tabulí, zejména pak na bavorské straně začaly bavorské úřady měnit tabule zpátky na Landesgrenze jako po obsazení Sudet v roce 1938. Lidé z okruhu landsmančaftu to dávají do souvislosti s politickým vývojem v Evropě, kde Lisabonská smlouva dala sudetským Němcům naději na vrácení majetků, ale teoreticky i na návrat domů do pohraničí v ČR.
Hranice s ČR z německé strany. Zemská hranice.
Největším motorem sudetoněmeckých požadavků je zemský premiér Bavorska Horst Seehofer, který nechybí na žádném sjezdu a slavnostech Sudetoněmeckého landsmančaftu. Stejně tak i letos seděl hned vedle Bernda Posselta, Pavla Bělobrádka a Daniela Hermana. Seehofer je kromě toho šéfem německé CSU a hlavní postavou, která ovlivňuje politiku Angely Merkelové. Jeho lobbing ve prospěch Sudeťáků je enormní, nedozírný, je to jejich člověk.
Vnitřní kohorta sudetoněmeckých lobbistů v ČR
A je extrémně nebezpečné, když členové vlády ČR a ministři, pan Bělobrádek a pan Herman, jezdí na Sudetoněmecké slavnosti, kde si bez uzardění a s klidným svědomím sednou do první řady na čestné místo vedle Bernda Posselta a právě Horsta Seehofera. Nikdo se potom nemůže divit, že tyto procesy se už kopírují i do ČR, kde jednotlivá hejtmanství krajů ve svých dotovaných projektech a za peníze EU propagují reprinty sudetoněmeckých zemských map z roku 1936.
Další cedule z německé strany na českých hranicích. Místo Staatsgrenze (státní hranice) už nově jenom Landesgrenze (zemská hranice).
Jenom bych chtěl upozornit, že návštěvy českých politiků na Sudetoněmeckých sjezdech nejsou příčinou tohoto stavu v ČR, ale naopak jeho důsledkem. Uvnitř České republiky působí mohutná pro-sudetská lobbistická klika, koneckonců, politici KDU-ČSL jsou toho příkladem, jejich strana na svém webu propagovala věci jako Česko-německé kulturní jaro 2017, takže návštěva šéfa strany s ministrem kultury v červnu v Augsburgu na sjezdu Sudetoněmeckého landsmančaftu byla už tak nějak automatická. Evropské peníze a dotační programy nasunují pomalu a zlehka prvky informačního pole, které mění podvědomí českého obyvatelstva. Tuhle se postaví pomníček obětem odsunovaných Němců po válce, tamhle se vyvěsí mapa Sudetoněmecké vlasti do vchodu restaurace, jinde se objeví člen české vlády na Sudetoněmeckých dnech a sklidí bouřlivý potlesk za oslovení "Drazí krajané!"
Mapy sudetského Heimatu a duch Konrada Henleina jsou zpátky
Je to postupné posunování Overtonovských oken, od nemyslitelného k naprosto přijatelnému a vyžadovanému. Ještě před 15 lety nebylo myslitelné, aby někdo přijel na Sudetoněmecké slavnosti. Dnes už to možné je. Dříve bylo nemyslitelné, aby někdo střízlivý na Jižní Moravě a za peníze daňových poplatníků vyvěšoval v restauraci sudetoněmeckou mapu Heimat Sudetenland nakreslenou pro Konrada Henleina. Jenže dnes už je možné všechno. Víte, co na tyto procesy já pokaždé říkám? Česko snese fšecko! Pokud by lidé nebyli lhostejní, pokud by byli všímaví jako náš čtenář, tak by takový skandál nikdy nenastal, protože nikdo ze zodpovědných lidí Jihomoravského kraje by nikdy nepřipustil, aby v objektu, který dotují z veřejných peněz v rámci Regionálního operačního programu, byly propagovány insignie a symboly sudetoněmeckého Heimatu, zemské otázky, na jejímž základě Konrad Henlein postavil svoji prvorepublikovou politickou kariéru.
Tento reprint původní mapy z roku 1936 dnes distribuuje Sudetoněmecký historický institut z Mnichova.
Co uvidíme příště za evropské peníze v ČR? Bustu Konrada Henleina v Egeru (Chebu)? Nebo pamětní desku K. H. Frankovi na jeho knihkupectví na náměstí v Karlových Varech, tedy v Carlsbadu, abychom byli styloví? Už tolikrát jsem to opakoval, že vývoj společnosti v ČR po roce 1989 je definován naprostou lhostejností obyvatelstva o věci veřejné, o politiku, o události, které se dějí na politické úrovni okolo nich. Mnoho lidí kritizuje politický marasmus v zemi, ale kdo za něj může? Politici. Jenže, kdo je tam volí? Občané!
Vnitřní sudetská kolona v ČR překresluje informační pole
Už skoro 30 let volí do sněmovny provařené politiky, pořád ty stejné, kteří občas změní politický dres, nebo založí jinou stranu a potom se zase vrátí do sněmovny. Politici dělají politiku podle toho, kdo je zrovna ovládá a financuje. Lobbistické tlaky, peníze, cesty do zahraničí, přednášky, peníze pro stranu na kampaň do voleb maskované jako odměna za přednášky v Německu, v USA, v Bruselu. Toho sponzoruje ten, a toho zase tamhle ten. A když největší počet voličů má KDU-ČSL právě na Jižní Moravě, tak se nikdo nemůže divit, že v hospodách tam visí sudeťácké mapy Henleinovy zemské otázky z roku 1936. Morafa snese taky fšecko?
Nové hraniční patníky se začaly objevovat už i z rakouské strany hranice s ČR.
Nenechte si tuto informaci pro sebe, šiřte ji na sociálních sítích, sdílejte ji. Tiché přebarvování informačního pole jede na plné obrátky v ČR. Točí se filmy jako Habermanův mlýn, který vykresluje české občany jako svině a Němce jako oběti, na České televizi běží dokumenty o zabíjení odsunovaných Němců, ve školách se dětí učí, že sovětská armáda neosvobodila Československo, ale přijela ho okupovat, čeští politici jezdí na Sudetoněmecké slavnosti a sedají si vedle špiček landsmančaftu. Informační pole je brutálně překreslováno. A pokud nebudete na tyto věci upozorňovat, pokud nebude proti nim nic dělat, čeká národ opakování historického osudu z roku 1938.

Studenti, a vlastně čeho.???

29. srpna 2018 v 9:57 | ERS |  Reforma společnosti


Akademické bahno
Veřejný prostor je dnes plný občanských aktivistů, intelektuálů, lidskoprávníků a filozofů, kteří nás pravidelně obšťastňují moralizujícím tlacháním, poučováním o demokratických hodnotách, o povinnostech přijímat uprchlíky a podobně. Tito intelektuálové a aktivisté se obvykle ohání sestavou titulů před i za jménem. Média je prohlašují za vědce, odborníky, experty a dělají z nich autority. Pojďme se zblízka podívat na tu humanistickou intelektuální elitu.
Doc. PhDr. Mgr. Idiot Ph.D.
Pro získání univerzitního titulu musí student, kromě zkoušky, vypracovat samostatnou absolventskou práci a obhájit ji při závěrečné státní zkoušce před komisí. Databáze absolventských prací nabízí možnost zjistit, za co multikulturní aktivisté a levičácký intelektuálové získávají své univerzitní diplomy a jaké obory vystudovali. Zde je několik pro-imigračních aktivistů a lidskoprávníků + název a anotace (stručný obsah) jejich univerzitní absolventské práce, za kterou získali diplom a titul.

Student : Jan Dužda Název absolventské práce : Sexuální a vylučovací slovní zásoba a kontexty jejího užívání v romštině Anotace : Tato bakalářská práce pojednává o užívání sexuální a vylučovací slovní zásoby v komunitě rokycanských Romů v různých jazykových situacích. Z hlediska funkce sexuální a vylučovací slovní zásoby poukazují na různé kontexty užití a narážím také na tabuizované situace. Závěrečná část bakalářské práce analyzuje výskyt sexuální a vylučovací slovní zásoby v různých sférách romského umění. Vedoucí práce : Mgr. Michael Beníšek Škola : Univerzita Karlova - Filozofická fakulta
Obor studia : Romistika (ROM) Cikánský fekálismus - na levičáckých humanitních oborech je to vědecky hodnotné téma. Autor za tuto práci získal diplom a titul Bc.

Student : Jiří Bartoš Název diplomové práce : Gay pornografie jako afirmace a jako parodie. Genderové aspekty gay pornografie Anotace : Cílem práce je analýza gay pornografie z genderového pohledu, která zkoumá ukotvovací procesy genderových a sexuálních stereotypů a současně možnosti a prostory pro jejich subverzi či alternativní čtení. Dále se tato práce zaměřuje na zkoumání role, jakou potenciálně afirmativní nebo parodická pornografie sehrává ve vztahu ke gay aktivismu a emancipačnímu hnutí. Za tímto účelem tvoří empirickou část práce analýza náhodně vybraných gay pornografických snímků české provenience z vybraných vývojových etap tohoto žánru. Vedoucí práce : doc. Věra Sokolová, Ph.D. Oponentura : Mgr. Zdeněk Sloboda ( levičácký gay-aktivista, člen Rady vlády pro lidská práva) Škola : Univerzita Karlova - Fakulta humanitních studií - Katedra genderových studií Obor studia : Genderová studia (GS) Koukat na gay-porno a hodnotit ho z "genderového" pohledu. To je panečku věda. Autor za tento hnus získal akademický titul Mgr.

Student : Barbora Lagová Název diplomové práce : Figura kyborga v diskurzu kyberfeminismu Anotace : Magisterská diplomová práce bude zkoumat podoby a funkce figury kyborga v diskurzu kyberfeminismu. Zaměříme se na období začínající rokem 1983, kdy Harraway publikovala esej A Cyborg Manifesto, těžiště práce bude tvořit výzkum figury kyborga v kyberfeminismu a kyberfeministickém umění 90. let. Škola : Masarykova univerzita Brno, Filozofická fakulta
Obor : Obecná teorie a dějiny umění a kultury Státní zkouška proběhla 10. 6. 2015. Autorka obdržela titul Mgr.

Student : Václav Pecl V. Pecl je aktivista, mluvčí iniciativy Brno blokuje a organizátor brněnské demonstrace na podporu imigrantů 26.6.2015 Název diplomové práce : Duhová rodina živoucího světla a lásky Anotace : Duhová rodina živoucího světla a lásky. Práce se věnuje popisu mezinárodního hnutí zvaného Rainbow Family of love and Living Light.V práci používam metodu zůčastněného pozorování a strukturované rozhovory. V další části se věnuji historii a sociálním institucím. Škola : Filozofická fakulta v Brně, obor Etnologie Opravdu velmi přínosná vědecká práce. Proto za ni obdržel titul Mgr.

Student : Sabina Netíková Název diplomové práce : Výuka tématu homosexualita a prevence homofobie na druhém stupni základní školy Anotace : Diplomová práce pojednává o důležitosti vyučování těchto témat již na základní škole. V teoretické části se zabývám psychosexuálním vývojem člověka. Dále se věnuji homosexualitě z hlediska jejího vzniku, výskytu v populaci, otázkami sebepřijetí a homosexuálního partnerství a rodičovství. Součástí práce je návrh preventivního programu, který pedagogům pomůže žáky s tématy homosexualita a homofobie seznámit zábavnou formou s prvky zážitkové pedagogiky. Škola : Masarykova univerzita - Pedagogická fakulta Obor studia : Učitelství pro základní školy Absolventka teď bude učit děti a propagovat deviace na základní škole !Student : Lucie Sigmundová Název diplomové práce : Vývoj změny vztahu k vlastnímu tělu u transsexuálů Anotace : Diplomová práce se zabývá vývojem vztahu k vlastnímu tělu u transsexuálů. Teoretická část s důrazem na nedávné výzkumy pojednává o oblastech vztahujících se k výzkumu - transsexualismu se zvláštním zřetelem na proces přeměny pohlaví a vztahu k vlastnímu tělu. Druhou částí její práce byl opět praktický "vědecký" výzkum. Podívejte, jak autorka dokáže filozoficky okecat to, že seděla s několika devianty v kavárně a žvanila o jejich úchylkách : Cílem kvalitativního výzkumu bylo porozumět vývoji vztahu k vlastnímu tělu lidí, kteří sami sebe identifikují jako transsexuály. Výzkumu se zúčastnilo sedm osob. Data získaná z narativních interview byla analyzována z hlediska holisticko-obsahové perspektivy. Respondenti do vyprávění vnášeli také téma akceptace a smíření, téma sexuality atd. Tak to je ten "moderní" výzkum na moderních humanitních fakultách v režimu moderních západních humanistických hodnot. Škola : Masarykova univerzita - Fakulta sociálních studií Obor studia : Psychologie - magisterský Zkouška proběhla 10. 6. 2013, autorka získala titul Mgr.

Student : Adéla Lábusová Název diplomové práce : Romský revenant - mulo jako dogma Anotace : Práce se tematicky zaměřuje na studium víry v duše zemřelých u Romů. Teoreticky se práce zabývá důsledky uplatnění konkrétních metodologických přístupů na pojetí tradice na příkladu víry v muly - romské revenanty. K tomuto zpracování slouží teoreticky zaměřená sekundární pramenná literatura.
Vedoucí práce : PhDr. Mgr. Jan Červenka, Ph.D. Oponentura : Yasar Abu Ghosh Škola : Univerzita Karlova - Filozofická fakulta (FF) Obor studia : Etnologie - Romistika (ETN ROM) Autorka získala titul Mgr. Autorka je aktivistka z Člověka v tísni a bojuje za multikulturní vzdělávání.

Student : David Tišer Název diplomové práce : Homosexualita u Romů Anotace : Cílem této bakalářské práce bylo poskytnout dostatek základních informací o romské LGBT komunitě žijící v České republice. Přiblížit osudy lidí, kteří jsou vystavováni vícenásobné diskriminaci a zmapovat, zda se mění vztah romské společnosti k LGBT menšině. Škola : Univerzita Karlova - Filozofická fakulta (FF) Obor studia : Romistika (ROM) David Tišer je homosexuálně-romský aktivista, nyní zaměstnán na úřadu vlády v pro-menšinových korytech. Karel IV. se musí v hrobě obracet, když vidí, jaká hniloba se šíří na univerzitě, jenž nese jeho jméno.

Student : Jan Kratochvíl Název diplomové práce : Marxismus, neomarxismus - přístupy ke vzdělání Anotace : Prace se zabyva vzdelavanim v sociologickem a filosofickem kontextu. Vychazi pritom z marxistickeho resp. neomarxistickeho pohledu, ktery je predstaven v prvni casti. Pozornost je venovana zejmena myslenkam spojenym s Marxovou teorii dejin a odcizovanim cloveka v kapitalismu.
Škola : Univerzita Karlova - Filozofická fakulta (FF) Obor studia : Pedagogika - Andragogika a personální řízení (ANPR)

Student : Štěpán Mairovský Název diplomové práce : Neúplný feminismus: stopy ekofeminismu v díle a myšlení Milana Machovce, Hany Librové, Luby Lacinové a Mirka Vodrážky Vedoucí práce : prof. Dr. Pavel Barša, M.A. Oponentura : PhDr. Ondřej Slačálek Škola : Univerzita Karlova - Filozofická fakulta (FF) - Ústav politologie Mairovský je pro-uprchlický aktivista a intelektuál ze Strany Zelených Praha 1, vystudoval několik oborů v Praze a Brně.

Student : Tereza Cachová Název diplomové práce : Ženy v Asociaci protifašistických skupin aneb "Nejde jen o to, aby i holky mohly mlátit nácky" Anotace : Cílem mé diplomové práce je zjistit, jaké je postavení ženy v české Asociaci protifašistických skupin (APFS). Zajímá mne, jak gender ovlivňuje a limituje účast žen na životě hnutí. Diplomová práce si současně klade záměr popsat vnitřní fungování vybrané antifašistické organizace. Vedoucí práce : Mgr. Petra Ezzeddine, Ph.D. Oponentura : PhDr. Marta Kolářová, Ph.D. Škola : Univerzita Karlova - Fakulta humanitních studií - Katedra genderových studií Obor studia : Genderová studia (GS) Autorka získala titul Mgr.

Student : Eliška Vokounová Název diplomové práce : Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec Anotace : V této diplomové práci se zabývám genderovou analýzou filmu Sněhurka a lovec, který vyšel v roce 2012. První část práce věnuji představení teorie a metodologie, ze které pak vycházím v analytické části. Primární základ tvoří feministické teorie, konkrétně se pak věnuji především kritické feministické archetypální analýze a metodě vzdorného čtení. Škola : Univerzita Karlova - Fakulta humanitních studií - Katedra genderových studií Obor studia : Genderová studia (GS) Autorka získala titul Mgr.

Student : Ivo Jašek Název diplomové práce : Romský holocaust Anotace : Diplomová práce "Romský holocaust" se zabývá perzekucí, vězněním a vyhlazováním Romů, žijících v Evropě. Praktická část obsahuje zpracované přípravy výuky tématu romského holocaustu v hodinách Občanské výchovy na druhém stupni základních škol, které je možné k výuce použít. Škola : Mas. univerzita Brno - Pedagogická fakulta Obor studia : Učitelství pro základní školy Absolvent teď bude učit děti Občanskou výchovu a infikovat je protinárodní neomarxistickou ideologií. Ačkoliv žádný "rómský holokaust" nikdy nebyl, na univerzitách se jeho "výzkumem" zabývají desítky levičáků.

Student : Nela Armutidisová (odbornice a koordinátorka z Amnesty International) Název diplomové práce : Panenství jako sociálně a kulturně podmíněný fenomén Anotace : Tato bakalářská práce se zabývá analýzou fenoménu panenství z perspektivy sociální a kulturní antropologie. Kriticky se staví k uměle
vykonstruované dichotomii přírody a kultury, která má vliv na vytvoření konstruktu "přirozenosti" těla a panenství. Škola : Mas. univerzita Brno - Fakulta sociálních studií Obor studia : Sociologie / Genderová studia, Sociální antropologie

Student : Jitka Pecharová Název diplomové práce : Menstruace tajná a tajená Anotace : Autorka se v práci zabývá menstruací jako kulturním konstruktem. Vychází z genderové perspektivy a perspektivy feministické antropologie. Popisuje, jakým způsobem je utvářena sociální podoba menstruace. Autorka identifikuje společenské jevy, které se podílejí na utváření obrazu menstruace, sexualizaci a medikalizaci. Škola : Mas. univerzita Brno - Fakulta sociálních studií Obor studia : Sociální politika a sociální práce / Sociální antropologie Výtvorů podobných kvalit, za které jejich autoři dostali vysokoškolské diplomy, lze najít v univerzitních databázích stovky.

Závěr
Neomarxističtí aktivisté ve snaze dehonestovat nacionalisty tvrdí, že nacionalisté jsou lidé z učňáků. Naopak o sobě elitářsky prohlašují, že většina členů jejich spolků a iniciativ jsou studenti vysokých škol a akademici. Ovšem každý slušný řemeslník z učňáku je pro společnost mnohem užitečnější, než všichni ti levičácký intelektuálové se třemi tituly, kteří vystudovali pochybné pavědy na upadajících univerzitách. Přestože se považují za elitu, nejsou nic víc, než bezcenný odpad přiživující se na pracujících lidech, kteří je prostřednictvím daní musí živit.
Kdyby ze dne na den všichni ti blábolící levičácký filozofové a intelektuálové zmizeli, co by se stalo ? Nic. Čas by se nezastavil, společnost by se nezhroutila, ani by nebyla o nic ochuzena. Naopak. Žilo by se nám lépe bez všech těch cizopasníků a jejich debilních keců. Neomarxisté se svými pavědami zamořují humanitní fakulty vysokých škol. Akademickou půdu pomalu proměňují v zapáchající akademické bahno. Všichni studenti a profesoři poctivých a přínosných oborů by se proti tomu měli postavit, protože neomarxisté znehodnocují a vysávají celé školství. Na radikální reformu a vyčištění univerzit už je nejvyšší čas.

Pravda o roce 1968.

28. srpna 2018 v 16:50 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Západ byl v roce 1968 po všech stránkách připraven zneužít Československo jako rozbušku 3. světové války!
Aby bylo jasno k událostem od nihž to bude zítra padesát let.
Až zas bude někdo zvracet něco o Ruských okupantech a spojencích ze západu :
Podle údajů Vladimíra Bělouse, profesora Akademie vojenských věd, generálmajora ve výslužbě, USA v letech 1960-1970 shromáždily v Evropě silnou skupinu taktických jaderných zbraní, které měly asi 7000 bojových hlavic. Jenom armáda Německa (Bundeswehr) čítala okolo 500 tisíc lidí. Od samého počátku byl Bundeswehr plně integrován do vojenské struktury NATO a byl podřízen společnému velení aliance. V SSSR byl Bundeswehr nazýván "armádou pomsty", protože se na jeho vytvoření aktivně podíleli bývalí Hitlerovi generálové. Například v roce 1957 v něm sloužilo více než 10 tisíc důstojníků, 44 generálů a admirálů, kteří bojovali v nacistických jednotkách.
Již v červenci 1968 byly evropské síly NATO uvedeny do stavu částečné bojové pohotovosti. Zvláštní obrněné jednotky americké armády se přesunuly na hranice Československa v Bavorsku. Na výcvikovém polygonu Grafenwöhr v NSR stály tanky NATO v kolonách připravené k okamžitému zásahu. Stovky ocelových hřbetů bylo vidět z československé strany pouhým okem.
V noci z 20. na 21. srpna dal generál Parker z velitelství NATO příkaz k zavěšení atomových bomb do letadel. Velitelé leteckých jednotek obdrželi příkazy v zapečetěných obálkách, které měly být otevřeny na speciální signál. Označovaly cíle pro bombardování v socialistických státech.
Příprava povstání
Generálporučík sovětské armády ve výslužbě Alfred Gaponěnko, v těch letech velitel pluku, vzpomíná: "Byl jsem pověřen udeřit svým plukem z boku na vojska NATO, která se pod rouškou cvičení "Černý lev" soustředila na německém území a byla připravena k invazi do Československa. Byly stanoveny hranice rozvinutí pluku, který měl operovat v sestavě 120. motostřelecké divize jako rezervní pojistka vrchního velitele Sovětského svazu. Do oblasti možných bojových operací měly být jednotky přesunuty přes území Polska."
V hlavním štábu NATO byla zřízena speciální skupina, která zahrnovala operační komanda. Jejich úkolem byl "československý problém". Od července 1968 začal v Regensburgu (Řeznu) působit "štáb úderné skupiny", do něhož bylo přiděleno více než 300 důstojníků výzvědných služeb NATO a politických poradců. Hlavní ústředí NATO dostávalo třikrát denně zprávy o situaci v Československu shromážděné "štábem úderné skupiny". Jak bylo později upřesněno, pohybovalo se tou dobou v Československu více než 200 specialistů z armády NATO a více než 300 lidí ze špionážních center. CIA a Pentagon věřily, že tolik "specialistů" bude schopno zabezpečit řízenou činnost pro 75 000 "povstalců".
Podle amerického ministerstva zahraničí čítal v létě 1968 počet amerických občanů v Československu asi 1500 lidí. Ke dni 21. srpna 1968 se jejich počet zvýšil na 3000. Podle amerického tisku šlo většinou o agenty CIA.
Převrat s lidskou tváří
Pouze v první polovině roku 1968 překročilo československé hranice více než 368 tisíc turistů z Německa. Tak masivní příliv "milovníků cestování" ze sousední země neměl obdoby.
V západním Německu a Rakousku byly zřízeny střediska pro přípravu výbušnin, pro činnost ilegálních rozhlasových stanic, cvičili se tam špióni a sabotéři, shromažďovaly zbraně a střelivo. V Československu se budovaly skryté muniční sklady. Země byla zaplavena zbraněmi. Od konce srpna spojenecké síly vyvážely nákladními automobily z Československa výbušniny, samopaly, pušky, pistole, kulomety, patrony k nim, granátomety a dokonce i lehká děla.
A již 22. srpna velitel 2. západoněmeckého armádního sboru generálporučík Tilo nařídil vytvoření zvláštního velitelství pro koordinaci "psychologické války" proti Československu podle pokynů generálního inspektora Bundeswehru. Jeho oficiálním úkolem bylo "udržovat technickou komunikaci" s Československem. Ve skutečnosti šlo o centrum "informační války". Činnost velitelství vedl plukovník I. Trench, přední západoněmecký odborník na "psychologickou" diverzi. Zkušenosti s ideologickými akcemi získal během kontrarevolučního povstání v Maďarsku. Téměř všem členům štábu se pod krytím "novinářů" podařilo navštívit Československo, aby si ověřili nadcházející "psychologické operace". Tehdy těsně po srpnu 1968 se v ČSSR šířily dezinformace a pomluvy desítkami podzemních rozhlasových stanic, tiskovými médii i televizí.

Podpis smlouvy SSSR-Německo.

28. srpna 2018 v 8:43 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů


Už mi lezou na nervy lži Hermanů, Zídků a Hanáků, když píší o nejzrádnější a kolaborantské smlouvě Ribbentrop-Molotov. Pravda je však jiná; jen nenávist Západu vůči SSSR ho přiměla podepsat zmíněný pakt. Proč? Napřed Západ v čele s USA napadl v roce 1918 Rusko, prohrál, tak se soustředil na 2. sv. válku, aby Rusko definitivně dorazilo…
O tom čase srpnovém čase si neodpustím připomenout šlágr mezi veřejně prezentovanými zhovadilostmi; o jednu z nich se přičinil nehoráznou lží Daniel Herman, když na svém twitteru napsal: "Komunisté a nacisté si rozdělili Evropu 23. srpna 1939pakterm Ribbentrop-Molotov. Hitler a Stalin pak napadli Polsko a začala 2. světová válka."
(Nemýlíte se, je to ten samý Herman, co říkal německy "milí krajané" vrahům Čechů na sjezdu jejich Landsmanšaftu…)
Asi s ostatními výše jmenovanými análními žvanily zapomněl, že Evropa byla rozdělena již v rámci Mnichovské dohody z 29. září 1938. Nebýt však dávno předtím podbízivé iniciativy ze strany Polska k nacistickému Německu, nebyl by ani pakt Ribbentrop - Molotov. Ten byl podepsán 23. srpna 1939, co však měl Stalin dělat, když viděl, jak se proti němu celý svět spikl, především bezprostřední soused Polsko.
Jeho ministr zahraničí Józef Beck totiž podepsal už počátkem roku 1934 smlouvu o přátelství s Hitlerem. Prospělo to nacistickému Německu dostat se z mezinárodní izolace, do níž upadlo po nacistickém uchvácení moci a požáru Říšského sněmu. A na podzim 1938 se navíc Beck rozhodl nezávisle a bez konzultace s jinými státy do konce října zbavit Židy polského občanství a tím znemožnit možnost návratu do země 70 tisícům občanům židovského původu žijících mimo Polsko, většinou v Německu a Rakousku.
"Dne 16. dubna Sověti 1939 předložili oficiální návrh na vytvoření jednotné fronty pro společnou pomoc mezi Velkou Británií, Francií a SSSR… Nemůže být žádných pochyb, že Británie a Francie měly přijmout ruskou nabídku." řekl Winston Churchill. Všechny protihitlerovské snahy SSSR se tak minuly účinkem, proto jako zoufalá a předem odsouzená k nezdaru následovala ruská sebeobrana, ovšem až v srpnu 1939; byla jí smlouva Ribbentrop-Molotov, jen týden před zahájením války v Polsku…
Molotov podepisuje v Moskvě 23. srpna 1939 německo-sovětskou smlouvu o neútočení. Za ním je vidět Ribbentrop (v černém) a Stalin (ve světlém, druhý zprava)... National Archives & Records Administration, nara.gov
Ovšem, když někdo řekne "B"., měl by se vrátit také k vyslovení "A", že naši čeští presstituté? Vezměte už konečně na vědomí, že bezprecedentním faktem byl přece 24. říjen 1938, kdy měl ministr zahraničních věcí Joachim von Ribbentrop skutečně schůzku, ne však s Molotovem, nýbrž napřed s polským velvyslancem v Německu Józefem Lipskim, aby mu navrhoval úplné vyřešení všech sporných otázek mezi oběma zeměmi...
Jednalo se o obnovení vzájemné smlouvy výměnou za připojení svobodného města Svobodného města Gdaňsk k Německu a za povolení výstavby exteritoriální dálnice a železnice mezi Východním Pruskem a Německem přes polský koridor… To jsou mi novinky, že jo…? Navíc byl polský velvyslanec v Německu Józef Lipski 20. září 1938, ještě před podepsáním Mnichovské zrady, pozván Hitlerem do jeho sídla v Berchtesgadenu.
Na konci svého análního rozhovoru s Hitlerem Lipski napsal: "Důrazně jsem zdůraznil, že Polsko je hlavním faktorem při ochraně Evropy před SSSR, a že zamýšlí provést emigraci do kolonií, po dohodě s Polskem, Maďarskem a možná Rumunskem, jako řešení židovské otázky". Dále Lipski pronesl: "V té chvíli jsem mu řekl, že pokud najde návod, postavíme mu pomník ve Varšavě…"
Jen zopakuji inkriminovanou a tu pravou kolaborantskou větu: Polsko je hlavním faktorem při ochraně Evropy před SSSR… Ne před nacistickým Německem a Hitlerem, ale před Sovětským svazem…
A jak se zrodil historický odpor Ruska vůči Západu? Kdo to konkrétně začal...? Když totiž 15. srpna 1918 USA napadly Vlasteneckou válkou vyčerpané Rusko, v ten den Spojené státy prohlásily, že Rusko již neexistuje a vylodily své vojáky ve Vladivostoku. Je to jediný případ ve vzájemné historii USA a Ruska, kdy došlo k vylodění Američanů na ruském území.
Myšlenka vojenské intervence v Rusku vznikla v amerických vládních kruzích ještě před vítězstvím Velké říjnové revoluce, která smetla zbytky carského Ruska. Doslova v předvečer říjnového ozbrojeného povstání poslal americký velvyslanec v Rusku David Rowland Francis telegram do Washingtonu, aby USA vyslaly do Ruska přes Vladivostok nebo Švédsko několik divizí americké armády, aby zbytečné Rusko dorazily.Výsledek obrázku pro spojenci pomoc SSSR
Už běžte k čertu s tou nejzrádnější smlouvou Ribbetrop - Molotov. Jen neustále lžete, Hanáci, Zídkové či Hermanové a další svoloči. Na vědomost těmto nýmandům proto dávám nad slunce jasnější fakta; jen odvěká nenávist Západu vůči SSSR přiměla podepsat pakt Ribbentrop-Molotov. Proč?
Inu, napřed totiž USA napadly v roce 1918 Rusko, prohrály, tak se Západ soustředil na 2. sv. válku, kde poplatní politici zradili Evropu podpisem Mnichovské dohody - ta je tou nejzrádnější a nejhanebnější, byť se za ni s křížkem po funuse Francie s Británií omluvily… Proč o tom čeští presstituti ani muk…?
Kam se hrabe ruská srpnová okupace z osmašedesátého na fakt, jak nás bombardovaly USA v roce 1945: http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/pravda-o-bombardovani-160429.htm
PS: Faktem je, že západní spojenci účelově podporovali finančně SSSR. Měli z čeho čerpat, vyrabovali mj. Afriky, kde brali zadarmo zlato, ropu, platinu a další její bohatství. Věnovali díl toho Sovětskému svazu pro Rudoarmějce, aby sami se do 2. sv. války zapojili otevřením druhé fronty až v polovině roku 1944, kdy byla Evropa takřka osvobozená od nacismu… Ta "enormní pomoc" Západu však znamenala "děsivých" půl milionu zabitých amerických vojáků, když SSSR přišlo "pouze" o 27 milionů obětí, z toho kolem 13 milionů svých vojáků…
Spojené království mu mezi 1. říjnem 1941 a 31. březnem 1946 dodalo 5218 tanků, 2550 menších pásových obrněných vozů, 4343 motorových vozidel, 7411 letounů, 1803 radary, 293 sonary (ASDIC), 4932 protitankových kanonů, 4338 rádiových stanic, 2000 polních telefonních souprav, 48 635 km telefonních kabelů, zapůjčilo mu bitevní loď Royal Sovereign (v SSSR přejmenovanou na Archangelsk; sloužila v Severním loďstvu a 4. února 1949 ji Sověti vrátili Britům).
Následovalo devět torpédoborců, čtyři ponorky, 14 minolovek, 473 milionů nábojů, 32 000 tun hliníku, 40 000 tun mědi, 14 146 tun ropných produktů, 100 435 tun juty, 114 539 tun kaučuku, 3300 tun grafitu, 28 050 tun cínu, 29 610 tun vlny, potraviny v hodnotě 8,2 milionu liber, strojní zařízení za 45 616 000 liber a zdravotnický materiál za 7 760 000 liber. Souhrnná cena britských dodávek činila 428 milionů liber.
Spojené státy dodaly v rámci lend-leasu mezi 11. březnem 1941 a 1. říjnem 1945 14 795 letounů, 7537 tanků, 375 883 nákladních automobilů, 51 503 džípy, 35 170 motocyklů, 8701 traktor, 8218 protiletadlových kanonů, 131 633 samopalů, 345 735 tun výbušnin, 1981 lokomotiv, 11 155 železničních vagonů a plošin, 540 000 tun kolejnic, 1 690 000 km polních telefonních kabelů, křižník Milwaukee (v SSSR sloužil v Severním loďstvu pod jménem Murmansk; 16. března 1949 ho Sověti vrátili Američanům).
Poté přišly na řadu potraviny za 1,312 miliardy dolarů, 2 670 000 tun pohonných hmot, 842 000 tun průmyslových chemikálií, 3 786 000 pneumatik, 49 000 tun kůže a patnáct milionů párů obuvi v souhrnné ceně 11 260 343 603 dolarů. Náčelník americké vojenské mise v Moskvě generál John R. Deane napsal v knize Podivné spojenectví, vydané roku 1947, že "naše dodávky a služby (…) možná nevyhrály válku, ale Rusům určitě pomohly". O tom není sporu.
Na závěr je možno konstatovat, že spojenecké dodávky sehrály velkou úlohu, uvážíme-li, že SSSR následkem počátečních katastrofálních porážek přišel o rozsáhlá území, a tudíž i zdroje průmyslové a zemědělské výroby. Licitování o výhodnosti však není etické. Rudá armáda obětovala životy desítek milionů vlastních lidí, a tím zachránila životy milionů vojáků západních demokracií, což se v dolarech ani v librách vyčíslit nedá. Kdyby postrádala odhodlání bojovat a zvítězit, žádné, ba ani sebevětší dodávky by ji nespasily.
Prostě v duchu hesla: Vy za nás budete bojovat a umírat na bojištích za naše peníze, abych my mohli na sobě mít jen parádní uniformy a dost zásob UNRA - hlavně masových konzerv, čokolád a nylonek na rozdávání...
Hoj, slavní Germáni, jde to s vámi z kopce: https://www.youtube.com/watch?v=CMyttTqdwBA
Takto neřádili v srpnu 1968 ruští vojáci v Československu, ale před čtyřmi roky ukrajinští fašisté v Oděse: http://www.zvedavec.org/komentare/2014/05/5964-obrazek-lepsi-nez-tisic-slov.htm

Pozor výzva.

24. srpna 2018 v 20:18 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Datum: 24. 8. 2018 16:52:34
Předmět: ABSOLUTNÍ VÝZVA PRO CELÝ ČESKÝ NÁROD !!! ROZŠIŘUJTE JAK SE DÁ !!!!!!!!!

Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT 24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeie devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

Členské státy se vzdají:
1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny
2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů
3) vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: "Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu."* Vznikne společná armáda "European Security Compact" na principu "ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států* Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru* Bude zvětšena pravomoc "Evropského veřejného žalobce" a vznikne jednotný trestní zákon* Národní státy nebudou mít pr&a mp;a acu te; vo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku* Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout* Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšířen& iacute; dialogu na toto téma* Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato* Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…" To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938…Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize. A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU?

No s pánem bohem!!…

Tak už vím, proč Velká Británie vycouvala z EU. Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko. My zatím stále lezeme někomu do …… Kolik naši představitelé za to dostanou, asi dost a potom se vytratí někde do bezpečí.

Mgr. Karel Hlisníkovsky právník odboru
Magistrát města Ostravy
Odbor dopravně správních činností.
30. dubna 635/35, 701 98 Ostrava
T + 420 599 444 870
E khlisnikovsky@ostrava.cz
Tak to už není žádná sranda!!

Přeposílat, bojovat proti (hlavně pak nevolit vítače migrantů, např.
Drahoš)!!

VÝZVA PRO CELÝ ČESKÝ NÁROD!!!
ROZŠIŘUJTE JAK SE DÁ!!!

A preto ta hysteria okolo Babiša a Zemana zo strany naších pravicových ,
pardon "demokratických sil."

Následník Abwehru se nezapře.

23. srpna 2018 v 11:30 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů


Jak dlouhé prsty mají německé tajné služby ….?→ Pozornost veřejnosti je vždy převážně zaměřena na tajné služby USA. K tomu lze podotknout, že většina takzvaných pro-ruských aktivit je v režii americké CIA. Jejich cílem je propagovat Rusko tak okatě a tak dementně, že dělají Rusku ostudu, což je cíl.

Jak je to ale s německými tajnými službami, které v podstatě působí tak nenápadně, že nikoho ani nenapadne si na ně vůbec vzpomenout.

----
(1) Především u nás působí celá léta významně od 50-tých let zcela aktivně a zcela zásadně.

(2) Od převzetí moci ze strany KSČ v roce 1948 nasadily do KSČ své lidi, kteří v letech 1947/48 vstoupili do strany a pocházejí z kolaboračních skupin protektorátu s nacistickým Německem a kteří nacistickému Německu skládali slib věrnosti.

(3) Jedna část těchto nasazených osob německou tajnou službou přímo do vedení KSČ a tím i do vedení našeho státu spolupracovala úzce na projektu NATO, což vyvrcholilo v roce 1968, kdy NATO chystalo obsazení Československa a umístění raket s jadernými hlavicemi na slovensko-ukrajinské hranice, z důvodů doletu jaderných raket na Moskvu, centra až na Ural. To je pravý důvod roku 1968.

(4) Druhá část agentů hlavně německých tajných služeb zůstala uprostřed vedení KSČ a STB jako spící agenti a postupem času se aktivovali nenápadně na významné posty v KSČ, SSM a do vládních složek, zejména pak Ministerstvo zahraničí. a po 21. letech nás dovedli k roku 1989 a falešné revoluci. K Havlistánu. Co následovali víme všichni.

(5) Souběžně s tím německé tajné služby připravily podle doktríny socialistické internacionály celou politickou scénu a budoucnost po roce 1989. Vytvořily klíčové strany a postavy ČSSD, ODS, KDU-ČSL, ODA a posléze pro ovládnutí politické scény další alternativní strany, rozhodné pro sestavování vlád, Zelené, Věci veřejné, TOP 09, Úsvit, ANO a dokonce i SPD, které řídí do dnešních dnů, zejména prostřednictvím osob pocházejících z STB, KSČ a ČSSD.

(6) Osoby, které pracují přímo i nepřímo pro německé tajné služby jsou vytvořeny, dosazeny a udržovány i v ostatních alternativních scénách, vlasteneckých stranách a seskupeních podle hesla neponechat nic na politické a vládnoucí scéně náhodě.

(7) Cílem je udržet proněmecké a pro-bruselské politické síly u moci a u zákonů naší země. Platí to pro ty, kteří otevřeně proklamují EU, Brusel a česko-německé vztahy.

(8) Platí to též pro opačné politické skupiny, strany a iniciativy, které mají získat důvěru voličů z řad odpůrců Bruselu a Německa, ale v případě kolize mají svůj odpor EU pomocí složitějších způsobů a pseudo-demokratických systémů (dobře známých v ČR, viz. rok 2003) poslat do ztracena a do případné těsné prohry CZexitu, aby zůstalo zachováno zdání demokratického řešení.

(9) Ve skutečnosti je řízena německými tajnými službami jak ta část pro EU, tak ta část proti EU. To se samozřejmě týká i NATO.

(10) Závěr je jednoduchý, německé tajné služby přímo i nepřímo řídily a řídí složky KSČ a STB, dnes KSČM, BIS, Policii a všechny politické strany relevantní pro současnou i budoucí účast v Parlamentu.

(11) Hlavním pilířem těchto operativních projektů a kombinací stále zůstává KSČ a STB v ilegalitě a skrytě KSČM a ČSSD, ať už veřejně hlásají, co chtějí. ODS za nimi v podstatě jen kulhá a doplňuje scénu. Stejně jako tomu bylo v minulosti, kdy KSČ hlásala svou ideologii, ale ve skutečnosti byla řízena německými tajnými službami s dlouholetými pro-bruselskými plány, tak je tomu i dnes.

(12) Podstatou činnosti německých tajných služeb je v desetiletích udržovat a řídit oba hlavní politické póly v ČR včetně satelitních, jak ty, co jsou PRO a i ty, co jsou PROTI,..

(13) Při čemž je zcela logické, že pod kontrolou mají všechny ty nejvýznamnější strany a osoby na obou stranách politické scény. Jak ty v pozadí, tak ty ve vedení státu a je úplně jedno, jaká divadla nám kde hrají pro i proti.

(14) Pokud havlistán stvořili podivní soudruzi z KSČ a STB, v zájmu německých tajných služeb a zájmů, je naprosto logické, že ho řídí do dnešních dnů.

→ Z toho lze jednoznačně vyvodit, že KSČM, ČSSD ODS i další, i když zdánlivě stojí proti sobě, jsou ve skutečnosti jedno a totéž, dávno domluveni a hrají s tímto státem, občany i národními zájmy velmi špinavé divadlo.
→ Pro mnohé modláře jedněch nebo druhých to je zřejmě bolestivé, ale Klaus nebo Zeman, Kalousek nebo Schwanzenber, Dlouhý, Filip, Dolejš, Škromach, Hašek, Němcová, Fiala jsou jedno a totéž, spoluúčastníci havlistánského marasmu v této zemi. Všichni naplňují scénáře především německé tajné služby a euro-socialistické doktríny na dlouhá desetiletí.
→ Všechno je to jedna stejná politická mafie. Chceme li začít znovu a lépe v budoucím čase, pro nás, naše děti a budoucnost, tyto mafie musí pryč od moci, od vlády, od zákonů.

To je základní pilíř Občanské jednoty složené slušnými občany ze všech politických stran.

předseda Referenda ČSR
Jindřich Tichý - 23.8.2018

Vražda v Ústí a ticho po pěšině.

18. srpna 2018 v 18:07 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Případ Ústecké vraždy řidičky Taxi před třemi týdny je ukázkovou lekcí toho, jak se veřejnost nedozvídá celou pravdu o této tragické události. Jsou k tomu důvody ? Zemřela "nějaká" taxikářka - - tak by se dal stručně shrnout mediální obraz této události. Jenže ono je to celé trochu jinak. Mám to ve svém posouzení trochu jednodušší. Některé aktéry této kauzy jsem osobně znal. Řidička Taxi nebyla nesympatická jedovatá taxikářská zlatokopka, ale krásná dáma před čtyřicítkou. A prima ženská. Hana Machová taxikařila jenom o víkendech a měla řízení jako druhou práci. Poznal jsme ji asi před rokem. Jako vzdělanec a doživotní skrblík tastě už jsem nevěděl jak si sednout a jít jsme mohl tak pomalu, že mi ujel poslední autobus. Tehdy jsem si mávl na projíždějící béžový Seat s nápisem taxi. Poznal jsem Hanu Machovou, jež byla vyhlášená po celém Ústí jako krásná žena za vol antem Taxíku.. Když jsem se ani nemohl pořádně ohnout, pomohla mi nasednout a já si přišel jak nemohoucí senior. Ale který taxikář Vám takhle pomůže. V autě čisto, pořádek a vlídná řidička, co se zeptala, jestli chci rovnou do špitálu, nebo jen domů. Když jsme ji viděl o tři měsíce později, šel jsme jí alespoň poděkovat. Takhle sympatická krásná plavovlasá máma osmnáctiletého kluka a spokojená manželka by byla tím posledním na světě, u koho by mně napadlo, že jí někdo ublíží. Jenže. Před třemi týdny večer ji zastavil devatenáctiletý Rom Tomáš Bady. Předstíral, že někoho hledá a nechal se nějakou dobu vozit po městě. Ve skutečnosti chtěl onoho zánovního Seata v němž se právě vezl. Později policistům lhostejně řekl, že potřeboval zajet na Moravu. A tady bych se zastavil poprvé. Policisté poté zjistili, že onu jednodenní cestu skutečně plánoval. Každý člověk ví, že jednodenní celorepubliková jízdenka Českých Drah stojí něco málo přes pětistovku. A dostanete se kamkoli chcete i nazpět. Když pominu, že ta cesta nebyla nijak důležitá a pachatel chtěl jen někomu zajet na hrob, musím se ptát. Opravdu byl Tomáš Bady tak bezcitný k lidskému utrpení že obětoval život krásné ženy pro pětisetkorunu. To mu byl život té z jeho pohledu "Gádžovky" tak lhostejný? Ano byl. A přitom Tomáš Bady nebyl ničím zvláštní. Obyčejný Rom, řekli byste si. Pak vytáhl nůž a vrazil jej do nic netušící řidičky. Z doposud známých skutečností ale vyplývá veřejnosti prakticky neznámá informace. Hana Machová zabojovala. I zraněná se začala pravou rukou bránit a levou zatáhla za volant a poslala vůz do překážky v podobě zábradlí, do nějž vůz následně narazil. Bylo to chytré. Řidička měla bezpečnostní pás a vrah nikoli. Tomáš Bady byl nárazem vymrštěn proti přístolové desce a přednímu sklu. Po nárazu přestal útočit a rychle vystoupil z nabouraného auta. Bylo poškozené a k ničemu mu nebylo, tak odešel.
Tady bych se zastavil podruhé. Bratr Tomáše Badyho na facebooku prohlásil den poté veřejně následující větu. "Už nejsi můj bratr". Je to legrační, ale osobně ho znám a z toho co o něm vím, se až doposud účastnil velice často předchozí majetkové trestné činnosti kterou Tomáš provozoval. Včetně obchodování s marihuanou. Ale nyní se od jeho trestné činnosti okázale distancuje. Je to trochu k smíchu. Tedy až do momentu, než si uvědomíme, že Tomáš nasedl do Taxíku s úmyslem zabíjet. Potřeboval zajet na Moravu... Otřesená a těžce zraněná Hana Machová ještě stihla zavolat svému synovi s tím, co se stalo a ujistila ho roztřeseným hlasem, že bude v pořádku. Pak přišel v důsledku silného vnitřního krvácení úbytek sil, malátnost a postupně bezvědomí. První na koho těžce zraněná myslela, byl její osmnáctiletý syn. S každým úderem srdce krásné ženy utíkala z jejího nitra životu potřebná krev. Po převozu na sál Hana Machová zemřela. Zůstal tu po ní manžel, její osmnáctiletý syn a spousta lidí, co ji měli rádi. Proč? Protože jeden Rom zrovna potřeboval někam zajet autem. Policie našla pod sedačkou vozu mobilní telefon Tomáše Badyho a ráno ho zatkla. Zkraje na to šli kriminalisté takticky a neřekli mu, že jeho oběť zemřela. Poté, co mu policisté sdělili obvinění dle par.219 tr. činu vraždy, vše popřel a odmítl vypovídat. Ve vazební věznici v Teplicích má dost času vymyslet si nějakou výmluvu, nebo jiný příběh. I přesto, že na sobě měl krevní stopy, i přesto že v autě našli jeho telefon. Média o tom, že vraždil Rom mlčí jako ryby, neziskovky svoje zprávy ukorigují aby to nešlo ven a veřejnost se to nemá dozvědět. Policie taktně pomlčí, aby měla "klid na práci". Proč jsme to neměli vědět ? Ukažte mi, kdy naposledy někdo z majority ubodal Romku kvůli autu. A to je nás dvacetkrát víc, než jich. Je načase. Je načase dát hyperkorektním médiím a Policii najevo, že by nás neměly ohlupovat. Platíme si je. Po krásné laskavé ženě zůstal osmnástiletý syn se srdcem plným stesku. Kluk co nic nezavinil a měl rád svoji mámu. Snad se s tím vyrovná... Jan Zíma
=
=

Thajsko a imigrace.

16. srpna 2018 v 17:43 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Jak vyřešili "imigrantskou krizi" v Thajsku? Poučení i pro nás?


STANISLAV JANSKÝ
V Evropě již skoro 5 let "zuří uprchlická krize" a evropské státy si s ní (s výjimkou Maďarska a Polska) údajně nevědí rady. Tak se do Evropy dál valí stovky tisíc "syrských válečných uprchlíků" z Afriky.

Málo se ale ví, že v roce 2014 byly vystaveny pokusům o "výměnu populace" i některé nemuslimské asijské státy jako třeba Thajsko.
Tehdy se jednalo o "muslimské uprchlíky" převážně z Bangladéše a Bengálce ilegálně žijící v Barmě (tzv Rohingas) . Jenže thajská "imigrantská krize" neměla dlouhého trvání.
Čluny s ilegálními imigranty zastavilo ještě na moři thajské královské námořnictvo a pod hrozbou použití síly jim nedovolilo vplout do thajských pobřežních vod. Následně sice do Bangkoku přiletěl vyhrožovat tehdejší gen. tajemník OSN Ban Ki-moon, ale thajská vláda jeho žádost o jejich příjetí zdvořile, ale důrazně odmítla. Opoziční tisk tehdy dokonce psal, že mu thajská vláda "ukázala dveře"… a čluny s "chudáky uprchlíky" odpluly zase zpátky do Bangladéše a bylo po krizi… a to navždy! Následně poskytnul rozhovor thajským novinám předseda thajské vlády Prayuth Cha-Ocha (bývalý vrchní velitel armády) k této problematice a řekl zhruba toto: " Já jsem odpovedný thajskému lidu a nikomu jinému a protože miluji svoji zemi, tak jsem musel jednat takto….!!!"
Jaké z toho plyne poučení:

Zjevně se tehdy jednalo o celosvětovou akci perverzních globálních elit s cílem rozvrátit Západ a nezávislé asijské státy (jako třeba Thajsko).
Pokud se národní vládní elita rozhodne globálním hráčům postavit, pak má šanci na úspěch a žádný Rothschild, Soros, Baruch apod. s tím nic nenadělají…. Příkladem budiž nejenom Thajsko, ale třeba i Maďarsko. Podmínkou je stabilizace zázemí a neutralizace "domácí 5. kolony globalistů". V Thajsku se o to postarala armáda, která svrhla proglobalistickou vládu Yingluck Shinawatra. Navíc v Thajsku neexistuje velká skupina státem placených "umělců a intelektuálů", kteří jsou obvykle využíváni globalisty k útokům proti vlastním zemím.
Pokud se národní elity identifikují s vlastní kulturou a národem, pak je národ podpoří a ony se mohou globalistům postavit v otevřeném střetu a vyhrají. V Thajsku jsou elity velmi úzce spjaty s vlastní kulturou a národem a například jednou z podmínek úspěšné kariéry v armádě je pro důstojníky nejméně několikaměsíční pobyt v budhistickém klášteře … co by mnich.
Thajsko není členem žádných smluv, které by umožnily cizí (nadnárodní) jurisdikci zasahovat do mistních problémů.
Thajsko nikdy nedovolilo etablování rozvratných menšin na svém území a vyhnulo se tak jejich rozvratnému vlivu (jak to například známe od nás z 20. a 21. století).

Mimochodem celá záležitost pak ještě měla dohru. Thajští vojáci jsou všechno jen ne hlupáci a chápou odkud to celé je organizované. Proto došlo následně k omezování vlivu globalistických struktur v Thajsku. Například thajská vláda neprodloužila licenci na těžbu zlata jisté "australské firmě" , kterou vlastní nechvalně proslulá rodina Rothschildů. Neziskovkám financovaným G. Sorosem nebylo umožněno se v Thajsku etablovat. Následně byla zrušena licence na vysílání BBC v Thajsku…. Stejně rozhodně bylo zakročeno proti nadnárodním korporacím, které se pokousily o podporu protithajské agendy.
Prostě Thajci si myslí, že si o své zemi mají rozhodovat sami a tak se podle toho chovají, to by pro nás mělo být velkou inspirací! Pokud nějaký "český" politik zde mluví o naší povinnosti "vůči spojencům" v případě vše možné perverze (jako třeba masivní imigrace do naší země), tak je potřeba ho hnát holí..!!!
Zajímavé osobní pozorování: Vlastenecká dočasná vojenská "junta" (v Thajsku vládne dočasně vojenská vláda) s vlastenecky orientovanými důstojníky může být pro budoucnost (přežití) země a národa mnohem lepší alternativa než tzv. "liberální demokracie" samozvaných elit, které svoji roli chápou jako poslušní sloužebníci nadnárodních globalistů a jejich perverzních představ o uspořádání světa… Stejně tak je neuvěřitelné, že v současném Thajsku (kde vládce strašlivá "nedemokratická vojenská junta") je mnohem více svobody slova než v současné "liberálně demokratické" České republice. Například v Thajsku je nemyslitelné, aby mohl být někdo uvězněn kvůli zpochybňování oficiální verze nějaké historické události, v ČR běžná realita….

Neziskovky-Vši,Klíšťata.

16. srpna 2018 v 9:39 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Unglaublich, kolik parazitů, štítících se poctivé práce z peněz těch, kteří vytvářejí hodnoty, náš stát živí...
Zdraví Zdeněk
ŠOK...TROCHU OČEKÁVANÝ...
😡😡😡
Neziskovkáři v Radě vlády ČR
• Martin Dzingel je členem vládního projektu Česko-německé diskuzní fórum a rovněž je místopředsedou rady vlády pro národnostní menšiny.
• Neziskovka Česká ženská lobby, Hana Stelzerová je v Radě pro udržitelný rozvoj, což je poradní orgán vlády.
• Neziskovka Zelený kruh, Jiří Koželouh je také v Radě pro udržitelný rozvoj, v poradním orgánu vlády.
• Neziskovka Oživení, Martin Kameník je v Radě vlády pro koordinaci boje s korupcí,což je poradní orgán vlády.
• Ředitel Transparency International ČR, David Ondráčka, je zároveň členem Rady vlády pro koordinaci boje s korupcí.
• Neziskovka Multikulturní centrum Praha, Marek Čaněk je členem Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka Centrum pro integraci cizinců, bývalý ředitel této neziskovky Vladislav Günter je členem Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka Fórum pro lidská práva, Šárka Dušková je členkou Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka Organizace pro pomoc uprchlíkům, Hana Franková je také členkou Rady vlády pro lidská práva.
• Ředitelka neziskovky Sdružení pro integraci a migraci Magda Faltová je také členkou Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR, Anna Dumont je také členkou Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka Poradna pro občanství, občanská a lidská práva, Pavel Čižinský je členem Rady vlády pro lidská práva. Pavel Čižinský je bratrem Jana Čižinského, poslance KDU-ČSL, dříve starosty Prahy 7. Nebo za tuto stejnou neziskovku Poradna pro občanství,občanská a lidská práva, Miroslav Dvořák a Adam Křístek jsou členy Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání, Klára Šimáčková-Laurenčíková je také členkou Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka ARA ART, o.s.,David Tišer je členem Rady vlády pro lidská práva. Mimochodem David Tišer může být bratrem Martina Tišera, ředitele organizace AIESEC pořádající multikulturní programy Edison ve školách.
• Neziskovka Prague Pride, Kateřina Saparová je členkou Rady vlády pro lidská práva, nebo Czeslaw Walek ze stejné neziskovky Prague Pride, který kromě pořádání pochodů homosexuálů absolvoval americký vládní program International visitors leadership a je také členem Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka IQ Roma servis, ředitelka této neziskovky Katarína Klamková je členkou Rady vlády pro záležitosti romské menšiny, a další pracovnice této neziskovky IQ Roma servis je Ivona Parčiová a je také členkou Rady vlády pro národnostní menšiny.
• Neziskovka Člověk v tísni, o.p.s.,Jan Kamenický je členem Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.
• Neziskovka Spiralis, Jolana Turnerová je členkou Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.
• Neziskovka NESEHNUTÍ, Kristýna Pešáková a Petra Havlíková jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Liga otevřených mužů, Martin Jára a Lukáš Talpa jsou členy Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Centrum Locika, Petra Wűnschová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Český svaz žen, Daniela Světlíková a Jana Chržová jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Fórum 50%, Veronika Šprincová, Petra Ali Doláková a Jana Smiggels Kavková, všechny tři jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Gender Studies, Helena Skálová a Lada Wichterlová jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Genderová expertní komora ČR, Nina Fárová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Kongres žen, Petra Kubálková je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Asociace pracovníků intervenčních center, Martina Vojtíšková je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Bílý kruh bezpečí, Petra Vitoušová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Persefona, Jitka Čechová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka proFem - Česká ženská lobby, Jitka Poláková je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka ROSA, Zdeňka Prokopová a Branislava Marvánová Vargová jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Spondea, Jana Levová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Alternativa 50+, Kateřina Kňapová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Stud Brno, Marek Christ je členem Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka Transfusion, Maty Dio je členem Rady vlády pro lidská práva.
• Neziskovka Nadace Partnerství, Michal Veselý je členem Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.
• Neziskovka Nadace rozvoje občanské společnosti, Hana Šilhánová je členkou Rady vlády pro nestátní neziskové organizace. Nadace rozvoje občanské společnosti je řazena na nejvyšší příčku top hierarchie v pyramidě českých neziskovek, protože je napojená na fond pro nestátní neziskové organizace a přerozděluje peníze ostatním českým neziskovkám.
• Neziskovka Newton Media, Ivan Vodochodský je členem Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Acorus, Jaroslava Chaloupková je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• Neziskovka Integrační Centrum Praha, Barbora Holušová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
• A nakonec neziskovka Otevřená společnost (OSF George Sorose), Oldřich Kužílek je členem Rady vlády pro lidská práva, z téže neziskovky Otevřená společnost je Tomáš Pavlas také členem Rady vlády pro rovnost žen a mužů. Ředitel neziskovky Open Society Fund Praha Robert Basch je členem Rady vlády pro nestátní neziskové organizace, a z téže neziskovky Open Society Fund Praha Olga Žáková je také členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

Tohle živime.Jen do cervna se jim vyplatilo 15miliard.Do konce listopadu se budou schvalovat dalsi vyzvy. Khamoro dostalo 23 000000 a Romodrom,drom,Romea a dalsi kazdy do peti nebo deseti milionu. K tomu připočteme penize 450 000 000 za zbourani prasečáku,aby kníže prodal konecne sve pozemky a firma mela na vraceni dotaci za veprin. Volte vlastenecké strany co nejvíce špiní opozice, protože se jich boji. Přímá demokracie,referendum a odvolatelnost ci zodpovědnost politiku,znici americky systém ovladani sveta pres neziskovky a zvrhle prodejne elity

Fotka uživatele Zdenek Danicek.
Co jsme to za idioty,že necháme politiky aby platili z peněz národa spolky které samotný národ rozkládají a devastují??? Chápe vůbec prostý lid co si to živí????Je vůbec možné aby toto akceptoval samotný platící lid???


Všechny tyhle radní z rady vlády bych ustříhla od státních peněz.Radit mají zadarmo-když už.Kolik členů má rada vlády?Asi víc než je poslanců,ne?Tolik ,co dá stát na takovéhle pracanty,komunisti nikdy od státu neměli. Byli živi hlavně ze stranických příspěvků.
Co kdyby tyhle neziskovky platili jen jejich příznivci?A církev věřící?To by měl
stát peněz!
A ještě k tomu přidejme politické strany. Lidi, už se proberte!!!!!!


...to "neziskové" znamená nataženou ruku a o skromnosti nemůže být řeč...--

Zvedneme důchody?

15. srpna 2018 v 21:03 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Jak zvednout důchody o 2000 Kč, aniž by Babiš zatížil rozpočet? Poslat do práce 300 000 lidí! Kategorie: Domácí
Zveřejněno: 4. 12. 2017 8:43
http://www.skrytapravda.cz/images/13prosinec2017/dchodci.jpg
Musím hned z kraje jasně oznámit, že toto je odhad z údajů, které zatím ministerstvo vnitra přísně tajilo, ministr Chovanec nikdy nedal údaje na stůl UCELENĚ a tak je čerpáno z veřejných zdrojů s možným větším rozptylem. Aby to však nebylo okamžitě anulováno a zdehonestováno jako hoax a fake news, jsem povinen zveřejnit alespoň několik veřejných zdrojů, na kterých je založen velmi hrubý odhad.
Pohrajme si trochu s čísly.
Úvod: v České republice je 2 892 765 důchodců evidovaných v roce 2017. Pokud bychom přidali každému 2000, Kč, potřebujeme 5 785 530 000 , neboli cca 6 miliard Kč měsíčně. V české republice je 128 000 neziskových organizací. Například Člověk v tísni zaměstnává 384 zaměstnanců, Evropské hodnoty 178... Inzerentní zdroje uvádějí, že nástupní platy do neziskových organizací jsou kolem 20 000Kč a lze brát až 50 000Kč. Tudíž vezmeme základ 20 000Kč hrubého. Zrušením 300 000 zbytečných míst mladých, co v životě ještě nepracovali, při platu 20 000 hrubého bychom získali okamžitě 6 miliard korun. Měsíčně. Pro důchodce...

Mnozí pozvednou obočí, protože tolik lidí v neziskové prostoru? Musíme si připomenout co je a co není vidět. Mnozí mají představu, jak se "nezisk" stará o staroušky a nemohoucí. Ale to je minimum. A skvělá pomoc státu. A především těm postiženým a přestárlým.
Ten zločin je jinde. Dělají politiku, nábory na politiku, školení, soudružskou osvětu. Neboli nedělají nic jak nepřizpůsobiví. Nic, co by státu a občanům zlepšilo životy. Naopak.
Jenom pár příkladů jako důkaz:
Neziskové organizace
Neziskové organizace mohou čerpat dotace na vlastní provoz a osvětové projekty v rámci širokého spektra témat, jako je např. rozvoj lidských zdrojů, udržitelné podnikání a využívání zdrojů, volnočasové aktivity, tvorba nových vzdělávacích programů a poskytování poradensko-informačních služeb. Důležitým prvkem projektů bývá propojení neziskového sektoru s komerčním včetně zapojení veřejné správy.
V sekci uvádíme základní přehled programů, do kterých se mohou neziskové organizace zapojit a získat prostředky pro realizaci aktivit. Výstupy většiny projektu by měly dopadat na všechny regiony ČR s výjimkou hlavního města. Pro Prahu je určen Operační program Praha - pól růstu. * Operační program Zaměstnanost podporuje projekty, které dokáží předcházet nezaměstnanosti, posilují rozvoj lidských zdrojů, propagují pružnou formu práce, rovné příležitosti žen a mužů v profesním i rodinném životě, projekty, které dokáží integrovat handicapované na trh práce, pomáhá také menšinám a organizacím, které těmto skupinám poskytují své konzultační služby. * Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání zabezpečuje zvyšování kvality vzdělávání na základních, středních i vysokých školách s důrazem na využívání moderních ICT technologií a používání cizích jazyků, propaguje technické, přírodovědné a environmentálně zaměřené obory a předměty, posiluje finanční gramotnost a rozvíjí podnikatelské dovednosti studentů, zasazuje se o investice do výzkumných a vývojových kapacit, o popularizaci vědy a přenos poznatků mezi sektory a zeměmi. * Integrovaný regionální operační program se zaměřuje na investiční projekty zlepšující občanskou vybavenost, poskytuje finance na výstavbu a rekonstrukci objektů sociální a vzdělávací infrastruktury včetně materiálně-technického vybavení, podporuje sportovní a kulturní atrakce, revitalizuje nevyužitelné stavby a poskytuje prostředky na sanaci postižených lokalit, které je možné využít k novým společensko-kulturním účelům. (Chánov, Matiční apod.) * Operační program Praha - pól růstu ČR je určen subjektům, které aktivně působí především na území hlavního města a usilují o rozvoj lidských zdrojů ve výzkumu a vývoji, připravují nové odborné vzdělávací programy, začleňují znevýhodněné jedince, přispívají ke zkvalitňování vzdělávání na školách a podporují studenty se specifickými vzdělávacími potřebami.
*
A pokračujme dále: nejen Babiš naříká, že schází na trhu 200 000 pracovních sil a chtějí je sem tahat z Ukrajiny, Bulharska, Kosova, Mongolska či Afriky. I Vladimír Dlouhý to říká. A zde máme 300 000 mladých, práce schopných neopotřebovaných občanů, kteří mohou ihned zaplavit trh a ještě ušetřit státnímu rozpočtu. 200 000 by našlo práci ihned a oněch 100 000 by zůstalo jako skuteční pomocníci těžce nemocných, inkluzivních, či přestárlých. Pokud pošleme do práce 200 000 lidí z neziskovek a necháme tam 100 000 starajících se o ony přestárlé apod., je vidět, jak lehce dostaneme konečně do práce převážně mladé lidi, kteří zatím nic mimo šmírování a udávání, eventuálně politického školení na internetu a na různých nesmyslných sezeních a rautech nedělali.
Možná, že bychom měli k tomu připočíst desetitisíce politologů a politických geografů, kteří však za 20 000 hrubého jako třeba Romancov nedělají. Pouze defilují ve veřejnoprávní televizi a vykřikují tam své výmysly.
A nyní neziskové organizace: Česko existuje 128.000 neziskových organizací. Loni získaly od státu, krajů a obcí na dotacích kolem 16,5 miliardy korun. V přímých platbách. Ostatní se neeviduje. MF to dělat nemůže a systém je nepřehledný, raketový nábor dalších pseudozaměstnanců šílený a na to je navázáno obrovské množství finančních prostředků praných přes prapodivný stát. Český stát. To vážně není korupce? Příklad: nezisková organizace starající se o vyloučené lokality zaměstnávají nejen své zaměstnance, ale musí s nimi pracovat i státní orgány, které jsou opět placeny ze státního rozpočtu. Třeba právníci, sociální zaměstnanci, kteří řeší jednotlivé případy, policisté, ale nikdo nenese cílovou zodpovědnost a tyto normohodiny se jako za komunistů nezapočítávají, jakoby pracovali zadarmo. Takže neziskovky se množí, ale vyloučené lokality také a vše se svádí na zákon.
Dokonce stát vypočítá, že tím se zvedne HDP státu až o 0,7%. Zajímavé. Perpetuum mobile. Nastal čas to změnit. A to je úkolem budoucí vlády.
Všimněte si, kolik mladých lidí se zabývá v České televizi žvaněním, vysvětlováním, filozofováním nebo fízlováním, aniž v životě něco udělali. A ti všichni mají své nadřízené, své místnosti, své stoly, své počítače, své toalety, své vytápění a můžeme pokračovat dál až k obrovskému množství personalistek ve věku 25 let, které s vážnou tváří vyslýchají padesátileté a výš, proč vlastně chtějí pracovat. A většinou na to bývají dvě, aby správně otečkovaly bodovací systémy. A připočtou li se k tomu mluvčí, kdy každá instituce má mluvící dámskou hlavu nejlépe "mladou a atraktivní" , výčet těch, co v životě nic neudělali se možná dotýká jednoho miliónu lidí.
Ale pláčeme, že nemáme na důchody.
Pláčeme, že u nás nemá kdo pracovat a taháme sem lidi ze všech koutů světa.
Jsme normální? Ukažme si alespoň na dvou, jak strašně jsou nepostradatelní. Ti, co dělají především školení. které známe z dřívějška pod názvem PŠM, neboli politické školení mužstva.

Pražský radní zuří: Neziskovka s miliardovým rozpočtem dá na billboardy arabský nápis. Věděla, co způsobí. Ale takhle ne!
Úžasná instituce. Člověk by řekl, že tito lidé jsou předurčeni k tomu, aby zoufalým lidem pomáhali. Chyba lávky! Ti jsou od toho, aby další školili. Politicky, evropsky, a především říkali lidem, co si mají myslet.

Tuto společnost zakladatelé založili jako právního nástupce Nadace při České televizi Člověk v tísni.
Zakladatelé
* Šimon Pánek
* Jaromír Štětina
* Česká televize
Dnes už je to obří instituce:
ČR pracovní poměry
počet zaměstnanců průměrně 384,91
na mzdy vyplaceno 124 789 471,00 Kč
průměrná mzda 27 017,02 Kč
osobní náklady činí 167 142 470,0
Samozřejmě připočtěme lidi na zahraničních misích, někdy potřebných: počet 784, náklady jsou vyčísleny na 140 315 065 Kč.

Výsledek obrázku pro evropské hodnoty logo Think-tank Evropské hodnoty
110 stálých zaměstnanců genderově napůl a 68 stážistek. Opět většina nikdy nepracovala ve skutečném podniku, ale chodí po internetu, slídí, co kdo píše a říká a pak dělají statistiky Kremlin Watch.

A Škoda auto nemá lidi. Přitom tyto neziskovky odčerpávají peníze na důchody. Nebo i sociální služby. Říkají nám, co si máme myslet. Po bolševicku, byť dnes mají název Evropské hodnoty. Vyrazili jsme je dveřmi, vlezli nám nazpátek oknem.

http://www.evropskehodnoty.cz/wp-content/uploads/2016/01/Hokovsk%C3%BD-203x300.jpg
Radko Hokovský
Předseda správní rady a výkonný ředitel
JAKUB_WEB
Jakub Janda
Zástupce ředitele pro politické záležitosti
Nemá cenu popisovat všechny prapodivné instituce, kde jsou tito lidé se záhadnou pracovní náplní. Firmy zoufale shání zaměstnance, státní rozpočet je stále v mínusu a zde leží ladem mnoho miliard, pokud vynecháme skutečně potřebné starající se o ony přestárlé, těžce postižené a nemohoucí.
Udělá vláda konečně pořádek? Skutečně máme na to, živit příživníky (dle minulé terminologie)? Nadáváme na vyloučené lokality, které nepřinášejí žádné hodnoty do rozpočtu. A na tyto zapomínáme. V čem se liší?
Dále čerpáno z Neziskové organizace | Dotace EU - Dotační info Neziskové organizace | Vláda ČR NEZISKOVKY - KATALOG NEZISKOVEK KONTAKTY NA NESTÁTNÍ NEZISKOVÉ ORGANIZACE (NNO ...
www.mvcr.cz/soubor/kontakty-neziskovych-nestatnich-organizaci-nno.aspx
KONTAKTY NA NESTÁTNÍ NEZISKOVÉ ORGANIZACE (NNO). PŮSOBÍCÍ V OBLASTI INTEGRACE CIZINCŮ. PŘEHLED NNO POSKYTUJÍCÍCH PORADENSTVÍ CIZINCŮM.