close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

Říjen 2018

Vyřčená pravda od Větvičky.

31. října 2018 v 18:41 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Větvička pronesl krutou pravdu...

Jeden z nejzajímavějších článků poslední doby :
V historii Země neexistuje žádný jiný velký obratlovec, jehož populace by se rozšířila tak rychle a s devastujícími následky pro další obyvatele planety. Jen v letech 1800 - 1930 vzrostl počet lidí z jedné miliardy na dvě, a za dalších 90 let pak dokonce na dnešních víc než sedm miliard. To s sebou samozřejmě nese spoustu problémů . Přečerpáváním zdrojů počínaje a ekologickou devastací konče. Kupodivu, naše elity svůj požadavek na udržitelný způsob života neadresují těm, kteří ho prokazatelně nežijí ani trochu. Pojďme si říct pár fakt:
Evropa nejhustěji zalidněný kontinent na světě (tolik k představě, že je to Evropa, která by měla pojmout všechny potřebné světa) V roce 1970 ji obývalo cca 680 milionů lidí. Nyní je to asi 718 milionů lidí. Přírůstek 38 milionů za půlstoletí. A většina z toho nejde na vrub Evropanů.

Turecko
1927 - 13.6 milionů obyvatel
2011 - 75 milionů obyvatel Turci se tedy zpětinásobili za 80 let!

Afghánistán
1979 - 15.5 milionů obyvatel
2015 - 32.5 milionů obyvatel Afghánců je tedy dvojnásobek za 35 let a to tam jede
celou dobu válka!
Niger
1960 - 1.7 milionů obyvatel
2011 - 16 milionů obyvatel Nigeřanů je tedy více než osminásobek za 50 let. Chlapíci!

Nigérie
1950 - 33 milionů obyvatel
1991 - 88 milionů obyvatel
2006 - 140 milionů obyvatel
2014 - 177 milionů obyvatel
Co dodat?

Egypt
1945 - 18.5 milionů obyvatel
2004 - 73.5 milionů obyvatel
Odhad pro rok 2025 - 103 milionů obyvatel
Z jednoho Egypťana po druhé světové válce jsou dnes čtyři.

Při stejném chování by dnes na území ČR žilo 40 milionů
Čechů To už by nám bylo dost těsně v naší kotlince, není-liž pravda? A zapomeňte na nějaké přírodní rezervace a parky, vše by muselo být zastavěné.

Tak to bylo několik států jako vzorek. Celkově žilo v roce 1990 v Africe 642 milionů obyvatel a v roce 2004 již téměř miliarda. Organizace zabývající se demografií odhadují, že do roku 2050 (za 35 let) to bude dvojnásobek. Tedy prakticky 2 miliardy. Celá Afrika má přírůstek 50 milionů lidí za rok. To je jedna Francie ročně!
*Nevěřím proto Zeleným stranám a ekologickým organizacím, že myslí svůj boj za trvale udržitelný stav světa vážně. Kdyby ano, museli by ho především cílit na ty, kteří se replikují jako vačice*. Ale to ne, to je lid jimi chráněný, zdá se. Tam míří neustálá potravinová a lékařská pomoc a na této explozi se tito dobráci přímo podílí. Ne, nemohou to myslet vážně. Domnívám se tedy, že celé to ekologické běsnění je jen snaha o vytvoření jakéhosi nového náboženství, pod jehož praporem se snaží sjednotit globalizovaný lid.
Ano, my Evropané se většinou budeme chovat ekologicky i bez poučování. Budeme snižovat svoji spotřebu pokud to bude nutné, budeme vyvíjet sofistikované, prostředí nezatěžující technologie, budeme se nejspíš vracet k šetrnému zemědělství, které nebude vyčerpávat půdu způsobem, aby se za pár let změnila v mrtvou hmotu. Ale bude nám to houby platné, pokud ta větší část světa bude stále větší. Protože i nejekologičtěji se chovající lidé (a já mám silné pochybnosti, že v přítomném okamžiku ukotvení lidé se tím vůbec budou ochotni trápit), potřebujíce jídlo, vodu a prostor. Pokud jich bude příliš, nakonec tu planetu sežerou.
V těchto souvislostech se mi jeví jako zajímavé, jak nyní všichni řeší klimatické změny, jak bude v Africe nedostatek a jak se tedy máme připravit na migrační vlny. A nikdo z těchto futurologů zatím nezmínil, že existuje daleko bezpečnější řešení problému, než je přesun mas lidí na nejhustěji zalidněný kontinent. *Prostě změnit reprodukční chování*. Afrika má dost zdrojů na to uživit takové počty lidí jaké v ní žily například v roce 1950. A naopak, žádný kontinent nemá dostatek zdrojů, aby uživil masu lidí, která se každých 50 let zdvojnásobí.

Očerňování Okamury.

30. října 2018 v 12:17 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Kriminalizace Tomia Okamury přišla na objednávku, máme důkazy! Stopy vedou k americkému velvyslanectví a mohutné chobotnici vztahů mezi lidmi, kteří jezdí do USA k ideologickým školením v dikci amerického ministerstva zahraničí! Odhalujeme struktury a vazby největšího spiknutí ve službách cizí mocnosti na území ČR po roce 1989!

Úno 6, 2018

Kriminalizace Tomia Okamury přišla na objednávku, máme důkazy! Stopy vedou k americkému velvyslanectví a mohutné chobotnici vztahů mezi lidmi, kteří jezdí do USA k ideologickým školením v dikci amerického ministerstva zahraničí! Odhalujeme struktury a vazby největšího spiknutí ve službách cizí mocnosti na území ČR po roce 1989!

Redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS odhalila v rámci investigace největší spiknutí zahraniční moci v polistopadové éře Československa. Současná mediální a politická poprava Tomia Okamura totiž vede k lidem, které spojuje jeden společný jmenovatel a klíčový faktor, který dosud unikal pozornosti českých médií. Všichni jste si určitě všimli, že Pražská kavárna si líže hluboké rány po prohraných prezidentských volbách a veškerá pozornost médií se nyní upírá na SPD. Všechno to začalo ve chvíli, když Miloš Zeman přišel na tiskovou konferenci po vítězných volbách, když si s sebou přivedl své podporovatele a přímo za něj na pódium se posadil Tomio Okamura. Video najdete v článku zde. Signál byl vyslán a všichni pochopili, že mocenské uchopení tandemu Zeman - Babiš se bude opírat o podporu SPD a KSČM. Miloš Zeman ihned v projevu zaútočil na média Zdeňka Bakaly, a tím byla vyhlášena nová mediální válka. Ovšem pozor, tady je důležitý moment.
Tady to začalo. Signál vyslaný americké ambasádě, kdo je ve skutečnosti nejbližší spojenec Miloše Zemana. Ne Andrej Babiš, ale Tomio Okamura! A útok na Tomia Okamuru přišel záhy, opět nastupuje kriminalizace, státní zástupci a snaha sestřelit Tomia Okamuru stejně jako Petra Nečase, Andreje Babiše. Kde se to zastaví?
Miloš Zeman totiž navázal blízké a kamarádské vztahy s Tomiem Okamurou a velmi dramatickým hlasem v projevu poté uvedl, že toto je jeho poslední politické vítězství, a že už nemůže zažít žádnou porážku. Tento výrok byl adresován lidem v okolí, kteří chystali v pozadí Jiřího Drahoše tzv. slovenskou cestu pro Pražský hrad, tedy "kiskizaci" českého prezidenta, který by láskou a dojetím padl okolo krku americkému velvyslanectví a zejména neoconům, kteří plánují na území ČR a Slovenska vybudovat operační zázemí pro americké kasárny, jejichž výstavba už byla zahájena v Polsku. Miloš Zeman svým znovuzvolením překazil plán na rychlý obrat české politiky směrem k USA v evropském pojetí. Jenže Miloš Zeman svoji moc nedokáže realizovat, pokud nebude ustavena vláda Andreje Babiše. Už před volbami jsme na Aeronetu informovali, že v zákulisí Hnutí ANO dochází k ideologickému odporu a štěpení, což před několika dny nakonec veřejně potvrdili i čelní představitelé Hnutí ANO. Hlavními odpůrci spolupráce s SPD jsou Robert Pelikán a Martin Stropnický. Odpor proti spolupráci s SPD vyjádřil i ministr dopravy Dan Ťok [1].

Mocenský tandem na ose Zeman - Babiš se neobejde bez třetího, Tomia Okamury!

Andrej Babiš nemá pod kontrolou celé své hnutí, protože navzdory dohodě s KSČM mu jeho vlastní poslanci potopili při hlasování komunistu Zdeňka Ondráčka jako kandidáta KSČM na předsedu kontrolního výboru GIBS [2]. Toto bylo napevno dohodnuté mezi Andrejem Babišem a Vojtěchem Filipem, že taková je dohoda a že Hnutí ANO podpoří Zdeňka Ondráčka z KSČM do pozice předsedy výboru. Jenže Babišovi se část poslanců za ANO vzbouřila a hlasovali proti. Prudká reakce KSČM přišla záhy a Babišovi reálně hrozí, že pokud Zdeněk Ondráček nebude na čtvrtý pokus [2] zvolen předsedou komise pro GIBS, může Babiš na vyslovení důvěry vládě od komunistů zapomenout. A proto začal překvapivě Andrej Babiš už připouštět i možnost předčasných voleb. Jenže mezitím se něco stalo, s čím se nepočítalo ani uvnitř Hnutí ANO.
Miloš Zeman v salónku během voleb, Tomia Okamura spolu s ním.
Miloš Zeman obhájil mandát a bude pět let nadále řídit Pražský hrad a ovládat procesy jmenování premiérů a vlád. Tato událost zcela mění situaci, protože Miloš Zeman je prudkým odpůrcem předčasných voleb a navíc Miloš Zeman chce do vlády s Babišem ČSSD po skončení sjezdu strany, a to podle toho, jaký předseda bude zvolen. Jestli zvítězí konzervativní křídlo okolo Milana Chovance, anebo reformní proud okolo Jiřího Zimoly.
Celá situace po říjnových volbách do sněmovny se totiž začíná krystalizovat do neuvěřitelného obrazu, do kolektivního boje médií, veškerého mainstreamu a v konečném důsledku i justiční mašinérie, proti třem osobám na české politické scéně: Proti Andreji Babišovi, proti Miloši Zemanovi a proti Tomiu Okamurovi. Prvních z nich má na krku zinscenované a na objednávku přichystané trestní stíhání. Vykonstruovaná kauza Čapí hnízdo má Andreje Babiše dostat do kriminálu. Na Miloše Zemana nemohou, protože ten je prezident a není stíhatelný (kromě velezrady), odstranit ho měli ve volbách, ale to nevyšlo. A nově došlo k zahájení kriminalizace Tomia Okamury kvůli pravdivým výrokům, že tábor v Letech na Písecku nebyl koncentrák, ale nápravné pracovní zařízení pod správou Protektorátu a českých četníků.

Česko uchvátila korupční chobotnice řízená z amerického velvyslanectví. Američané korumpují na školeních v USA české politiky, státní zástupce, novináře a česká kontrarozvědka se jenom dívá, jak v Brně si dávají dostaveníčko špičky prokuratury s americkým velvyslancem

A právě tady se nám podařilo objevit neuvěřitelnou mocenskou chobotnici, která dosud zůstávala skryta před očima veřejnosti. Všichni lidé, kteří jsou v těchto dnech namočeni v hysterické kampani proti Tomiu Okamurovi, na kterého podávají neziskovky trestní oznámení kvůli výrokům o táboru v Letech, mají společná napojení na americké ministerstvo zahraničí a ideologický školící program International Visitor Leadership Program (IVLP) [3], který představuje nebezpečnou a hrozivou mocenskou chobotnici, která doslova pohlcuje a svými chapadly ovládá česká ministerstva, média, policii, státní zastupitelství, soudy a neziskový sektor takovým způsobem, že z toho doslova přechází zrak. Lidé, kteří jsou napojeni na útoky a trestní oznámení proti Tomiu Okamurovi kvůli kauze Lety, prošli totiž všichni v USA ideologickým operativním programem IVLP. Objednávka k tristnímu stíhání Tomia Okamury tak vede k americké státní moci, která zasahuje do vnitřních záležitostí ČR. Chobotnice vztahů uvedená níže, je hrozivým obrazem celé kauzy.

Absolventi programu International Visitor Leadership Program v dikci amerického ministerstva zahraničí a jejich propletenec

  • Lenka Bradáčová - Vrchní státní zástupkyně z Prahy, ideologickým programem IVLP prošla v USA v roce 2008 [4].
  • Ivo Ištvan - Státní zástupce z Olomouce, proslavil se v kauze Čunek a především v roce 2013 při pádu vlády Petra Nečase. Program IVLP absolvoval v USA spolu s Lenkou Bradáčovou.
  • Marek Wollner - Redaktor ČT a šéf pořadu Reportéři. Andrej Babiš se stal terčem několika zmanipulovaných reportáží ČT, které podle jeho slov budou mít ještě dohru po jmenování vlády [5].
  • Nora Fridrichová - Redaktorka pořadu 168 Hodin na ČT, který se prezentuje svojí zaujatostí proti prezidentu Zemanovi a proti Tomiu Okamurovi [6].
  • Dalibor Balšínek - Šéfredaktor Echo24.cz a dříve šéfredaktor Lidových novin [7].
  • Ondřej Kundra - Redaktor časopisu Respekt, program IVLP absolvoval v roce 2017 v době, kdy se nejvíce angažoval v publikování článků o ruských serverech v ČR. Američané si ho všimli a vytáhli ho do USA do IVLP programu [8].
  • Lýdia Poláčková - Dříve vedoucí ostravské pobočky Poradny pro občanství, občanská a lidská práva, se účastnila amerického vládního programu International Visitor Leadership Program v roce 1999 [9]. Lýdia Poláčková se věnuje problematice romských menšin, předtím nastoupila na nově vzniklou pracovní pozici romský koordinátor při odboru sociálních věcí magistrátu města Ostravy, působila také jako členka rady vlády pro národnostní menšiny.
Tomio Okamura se stal terčem pro Pražskou kavárnu č. 1, protože na Miloše Zemana už nedosáhnou.
Další absolventkou amerického vládního programu International Visitor Leadership Program je Magdalena Karvayová, která působí v Open Society Fund Praha George Sorose [10] jako koordinátorka projektů romské iniciativy. Mezi dalšími absolventy tohoto amerického vládního programu najdeme osobu jménem Miroslav Klempár, který působí jako organizátor romských komunit. Ale co je zajímavé, absolventem programu International Visitor Leadership je Jarmila Balážová, která působila jako tisková mluvčí exministryně školství Kateřiny Valachové, a je zároveň členkou správní rady Romea o.p.s. [11].

Cenzor iDnesu, který sedí v dozorčích radách několika neziskovek, dostal školení v USA od amerického ministerstva zahraničí ve stejném rozsahu, jako dostali státní zástupci nebo novináři z ČR

Dalším absolventem programu IVLP je Patrik Banga, který sedí v dozorčí radě Romea o.p.s., zároveň působí v dozorčí radě neziskovky In Iustitia [12]. Už chápeme, proč je Radek Banga, bratr Patrika Bangy, tak urputně protěžován těmito kruhy? Už chápeme, proč náměstkyně pražské primátorky paní Krnáčové, Petra Kolínská, navrhla Radka Bangu na Cenu hlavního města Prahy? Už rozumíme, proč je členem sekretariátu náměstka Matěje Stropnického a primátorky Adriany Krnáčové Vít Masare, další absolvent International Visitor Leadership [13]? Už rozumíme tomu všemu, když víme, že Patrik Banga, člen dozorčí rady Romea o.p.s. a člen dozorčí rady neziskovky In Iustitia je absolventem International Visitor Leadership? Dále, pro server Romea.cz dlouhodobě psal David Beňák. Ten je dalším absolventem programu International Visitor Leadership od 14. ledna do 1.února 2013 [14], stejně jako jeho kolega David Tišer, který s Davidem Beňákem a Patrikem Bangou absolvoval tento americký vládní program řízený americkým ministerstvem zahraničí [15].
Patrik Banga
Romea o.p.s. samozřejmě čerpá dotace z norských fondů resp. EEA grants, např. Navázání spolupráce s norskými organizacemi za 70,000 Kč, nebo další projekt nesoucí název Pomoc Rómům s prací či Pomoc romským obětem nenávisti, Náprava mediálního zobrazování Rómů atd. Napravení mediálního obrazu stálo 2,000,000 Kč. Zda se podařilo mediální obraz Romů napravit, posuďte sami. Dále, George Soros také podporuje romské studenty v Česku, a to prostřednictvím Romského vzdělávacího fondu (Roma Education Fund), přičemž rozdělování stipendií koordinuje od roku 2010 právě občanské sdružení ROMEA o.p.s.

Červené karty proti Zemanovi, In Iustitia, Tomáš Přikryl, Karel Janeček a jeho Rekonstrukce státu

Zmínili jsme také, že Radek Banga je členem dozorčí rady neziskovky In Iustitia. Určitě si vzpomínáte na kauzu červených karet proti prezidentu Zemanovi ze 17. listopadu 2014, kdy na transportní krabici České Pošty byl uveden adresát, jednak americké velvyslanectví a jednak Šárka Kadlecová, bývalá aktivistka a zaměstnankyně amerického velvyslanectví. Šárka Kadlecová od roku 2010 pracuje v neziskovce In Iustitia, která je úzce spojená s akcí červené karty. In Iustitia, v jejíž dozorčí radě sedí znovu Patrik Banga, absolvent International Visitor Leadership. Tuto operaci s krycím názvem Red square - Rudé náměstí spolu s americkou ambasádou, a Šárkou Kadlecovou, spolupořádal i Tomáš Přikryl, aktivista z Prahy, který podepsal po prvním prezidentském kole v lednu 2018 výzvu "19 mantinelů" Rekonstrukce státu z pera Karla Janečka.
Také bychom neměli zapomenout na absolventku International Visitor Leadership Mgr. Katarínu Klamkovou, která byla zároveň ředitelkou brněnské neziskovky IQ Roma servis. Od 7. prosince 2017 se stala novou ředitelkou Mgr. Šárka Pólová. Tato neziskovka rovněž čerpá dotace a granty z norských fondů (EEA grants) např. Právo na rodinu - koordinovaná spolupráce za 1,856,322 Kč s popisem projektu "Pro lepší životní podmínky rómských rodin."
Dalibor Balšínek, šéfredaktor Echo24, dříve Lidových novin.
Mimochodem, výše v seznamu zmínění Dalibor Balšínek i Ondřej Kundra, kteří jsou absolventi International Visitor Leadership programu, a také Lenka Bradáčová, rovněž absolventka tohoto programu v roce 2008, jsou zjevně nebezpečně blízko napojeni v kauze Beretta, tedy v rámci řízených úniků informací ze zdrojů vyšetřovaných kauz na stole elitních policejních útvarů, tedy přes Roberta Šlachtu, k Martinu Fendrychovi, k Ondřeji Kundrovi, Sabině Slonkové z Neovlivni, kteří všichni mají vazby na Lenku Bradáčovou a její mocenskou skupinu s napojením na Karla Janečka a od něho výše, na americké ministerstvo zahraničí skrze pražskou ambasádu USA a její IVLP program.
Na tento program vytahují z české politiky osobnosti, státní zástupce, redaktory, žurnalisty a nadějné kádry do USA k ideologickým školením a k získání pro "americkou věc" v ČR. Bradáčová absolvovala International Visitor Leadership s Ivo Ištvanem, a rovněž proběhla schůzka v brněnské restauraci Rialto ihned po nástupu Andrew Schapira do funkce US velvyslance v Praze. Schůzka Lenky Bradáčové, Roberta Šlachty, Iva Ištvana a Pavla Zemana s Andrew Schapirem těsně po jeho nástupu na ambasádu představovala bezpečnostní hrozbu takového rozsahu, že měla podle našeho názoru okamžitě zasáhnout přímo na místě kontrarozvědka. Nestalo se tak.

Americké vměšování se do vnitřních záležitostí ČR přesahuje veškeré myslitelné meze! Kontrarozvědka se na to jen dívá a nesmí zasahovat, americké tajné služby mají na území ČR doslova Klondike. To musí skončit!

Mluvčí a tiskovou tajemnicí v jedné osobě Pavla Zemana byla Helena Markusová, dříve zaměstnankyně politického odboru ambasády USA v Praze, náměstek Pavla Zemana JeIgor Stříž, také absolvent International visitor leadership. Americká agenda vrůstá do české legislativy jako rakovina, v podstatě to jsou operační spojky a urychlovači procesů z USA do ČR, jsou to všechny segmenty hospodářství, páteřní univerzity v ČR, další informace přinese redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS v následujících dnech. Cikánské organizace, které v těchto dnech vyrazily po krku Tomiu Okamurovi, jsou tudíž přímo naváděny jako řízené hlavice skrze moc amerických neoconů v Praze proti SPD, jejichž cílem je oslabit vznik mocenského tandemu na ose Zeman - Babiš, protože v případě trestního stíhání Tomia Okamury vznikne v Hnutí ANO obrovský odpor proti jakékoliv spolupráci s SPD. Vznikne tím i tlak na Andreje Babiše, aby odešel z politiky a přenechal řízení Hnutí ANO někomu jinému. S tím Babiš logicky nesouhlasí, proto začíná uvažovat o předčasných volbách.
Mocenská spojka: Ivo Ištvan, Pavel Zeman, Lenka Bradáčová. Po sestřelení Petra Nečase bylo třeba ladit noty.
Ty jsou najednou opravdu velmi reálné, protože Andrej Babiš oznámil, že nemá v případě nezdařeného druhého pokusu o sestavení vlády se pokoušet o třetí pokus a rovnou by se měly vypsat nové volby [16]. Termín voleb v červnu by byl zcela reálný. Jenže kriminalizace Andreje Babiše a Tomia Okamury může zbavit Miloše Zemana dvou hlavních politických spojenců. Nikdo nebude s nimi chtít jít do vlády, protože oba dva jsou přece trestně stíhaní, bude se pořád opakovat. Nikoho nezajímá, že jde o trestní stíhání na objednávku v obou dvou případech, politická karta se najednou obrací do pozice, že uvnitř SPD možná začnou chápat, že Babiš asi nemluvil jen tak do větru, když už celý rok opakuje v médiích, že jeho trestní stíhání je politickou objednávkou. A kdo nyní hraje roli žalobce? Cikánské organizace, neziskovky a redaktoři médií, které všechny spojuje americké velvyslanectví, International Visitor Leadership Program a zahraniční pobyty a stáže těchto osob ve školících centrech v USA pod záštitou amerického ministerstva zahraničí.

Sudeťácká fronta z KDU-ČSL a TOP09 vyzvala k odvolání Tomia Okamury z postu místopředsedy poslanecké sněmovny. Stopy vedou k Bělobrádkovi, který také odjel do USA na školení IVLP!

Vzpomínáte si na prosinec 2013? To bylo období těsně po parlamentních volbách a sotva začala trojčlenná jednání o sestavení vládní koalice mezi ČSSD, ANO a KDU-ČSL, tak jeden ze tří předsedů, Pavel Bělobrádek, na počátku těchto jednání odletěl na 14 dní do USA. Tehdejší předseda sněmovny Jan Hamáček (sám navštívil 22.9.2017 islámské kulturní centrum Al-Firdaus v Praze) vyloučil, že se jednalo o cestu, kterou by Pavlu Bělobrádkovi zaplatila či schválila sněmovna. Byla to Bělobrádkova soukromá cesta a jednalo se právě o výměnný pobyt v rámci programu International Visitor Leadership. Když v lednu 2013 přišla Pavlu Bělobrádkovi pozvánka do USA, nikdo tehdy netušil, že se budou na podzim 2013 konat předčasné volby, a že Pavel Bělobrádek dostane 4742 preferenčních hlasů, a KDU-ČSL celkem 336,970 hlasů. A v daném termínu Pavel Bělobrádek tento program International Visitor Leadership nemohl už odvolat, i když vrcholila jednání o složení koalice. Takže je jasné, že cesta do USA měla vyšší prioritu, než jednání o koalici po volbách v ČR.
Pavel Bělobrádek
Pavel Bělobrádek se tu setkal s exkongresmanem Jimem Marshallem, po Capitolu ho zase provedli lidé dalšího kongresmana Gregoryho W. Meekse, setkal se s řadou vládních úředníků, se zástupci neziskových organizací, kulturních organizací atp., se kterými probral škálu různých témat, od jaderné energetiky, až po integraci Muslimů. Jaderná energetika byla pro pád Nečasovy vlády příznačná, tak asi Pavel Bělobrádek dostal doporučení, že jaderná energetika v případě Temelína rovná se jedině Westing House, a integraci muslimů, vzpomínáme si na jeho otřesné výroky, kdy např. prohlásil, že je mu jedno, jestli ve sněmovně sedí Muslimové, prohlásil to v parlamentu v úterý 15. září 2015.

Výzvy k usazení muslimů v ČR, aby oplodňovali české ženy, protože rodí málo dětí!

Také šéf lidovců upozornil na to, že Česko ohrožuje dlouhodobě nízká porodnost a pokud by se uprchlíci rozhodli zůstat, nebyl by prý proti. Prohlásil to na tiskové konferenci 7. července 2015. Vyzývá Bělobrádek české ženy nepřímo k pohlavnímu styku s uprchlíky, když klade rovnítko mezi nízkou porodnost na jedné straně a dlouhodobou přítomnost uprchlíků na straně druhé?
Další poslankyní v Parlamentu ČR je Helena Langšádlová za TOP09, která se rovněž v roce 2016 účastnila amerického vládního programu International Visitor Leadership. V poslanecké sněmovně se v roce 2015 konala konference think-tanku Evropské hodnoty a projektu Kremlin Watch o tom, jak se bránit údajné pro-ruské propagandě, která se šíří českým, resp.evropským internetem.Rusko prý věnuje úsilí pomocí médií rozložit "západní svět" a jeho hodnoty a získat podporu pro své aktivity ve světě. Policie a výzvědné služby by se měly na weby šířící pro-kremelské postoje zaměřit, zjistit, kdo za nimi stojí, kdo je podporuje, jak jsou financované a začít jim "legálními nástroji" znepříjemňovat život.
Ivan Gabal.
Mimochodem, hlavní figury na této konferenci byli dle pozvánky poslanci Ivan Gabal (KDU-ČSL) a Helena Langšádlová (TOP09). Sekundovali jim Jakub Janda - Evropské hodnoty a Jakub Kalenský - Stratcom, což je instituce Evropského parlamentu zaměřená mj. na boj s tzv. ruskou propagandou. Tady vidíme přímý vliv americké propagandy do samého srdce české politiky. A právě Pavel Bělobrádek, Helena Langšádlová (TOP09) a Ivan Gabal (KDU-ČSL) jsou ti, kteří chtějí odvolat Tomia Okamuru z postu místopředsedy PS.
Proti Okamurovi stojí mohutná zahraniční státní moc a usiluje o jeho politickou likvidaci a kriminalizaci. Útok je koordinován z úseku tzv. "cílených operací" amerického ministerstva zahraničí skrze jednotlivé figury v českých politických neziskovkách, ale i v médiích a na úrovni státních zastupitelství. Chobotnice amerického vlivu a lidí, kteří prošli výcvikovým programem cizí moci v USA, nyní ovlivňuje výsledek parlamentních voleb v ČR, vede ke kriminalizaci vítěze voleb, Andreje Babiše, a nově i ke kriminalizaci Tomia Okamury. Nenechávejte si tyto informace pro sebe a sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, hrajeme o záchranu Tomia Okamury! O této kauze budeme hovořit také v pátek v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS.

Jak vydělávají zahraniční podniky na našich obyvatelích.

27. října 2018 v 20:13 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Marže obchodů
Pochybuji, že se budete podle toho řídit, ono to často ani nejde. Ale měli byste to vědět . Lidovky otiskly marže obchodů. No - pak není problém vyhlásit "SLEVY" až 75%, že????? Nyní jsem pochopil, proč TESCO stále agituje do Clubu. Všichni, kteří mají přes 30% marže, jsou doslova lotři. Tak alespoň víme, kam chodit a nepodporovat takovou lumpárnu.

Supermarkety:
Makro 13,1 % Spar 19,1 % Penny 22,9 % Globus 23,2 % Kaufland 24,4 % Lidl 31,2 % Albert 31,2 % Billa 32,0 % Tesco 34,8 %

Drogerie:
Solvent-Teta 24,0 % Schlecker 36,9 % Rossmann 38,3 % dr drogerie markt 55,0 %

Nábytek:
Ikea 44,0 % Kika 67,9 % Sconto 77,7 % Jysk 81,9 %

Sport:
Sportisimo 49,4 % Hervis 60,0 % Intersport 79,5 %

Lékárny:
Benu-Pharmaland 27,0 % dr. Max 27,5 % Lloyds 29,3 %

Elektro:
Alza 11,2 % Okay 13,8 % Fast 20,1 % K+B expert 20,5 % Electro World 22,1 % Datart 33,8 %

Hobby:
Bauhaus 45,4 % Baumax 47,4 % Hornbach 50,6 % OBI 66,1 % Mountfield 69,9 %

Oděvy a obuv:
Baťa 50,6 % Marks and Spences 56,7 % C+A moda 82,0 % Humanic 90,1 % Takko 96,6 %
Deichmann 114,0 % Camaieu 128,0 % New Yorker 143,0 % Zara 147,0 %

Luxus:
Dior 69,2 % Hermes Prague 75,2 % Prada 80,3 % Louis Vuitton 113,0 %

Příjemný nákup …..Za první republiky kdo měl vyšší marži nad 10%, tak byl vyloženě považován již za zlodějě.

Tak, jak se žije lékařům.

11. října 2018 v 20:09 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
"Špatně placení" lékaři mají málo? Každý státní zaměstnanec, třeba učitel školy, by si přál být placen stejně tak dobře, jako je od VZP honorován nemocniční nebo praktický lékař. Ale vzhledem k rozdílnosti systému odměňování se mu takové přání zatím určitě nesplní… Lékaři tvrdí, že v porovnání se svými zahraničními kolegy, jsou placeni stále velmi mizerně - a v tom mají bohužel pravdu. Pravdu mají ale i čeští důchodci. Jejich vrstevníci v Německu mají penze také o hodně vyšší. Více peněz by chtěli mít všichni. Jenže ne všichni mohou používat takové nátlakové metody vymáhání, jako lékaři. Na rozdíl od jídla, které člověk musí mít denně, lékaře potřebuje naštěstí jen občas. V rozporu s tvrzením nadpisu tohoto blogu jsou naši lékaři samozřejmě placeni v porovnání s ostatními profesemi přímo královsky. VZP, která vznikla před 20 lety, si svůj lukrativní systém placení lékařů prosadila a skálopevně se jej dodnes drží. Příklad první. Je učitel střední školy placen podle počtu žáků, které vyučuje? Samozřejmě není a každý se může ptát, co je to za hloupost! U praktického lékaře však takový způsob funguje. V systému úhrad VZP pod názvem "Kapitační platba" činí měsíční úhrada za jednoho pacienta 73,50 Kč. Pokud má praktický lékař ve svém obvodu registrováno odhadem 300 pacientů, činí tak jeho měsíční bezpracná odměna 22.050 Kč. V případě 1 000 pacientů si praktický lékař přijde "aniž by hnul prstem" cca na 73 500 Kč. A to bez ohledu na skutečnost, zda pacienti k tomuto lékaři přijdou jedenkrát za rok, anebo v tom roce nepřijdou vůbec!!! O tom, že pojišťovna třeba platí praktickému lékaři leasing na jeho v podstatě soukromé auto (aby měl čím jezdit za svými pacienty), se moc nepíše a je to hanebné. Hodně lékařů (praktiků, stomatologů, gynekologů a tak dále) zdravotní sestru třeba vůbec nemá. Peníze na mzdu sestry ale dostanou a ty si nechají pro sebe. Příklad druhý. Učitel, který právě momentálně nevyučuje svůj druhý předmět tělesnou výchovu, ale zeměpis - je povinen dbát na bezpečnost žákyní v tělocvičně, kde právě provádí výuku tělesné výchovy jeho kolegyně - a je snad za tento pomyslný a vzdálený dozor placen? Samozřejmě není a každý se znovu může ptát, co je to za hloupost! V
systému úhrad VZP pod názvem "Minimální kontakt s pacientem" (kód 09511), to však takto funguje. Lékař nemocničního oddělení, který toho dne bude sloužit na ambulanci a v 7 hodin ráno sedí na svém pokoji na druhém konci budovy a je placen za to že, když sestra právě odebírá na ambulanci dispenzarizovanému pacientovi vzorky krve (a tomu by se udělalo případně nevolno), tak aby lékař mohl hned zasáhnout. Ale i v případě, že pan doktor zasahovat nemusí, je jeho pohotovost oceněna!! Částkou v rozpětí od 26,52 do 51,68 Kč. Za 15 pacientů s odběry krve za den, je to za 20 pracovních dnů je jeho bezpracný zisk ve výši asi 15 tisíc korun. Ruku na srdce… První, kdo musí omdlévajícímu pacientovi dávat první pomoc, je vždy na prvním místě zdravotní sestra. Než doběhne za pár minut lékař, je vše zase opět v pořádku. Odměnu ovšem dostane pouze lékař. Sestra nic. Příklad třetí. Učitel ve sborovně opravuje žákům sešity a provádí výpisy z třídní knihy. Jeho odměna činí nějaký zlomek z jeho měsíční hrubé mzdy a určitě není vyšší než 900 korun za hodinu. To by plat učitele musel být 100 tisíc a to není! Nemocniční lékař na ambulanci podle výsledků odběrů krve, pořízených před týdnem, přepíše údaje z laboratoře za přítomnosti pacienta v ordinaci do lékařské zprávy a vystaví recepty na léky. Jeho výkon specialisty je hodnocen v systému úhrad VZP v rozpětí 255,06 až 497,04 Kč za jednoho pacienta. Dále obdrží za prohlídku 8,80 Kč. Lékař-specialista přepisovač zvládne za hodinu asi tak 3 pacienty. Lékařova odměna je v průměru 1000 korun za hodinu. Za 4 hodiny, kdy vyřídí 12 pacientů, získá 4 tisíce korun. Pokud ze 20 pracovních dnů ordinuje jen polovinu, činí je výdělek asi 40 tisíc korun. Se započtením všech výkonů ostatních, si tento lékař-přepisovač laboratorních zpráv, přijde asi na 70 tisíc hrubého měsíčně. Kdyby měl plat pouze na úrovni učitele, potom lékař-chirurg, který by si bezesporu větší plat zasloužil, mohl by mít vedle toho "přepisovače" klidně 150 tisíc. Jenže to nemá. Nejsmutnější na celé věci je okolnost, že z nedostatku peněz ve zdravotnictví je obviňován pro svou nízkou finanční spoluúčast jako zákazník pouze pacient. A tak na závěr zbývá ve vší slušnosti říci jediné. Když se o nás páni doktoři nebudete chtít starat s těmi platy, co už máte a ministr zdravotnictví, (kterého vůbec ani já nechválím), vám hned nepřidá, co
chcete, protože sám na penězích nesedí a ani vás lékaře nezaměstnává, potom je potřeba na vaši adresu znovu zopakovat: "Neděkujte za to málo, nedělejte tady dusno - a rychle odkráčejte a zmizte do té vaší …. tolik vysněné ciziny!!! Petr Šindelář
Přeposílejte dál, ať se lidé dozvědí, jak VZP rozhazuje peníze svých pacientů a jací jsou lékaři "chudáci"!!!

Evropa ?????

6. října 2018 v 18:23 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

O EVROPĚ:
Na problémy Evropy upozorňovala Sibyla velmi přesně:
Nastane doba, kdy Evropa bude raněna slepotou. To dnes vidíme na každém kroku, kdy EU vedená z Bruselu, pomalu a jistě vydává mnohdy nesmyslná opatření pro členské státy, až zdravý rozum zůstává stát.¨

Lid bude mít v mnohých zemích úplnou svobodu, která mu však nedá najíst, práce(hlavně manuální) nebude ceněna, jak by měla být. Pravda se stane lží a lež pravdou.Kvete lichva a záměr jak nad druhým vyzrát a vytěžit pro sebe co nejvíce, prostě jednoduše, jak toho druhého nejlépe okrást. U soudů vám pravda nepomůže, ta se stane nepravdou a zloděj, vrah i politik, platící dobrého právníka bude v "právu".
Evropu zaplaví žluté plémě. Mnoho lidí si myslí, že Evropu zaplaví Číňané, jako žluté plémě. Omyl. Jsou to Asiaté, Arabové a lidé z Afriky. Dnes jsme svědci přílivu lidí těchto národů do Evropy ve velkém množství a Evropa není dnes schopna, možná i záměrně toto odstranit a sama se tak dostává do své vlastní pasti.
Věštecké schopnosti starodávné vědmy jsou jistě zarážející. Měli bychom ale udělat všechno proto, aby byla naplněna poslední vize této geniální věštkyně - "v 21.století lidé dospějí do úplného blahobytu". Nebo se k tomu alespoň trochu přiblížit.
O ŽENÁCH A MUŽÍCH:
Přijde doba úpadku
Ženy sukní svých odloží a sukněmi mužů odívati se budou
Nápojů opojných užívati budou, takže plodnosti jejich ubude a lidstvu zánik úplný hroziti bude
A pak-li z ženy, nápoj omamný požívající, dítě se zrodí, tichému šílenství propadne
Tyto děti pak nebudou více potomků míti
Na rukou těžké a kamenné ozdoby nositi budou
Jednou velmi dlouhý, pak krátký a v době, kdy bude lidem nejhůře, vlas kratší mužů nositi budou
Rovněž ústa svá a oči mnohých se pozmění, takže žena v té době sově se podobati bude
A pak v té době mravnost dětí tak upadne, že matek svých poslušnými nebudouPřijde doba, že z tisíce děveček jediné panny nebude, neboť děvečky panenství své už před zasnoubením mužům jiným za zlato a víno dají. Mnoho mužů manželky své, které jménem Hospodinovým do ložnic svých uvedli, vyženou a pojmou manželky jiné
O OBCHODOVÁNÍ:
Lidé budou provozovat velké obchody, což se zvrhne v úplné okrádání a člověk bude chtít člověka připravit o jmění. Obchodování bude založeno na podvodu a to jen proto, že člověk bude chtít rychle zbohatnout, ale druhé uvede do bídy. Faleš bude hořet jako rozžatá svíce, láska zhyne, lidé budou milovat lež více než pravdu a svá srdce nakloní k pokladům a penězům. Bratr zapře bratra, syn prokleje otce, matka vyžene dceru za lehkým výdělkem. Rodina přestane být přitažlivou a ztratí své tajemné kouzlo, které ji předurčil Hospodin.
Přijde doba, že mnoho lidí svěří své peníze druhým a tito je o ně okradou, aniž by byli potrestáni.
Přijde doba, že lidé budou jen přemýšlet, jak by jeden druhého okradl, aby tím jenom získal

Mám stejný názor.

3. října 2018 v 18:58 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
NÁZOR, S NÍMŽ NELZE
NESOUHLASIT!
Senátor Jaroslav Zeman (ODS) v jistém interwiew otevřeně mluvil o cikánské problematice. Až jakákoliv strana bude mít tento názor a postoj ve svém volebním programu, bude mít zaručeně podporu mnoha občanů. Senátor Jaroslav Zeman je mj. i starostou města
Albrechtic v Jizerských Horách a provozuje nejstarší českou továrnu na výrobu dřevěných hraček v přilehlém Jiřetíně, bývalou TOFU, dnes DETOA. I odsud má dostatek vlastních zkušeností.
Otázka: Vy se nebojíte otevřeně se vyjadřovat k romské otázce. Položím otázku velmi jednoduchou: Co si myslíte o Romech?"
Odpověď: Cikáni už druhou generaci nedělají. Já na rozdíl od těch všech Kocábů a spol., kteří se proklamacemi o právech cikánů od revoluce dobře živili, jsem za těch dvacet let, co mám fabriku, zaměstnal ročně tak šest cikánů, čili dohromady cca 120. Jejich pracovní výkony byly vždy katastrofální, trvale pracovat byli schopni dva, tři, maximálně čtyři. Zbytek po několika dnech či týdnech skončil. Bylo tam i vysoké procento těch, kteří u nás něco provedli a dostali následně podmíněné tresty. Tedy, že něco ukradli a podobně.
Otázka: A co státní zmocněnci pro romskou otázku?
Odpověď: Všichni ti lidsko-právní zmocněnci pro "romskou otázku", co se na cikánech po léta bezostyšně přiživují, jsou mi k smíchu. Myslím si, že stát, který dává cikánům peníze, měl by po nich v první řadě chtít a to bez pardonu, práci.
Otázka: Ale jim se přece nechce pracovat!
Odpověď: Ať dělají veřejnou službu, ať uklízí veřejné prostory. Z mého pohledu má každý právo být líný! Ale vy ani já nemáme povinnost někoho takového živit. Když je někdo nemocný, slabý, má problém, tak pomůžeme - to je naše morální povinnost. Ale když je někdo líný, má na to rovněž svaté právo - ale nesmí se pak divit nebo se rozčilovat, že nedostane peníze.
Otázka: A co si myslíte o těch nevládních organizacích, které mají pomáhat řešit romskou problematiku?
Odpověď: Když tu bude nevládní organizace provozovaná ze soukromých peněz, tak ať jich je tu třeba 300. Ale žádné peníze ze státního rozpočtu bych jim nedával. Tyto organizace jsou plné lidí, kteří se tzv. začleňováním cikánů do majoritní společnosti dlouhodobě a bez jakýchkoliv viditelných či měřitelných výsledků velmi dobře živí. Další nemravností jsou dávky, vyplácené cikánům jako příspěvek na bydlení , kdy jim ze státních peněz dáváme na nájem.
Otázka: Proč?
Odpověď: Já to vidím sám u sebe v podniku. Některé mé zaměstnankyně jsou např. rozvedené, jsou samoživitelky, je jim třicet a jsou rády, když u nás na severu mají 12 tisíc hrubého čili 10 tisíc čistého. A pokud jim ex-manžel dlouhodobě nezaplatí výživné, tak kde pak jsou ? Na státní podporu samozřejmě nemají nárok, zatímco cikáni dostávají v naší oblasti osmi až devítitisícové dávky jako příspěvek na nájem. To je prostě úplně zvrácený svět: Ten, kdo zcela programově nepracuje, se má lépe než ten, kdo poctivě pracuje. S tím mám obrovský problém. Ty naše ženské jsou na trhu práce strašně zranitelné, hlavně v těch chudších oblastech. My máme v podniku plný sešit jmen těch, které dlouhodobě čekají na jakoukoliv práci. Je tam osmdesát procent dobrých, pracovitých ženských, ale nemají šanci. Přitom v případě cikánů jsem viděl zpracovaný modelový příklad, kde mohou dosáhnout při čtyřech dětech - nevyučený, nevyučená, nikdy ještě nepracující, tedy bez praxe - až na 37 tisíc, to je 50 tisíc Kč hrubého. Srovnejte si, kolik si vydělají naši lidé ve fabrikách? Ať povinně vykonávají cikáni veřejnou službu! Alespoň si vypěstují pracovní návyky.
Obecně by měla platit zásada, že dávky musí být tak nízké, aby je to nutilo pracovat. A pokud pracovat nechtějí, tak ať si leží v příkopu. S tím nemám problém. A myslím si, že 95% obyvatel naší země s tím problém také mít nebude!
(PS: stylisticky upraveno)