close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

Listopad 2018

Skutečný cíl-třetí světová.

29. listopadu 2018 v 0:20 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Co vezly ukrajinské lodě? Atomové miny na likvidaci Kerčského mostu?

Co vezly ukrajinské lodě? Atomové miny na likvidaci Kerčského mostu?
Objevily se zprávy v ruských médiích, říkám 'byly', protože zmizely, ruská tajná služba FSB zabránila zničení nového mostu přes Kerčskou úžinu, píše na svém blogu Schall und Rauch von Freeman.
Z nedělního konfliktu

27. listopadu 2018 - 06:20

FSB dále zabránila plánované provokaci o převrat v Kyjevě s pomocí NATO a zahájení války s Ruskem. Proto v neděli ruské speciální jednotky zabránily třem ukrajinským hlídkovým člunům průjezd pod mostem, ukrajinské lodě nereagovaly na výzvy ruské pohraniční stráže a potom došlo ke střelbě. Přístup ke Kerčskému mostu byl také zablokován ruským tankerem.

Podmořské jaderné miny ADM měly explodovat pod Kerčským mostem. Atomová bomba pro demolici (ADM), nazývaná "jaderná mina", je malá jaderná výbušnina. ADM byly vyvinuty pro vojenské i civilní účely. Atomová bomba (ADM) je taktická jaderná zbraň, tato zbraň je určena hlavně na ničení tunelů, dálnic, přehrad a mostů. ADM je aktivována časovačem nebo odpálením na dálku.

Konvoj s ADM vyplul z Oděsy a mířil do Azovského moře s cílem v Mariupolu. Tento konvoj se skládal ze dvou ukrajinských válečných lodí a jednoho doprovodného remorkéru NATO. Na druhé straně mostu čekaly další dvě válečné lodě, celkem pět lodí !!!

Pět válečných lodí na ochranu speciálního "nákladu", jmenovitě ADM !!!

Možná bylo plánováno umístit atomové minibomby na mostní pilíře během tranzitu potápěči a pak dálkově odpálit.

Proto Rusové museli jednat, a to rozhodným způsobem, na vodě byly rychlé čluny, dva bojové vrtulníky a dvě stíhačky hlídaly ve vzduchu.

Po otevření Kerčského mostu v květnu se ten samý den objevil ve "Washington Examiner" článek s názvem "Ukrajina by měla vyhodit Putinův krymský most ".

Mezitím se tento požadavek opakovaně opakuje od ruských haterů z USA, Velké Británie a Ukrajiny.

Takže si můžete říci, že ruské bezpečnostní síly zabránily hrozné události, které by vedly k válce s Ruskem.

Po zabránění tohoto útoku Porošenko zpanikařil, uvedl armádu i záložníky do bojové pohotovosti a vyhlásil stanné právo na Ukrajině. Ve skutečnosti se obává represivní akce Rusů.

NATO svolalo zvláštní zasedání a Rada bezpečnosti OSN se také rozhodla svolat mimořádnou schůzi.

Může se stát, že ADM pochází z britských skladů a byly dodány Ukrajincům.

Jaderná mina ADM je poměrně malá, a vejde se i do kufru na kolečkách a má různé výbušné účinky od 10 tun až po 1000 tun TNT.

Koneckonců, muselo být každému jasné, jak zvláště britský režim v Londýně psychologicky připravil obyvatele na válku s Ruskem.

Rád bych zdůraznil, že první most přes Kerčskou úžinu byl postaven v roce 1943 německým Wehrmachtem po Hitlerově útoku na Sovětský svaz a dobytí Ukrajiny a Krymu.

Odstřel nového mostu přes Kerčskou úžinu by byl takovou provokací, že by to spustilo 3. světovou válku, díky FSB tomu bylo zabráněno.

Samozřejmě, že tohle nebudete číst v mainstreamu, protože to je všechno o "špatných Rusech", kteří bránili tranzitní dopravě "chudých Ukrajinců".Mimochodem, Porošenkem vyhlášené stanné právo má také co do činění s nadcházejícími "prezidentskými volbami" a velmi špatnými předvolebními výsledky Porošenka. Takže Porošenko může zrušit prezidentské volby naplánované na 31. května 2019 a zůstat dále u moci.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)

Zlá doba????

28. listopadu 2018 v 17:13 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
TO BYLA ALE ZLÁ DOBA
Ach, jo...
To byla otrava, jít do obchodu a vůbec se nezajímat o to, zdali tam prodávají bezpečné hračky pro děti, jídlo v restauraci má stejnou gramáž, složení a cenu v Aši jako v Praze.
Ach, jo...
To byla otrava mít ještě před maturitou, vyučením jisté umístění a připravené pracovní zařazení hned po prožitých posledních prázdninách!
Ach, jo ....
Každý musel do práce a to si ještě mohl vybírat, zda přijme práci, kde se upíše třeba na 10 let a oni mu za to dají podnikový byt nebo nenávratnou půjčku na stavbu rodinného domku.
Ach, jo...
A ve spořitelně po narození potomka mu odepíšou z novomanželské půjčky 4.000,- Kč.
Ach, jo...
Například jistota, že pokud budu makat a neudělám průser, budu mít práci třeba až do penze, lidi neskutečně deptala...
Ach, jo....
Neskutečné násilí bylo pácháno na nemocných. Místo, aby byl vybírán regulační poplatek u lékaře a poté v lékárně včetně tučného doplatku jako v každé demokratické společnosti za léky, odbyli pacienta tím, že za jeden recept musel zaplatit jen jednu korunu a operační lůžko bylo vždy k dispozici jak pro otylého, tak pro štíhlého. Léky byly podávány personálem nemocnice a nemuseli jsme běžet do lékárny, kde to zaplatíme z vlastní peněženky, abychom dopřáli svým blízkým předepsanou léčbu lékařem při pobytu v nemocnici!
Ach, jo...
A co teprve vnucování sociálních jistot, že si můžeme s rodinou vyrazit na podnikovou dovolenou a vybrat si z několika nabídek, kde uhradil podnik polovinu ceny. A po odpracování 25 let v pracovním procesu měl člověk právo na odměnu a také při dosažení různých životních jubileí.
Ach, jo...
Ženský si vybrečely oči , když odcházely do důchodu po porození dvou dětí již v 55. letech. Kolik lidí tenkrát snilo o tom, aby mohli pracovat o 10 - 15 let déle.
Ach, jo....
Po operacích se dělo lidem také bezpráví. Zpravidla 6 týdnů se člověk zotavoval v nemocnici a poté doma. Vůbec mu nebylo dopřáno sladkého pocitu hrůzy, zda ho po návratu do práce hned nepropustí.
A co teprve, když vás do půl roku po operaci poslali do lázní. A ti komunističtí tyrani nám nedali žádnou možnost finanční spoluúčasti. Ne přátelé, nedali nám možnost zaplatit si ani třetinu.
Letci, horníci,policajti měli každoročně plně zdarma nařízeny lázně pro rehabilitaci organizmu.
Ach, jo...
A co to omezování osobní svobody, kdy každý člověk musel povinně bydlet a nemohl se ani zajít svobodně vyspat do kanálu, nebo pod most, a ještě byl nucen chodit do práce a také nemohl ani svobodně a demokraticky žebrat.
Ach, jo...
Bylo to opravdu děsivé a devastující období našich dějin. Z lidí a hlavně z dětí se stala bezcitná zvěř.
Za komunistů mladší vstávali v autobuse, aby pustili sednout ty starší.
Dnešní mladí již znají svá práva v demokratické společnosti a pěkně zůstanou sedět.
A tak to má být !
Vždyť jsme si je tak v demokracii vychovali!!!
Ach, jo...
Již nikdy nechci zažít sociální jistoty ani morální zhoubu, atd., atd., atd., která tenkrát panovala!!!
Konečně máme svobodu a nikdy se nevrátí ty špatné časy! Vždyť nám vůbec nevadí, že většina národa podvádí stát a okrádá nás všechny, jak se dá - své okolí, přátele, ba dokonce i rodiče! Vždyť my si rádi při léčbě v nemocnici zaplatíme léky a pobyt nebo také umřeme, když na nás nemá nikdo čas z ošetřujícího personálu !
Vždyť my si rádi koupíme potraviny přesycené éčky nebo už prohnilé, aby se náš život maličko zpestřil! Vždyť my rádi vzděláváme děti za naše peníze už od školky, které neznají v dospělosti
ani státní hymnu, natož pak český jazyk a matematiku, ale znají PARTIČKU a COMEBACK! Vždyť my rádi pijeme alkohol a mluvíme svobodně a vulgárně, nejen mezi sebou, ale také na prknech, co kdysi znamenaly svět. Také v TV, rádiu a divadle - tímto nás hned v cizině poznají, jsme přece nejlepší - jsme Češi! Vždyť my víme, jak mít situaci pod kontrolou a budeme vždy stát za naším parlamentem a vládou, protože jsme teď konečně spokojeni a vyhovuje nám tento život ve svobodné společnosti, která nám to vše umožňuje a plně nabízí z výdělku těch, kteří si ještě neuvědomili, že je směšné chodit denně do práce. Vždyť stačí zajít občas na sociálku nebo někoho přepadnout a zajet si na dovolenou, zajít s kamarády do herny nebo někde zapařit a ráno zalehnout a odpočívat celé dopoledne. Žijeme přeci jenom jednou!
Co bude - "to neřeš!" To je přece skvělé žití v té naší zemičce, kde gauneři mají svá práva a jejich oběti nemají práva žádná.
Tak čtěte dál svůj bulvár a koukejte na seriály, v tom je naše budoucno! Vědět, kdo s kým spí, kdo má nejlepší sex a jak často atd., atd., atd.!!!
Protože přesně tohle nás jedině zachrání!!!
Vždyť jíž máme co jsme chtěli a zloději si žijí v klidu, přepychu a blahobytu.

Komu patří Ukrajina????

27. listopadu 2018 v 14:22 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
OPRAVDU STOJÍ ZA TO SI TO CELÉ PŘEČÍST,UKRAJINA DE FACTO JE STÁLE SOUČÁSTÍ RUSKÉ FEDERACE,ČTĚTE.
Není dostupný žádný alternativní text.
Začiatok preposlanej správy:
__Generálný tajomník OSN vydal prehlásenie o Ukrajine:
Generálny tajomník Ban Ki-moon OSN vydal 07.04.2014 prehlásenie, že od r.1991 Ukrajina nepožiadala o registráciu hraníc, takže štát Ukrajina neexistuje. To je neuveriteľná blamáž Ukrajiny! Toto prehlásenie je zakázané šíriť v ukrajinských médiách a na internete.
Počas rokovania Bezpečnostnej rady OSN bola predložená otázka konfliktu medzi oboma štátmi, Ruskom a Ukrajinou. V dôsledku toho sa dospelo k tomuto záveru: Ukrajina si od 25.12.1991 nezaregistrovala svoje hranice. V OSN nebola vykonaná registrácia hraníc Ukrajiny ako suverénneho štátu.
Z tohto dôvodu je možné predpokladať, že neexistuje žiadne porušovanie práv zo strany Ruska vo vzťahu k Ukrajine. Podľa zmluvy o CIS, územie Ukrajiny je správnym obvodom ZSSR. Preto nemožno nikoho viniť v separatizmu a násilnej zmeny hraníc Ukrajiny. Podľa medzinárodného práva, krajina jednoducho nemá žiadne oficiálne schválené hranice.
Aby sa vyriešil tento problém, Ukrajina musí dokončiť vymedzenie hraníc so susednými štátmi, požiadať o súhlas susedných krajín, vrátane Ruska, o ich spoločnej hranici. Vyžaduje sa, aby bolo všetko zdokumentované a zmluvy so všetkými susednými štátmi podpísané.
Európska únia vyjadrila pomoc Ukrajine v tak dôležitej otázke a rozhodla sa poskytnúť všetku technickú pomoc. Ale podpíše Rusko zmluvu o hraniciach s Ukrajinou? Samozrejme, že nie!
Na základe skutočnosti, že Rusko je právnym nástupcom ZSSR (je to potvrdené rozhodnutím medzinárodných súdov, ktoré sa týkajú majetkových sporov bývalého ZSSR so zahraničím), územia, na ktorých sa rozkladá Ukrajina, Malorusko a Novorusko, sú vo vlastníctve Ruska a nikto nemá právo nakladať s týmto územím bez ruského súhlasu.
V podstate teraz Rusku stačí len urobiť vyhlásenie, že toto územia je ruské a že všetko, čo sa deje na uvedenom území je vnútornou záležitosťou Ruska. Akýkoľvek zásah bude považovaný za akciu proti Rusku. Na základe toho sa môžu anulovať ukrajinské voľby, ktoré sa konali 25. mája 2014 a malo by sa urobiť všetko, čo ľudia chcú!
Podľa budapeštianskeho memoranda a iných dohôd žiadne hranice Ukrajiny neexistujú. Štát Ukrajina neexistuje (a nikdy neexistoval!).
Alexander Panin,
Central News Agency Novorusko, Novorus.info
P.S.: Rumunský prezident na túto skutočnosť upozorňoval už pred 5 rokmi!

Právní znalosti.

26. listopadu 2018 v 17:19 | ERS |  Články ERS

Právní znalosti jsou nulové.Občas se zúčastňuji seminářů a besed, jak jistě je Vám známo, tak jsem podal také dost žalob a také požádal dost poslanců a pracovníků justice o různá vysvětlení. Nic jsem nedostal jako řádné a fundované vysvětlení, pokud přišla nějaká odpověď tak by se dala zařadit do žebříčku pisatele jako ve smyslu "co nás obtěžuješ, nestarej se a již neopruzuj". Ta nadutost doslova srší v jejich odpovědích a jsem považován za vesnického burana atd.. No, tak si o tom burantsví a těchto samozvaných "inteligentů ve všech pozicích státní správy" trochu vyjasníme.

Jako mladý jsem měl možnost setkávat se s profesory z Univerzity Karlovy, vesměs se jednalo o absolventy PRÁVNICKÉ fakulty, studovali ještě před válkou (Šikola,Vondra,Zapletal, atd..). Co jsem je poznal, tak každý vyučoval jiné spřízněné humanitní vědomosti. Něco málo mi ale ještě i po více jak 50-ti letech v hlavě zůstalo, tak třeba právní systém Řecka, Říma a jiné státotvorné nauky a Justiční systémy domoci se práva včetně spravedlivých rozsudků. Pokud se pamatuji, tak v Řecku byl "soudce" jmenován na dobu určitou od 2-5let, k důležitým soudním jednáním byli vylosováni 3 senátoři jako dozor , každý soudní proces byl sledován veřejností včetně sloužících vojínů pro zachování jistého pořádku. Tito vojáci byly podřízeni senátu a nebyli tedy pod vlivem soudce, byl to spíše dozor pro spravedlivý rozsudek, při pochybení byl soudce odvolán a při hrubém a opakovaném pochybení byl usmrcen. Něco obdobného bylo i následně v Římském státě, dá li se to nazvat státem. Ve skutečnosti byla tato Justice, tedy spravedlnost převzata Římany pro ovládnutí svých teritorií. Pozorný studující těchto teritorií, tedy Řecka a také Říma si povšimne mnoha nadčasových jednání tehdejších vládců, pokud byla dodržována jistá pravidla a dobře fungující Justice, tak stát dokonale prosperoval a porušením této stanovené hranice byl zánik a rozpad jak Řecka, tak i Římské říše. Toto vše se tedy přednášelo na právnických fakultách a přednáší tedy i v současnosti.

Jaká byla Evropa do 18 století? Byla na šlechtě a nebývalém tvrdém nevolnictví, justice -spravedlnost byla jen pro hrstku vyvolených a šlechta nebyla nikdy dobrým soudcem pro své poddané. Na českém území to nebylo jiné, doba Husitských válek byla také snahou nastolit skutečnou JUSTICI-spravedlnost. Toto se opakovalo ještě v lokálním měřítku až do 19 století, vše je doloženo a byla to učební osnova dokonce na základních školách.

Na konci 18 století nastal určitý zlom a to ve Francii, byla to Francouzská revoluce a tedy vznik Republiky se všemi tehdejšími vymoženostmi, z hlediska Justice-spravedlnosti až po sjednocení měr a vah, metrické soustavy. Obrázek si můžete udělat sami jak to ve Francii do té doby chodilo, spravedlnost si každý vládce vykládal po svém a tedy bylo více jak 70 výkladů podivné Justice-spravedlnosti (současná práce České Justice je obdobná), tak to bylo i v mírách a váhách stanovených vrchností. Jen těch stanovených určitých norem nebylo tolik, jednalo se o 18-20 podle tehdejších depármentnů-okresů. Jak jste nyní pochopily, tak metrická soustava byla vytvořena skutečně ve Francii, je tedy platná v současnosti vesměs po celém světě. ( Co se nevžilo bylo jen měřítko vzdálenosti 10 KM =1 MYM).

Francouzská revoluce natolik vystrašila veškerou šlechtu v sousedních zemích, pro zabírání majetků a popravám gilotinou Francouzské šlechty, že tomu chtěly zabránit a započaly intervenčně zasahovat vojenskou silou. Ano, je to obdobné jako u Ruské Bolševické revoluce 1917, podobnost čistě náhodná? Tyto interventy následně porazil Napoleon Bonaparte a stal se tedy generálem všech vojsk Francouzské republiky, jeho vojenské úspěchy byly natolik dokonalé že byl následně zvolen za císaře Francouzské republiky (z novodobého pohledu funkce prezidenta republiky). Aby zamezil dalším útokům na Francii, tak naopak útočil na své agresory a prosazoval na okupovaném území tehdejší výdobytky Francouzské revoluce, nové právní normy JUSTICE, rušil nevolnictví a vše co nebylo cizí vyvolené panské nadvládě, také prosazoval již o zmíněné metrické soustavě, tolik ve zkratce.

Následky jeho počínání byly pro zahraničí naprosto nepřijatelné, nejvíce se obávala jeho novinek a s následnou realizaci tehdejší monarchistická ANGLIE. Největším tehdejším spojencem bylo carské Rusko, tato země byla pro Anglii největším obchodním partnerem té doby. V obou zemích byla největší bída mezi pracujícím lidem, tito poddaní byli na úrovni ceny jen poslušného psa, tak je vám nyní jasné co by v případě revolty mohlo očekávat jejich současné panstvo, smrt. Francouzské vojsko bylo tou dobou již naprosto neporazitelné, nemluvě o Anglii, ta měla ve zbrani necelou desetinu proti Francii. V Napoleonově armádě sloužilo, a to dobrovolně, více jak 14 národností ze vděku zbavení se nevolnictví, zde se cítili jako skutečně svobodní občané a nikoliv jako opovrhovaná lůza. To, že byl Napoleon poražen ve válce s Ruskem jen hrstkou Ruské armády je ale již jiná historie, nebyl ani první a také poslední. Co nám ale z Francouzské revoluce zůstalo je tedy skutečná metrická soustava a další velmi důležitá věc a to ZÁKLADY JUSTIČNÍHO PRÁVA, sice již je toto zastaralé, ale v mnoha Evropských zemích je tato justiční norma stále platná, u nás kolem 60-65% a v jiných zemích až z 90%. V našem státě je to sice kolem 60%, ale je to doplněno tolika doplňky a novelizacemi že je doslova bezcenná, tedy jejich výklad pasuje v současnosti na vše.

V naší zemi nebyl boj o Justici-spravedlnost ani první a také poslední, rok 1848 byl revoluční a také zde byla snaha o získání samostatnosti na Rakousku. Po skončení První světové války, tedy před 100 lety, vzniklo tedy samostatné Československo. Jeho vznikem byla také ovlivněna novodobá Justice, veškerou státotvornou správu včetně Justice, opustily nejvyšší státní úředníci Rakouského mocnářství a tím se také snížil několika stupňový systém státní správy. Lidově řečeno se snížil byrokratický aparát a tím se ve všech směrech dařila veškerá kontrola ve státní správě a také v Justici. Toto vše vedlo nově vzniklý Masarykem vedený stát k nebývale dokonalé prosperitě v Evropě, byly jsme tedy štikou v Evropském rybníku. Státoprávní systém včetně domoci se práva v obnovené Justici vedlo k nebývale dokonale prosperitě naší země, bohužel to skončilo okupací našeho státu Hitlerovským Německem v roce 1939.

V době okupace se státní správa včetně Justice musela podřídit novému systému a to Fašistické ideologii, po skončení války jim nikdo neměl šanci plně dokázat jejich kolaboraci a také je tedy potrestat. Jejich nadutost a absolutní nedotknutelnost vedla až k roku 1948. Po válce prezident Beneš nařídil konfiskaci majetku kolaborantům a spolupracovníkům s Německou říší, to bylo i u firem a znárodněným podnikům. Na tyto podniky a firmy byli dosazováni tak zvaní "národní správci", kteří se vesměs rekrutovaly z rodinných příslušníků státních zaměstnanců včetně Justice a jejich přátel. Jen pro pochopení, tito státní zaměstnanci včetně Justice jen vyměnily ve svých kancelářích fotografie Hitlera za Beneše, ale jejich myšlení patřilo stále protilidové -nacistické ( toto dokonale popsali a potvrdili naši vojáci ze zahraničního odboje). Jelikož ale ve státě bylo stále dost konfidentů a kolaborantů s Německem, byli nyní vcelku povolnější k přivírání očí nad praktikami těchto "kolegů-spolupracovníků" a také je dosazovaly do rolí "národních správců". Tak započalo vcelku otevřené rozkrádání státních majetků s pomocí naší věhlasné JUSTICE, tento trend byl zastaven koncem roku 1946 vznikem Lidových Milicí na popud Komunistické strany. Vláda sice slibovala razantnejší postup při potrestání kolaborace včetně vlastizrady, šmeliny, korupce a neplatiče daní včetně plnění státem určených dodávek zemědělci potravinami. Nic se neplnilo, obnovené politické strany, Lidovci, Agrární a další které jsou odnože i v současnosti to prostě nebrali vážně, jejich vedení totiž v době okupace byli v Kuratoriu, Vlajce, Ve svatém Václavu a dalších fašistických a polofašistických organizacích.

V roce 1947, byla za několik desítek let největší pohroma v našem zemědělství, sucho a naprostý nedostatek základních potravin, vláda prosazovala Maršálův plán pomoci k nákupu potravin z USA, Komunisté byli proti z důvodu že USA nebyly ochotny vrátit Československé zlaté rezervy zadržované v jejich bankách (to zlato bylo navráceno až v osmdesátých letech ? 1985 ?). Následně nám pomohl Sovětský svaz dodávkou tolik potřebného obilí včetně potravin, a světe podrž se, za čtvrtinovou cenu než zněla nabídka ze strany USA, tedy světová cena obilí byla "poloviční" a pro nás ještě jednou tak drahá ze strany USA. Jelikož ve vládě bylo slušné zastoupení Komunistů a našlo se i několik slušných poslanců, byl z jejich strany vyvíjen tlak o skutečné nápravě jak v potírání korupce, potrestání kolaborantů a také šmeliny. Nyní se jednalo o odvolání vedení Justice a tvrdý postih výše zmíněných trestných činů, toto bylo vygradování všech problémů státní správa na konci roku 1947. Obviněná Justice požadovala jistou nedotknutelnost od svých soukmenovců z období okupace, tedy spřízněné politické uskupení sedící ve vládě a hrozila jejich členům o odhalení spolupráce s nacisty, tedy vydírání.

Vše nakonec vygradovalo ve štvanici jak zničit Komunisty a výsledkem byla hrozba demisí, ale komunisté neměli důvod k couvnutí, vše bylo řádné podle tehdejší platné ústavy. Do prekérní situace se dostal tehdejší prezident Beneš, musel totiž podle platné ústavy reagovat přijetím této demise a tak se stal předsedou vlády Klement Gottwald. Tedy, tak se dostali Komunisté k moci, o žádný puč se prostě nejednalo. Bývalí vládní mocipáni, tedy poslanci chtěli vše znovu obnovit a to dokonalým pučem na prezidenta Beneše pod záminkou nesprávného jednání a byla připravena verze i o nesvéprávnosti. Výzvy na generální stávku ovšem národ nějak nereagoval a ani na sesazení prezidenta Beneše, tedy jeho odvolání. Vyústilo to nakonec až k žádosti všech vysokých škol ke generální stávce na ochranu demokracie s požadavkem odstoupení prezidenta republiky Beneše. No a jelikož se jednalo o proti demokratické jednání byla tato studentská aktivita s pomocí policie rozehnána, policie požádala dokonce Lidovou Milici k ochraně majetku a následně udržení pořádku.

Po nástupu komunistů k moci nastal všem šmelinářům tvrdý konec, konfidenti a kolaboranti utíkaly za kopečky pro ztrátu dřívější ochrany, toho využilo i dost zkorumpovaných politiků a také povedených národních správců. Také je potřeba se zmínit o naší zemědělské produkci-výrobě, v době okupace Německem dokázaly naši zemědělci dokonale krmit, jak své spoluobčany, tak i celý Wehrmacht. Fakta nalezená v množství dodaných potravin Německé správě v nalezených dokumentech hovořila zcela jasně, proto nastala za sabotáže dodávek nucená kolektivizace. Profláknutá část naší vlády včetně Justičních zaměstnanců skončilo prostě vyhazovem, tedy na PRACÁKU. (Dost jsem jich prostě potkal v 60-70 tých letech, po čase se dost rozpovídaly). Pražáci znají tak zvaný "most inteligence", tito novodobí nezaměstnaní byli zaměstnáváni ve všech odvětvích našeho průmyslu a také ve stavebnictví. Tyto mosty, jsou to vlastně mosty dva pro kolejová vozidla-železnice, jsou práce právě této inteligence, jen jeden ale byl zprovozněn s omezením na 30 km. Tak ani zde nedělaly kvalitně jako ve svých dřívějších postaveních. Jak jsem naznačil o rozpovídání se bývalých státních zaměstnanců, "tak jsem se dověděl že, mnoho jejich kolegů vstoupilo do KSČ a nikdy nebyly postiženi ani ze spolupráce s Nacisty". Současný stav naší vlády je skutečným dědictvím kolaborantské vlády z doby Německa, ve státních službách sedí již jejich děti a v současnosti pravnuci, cítí se nepostižitelně a v tradici korupce a převlékání kabátů mají bohaté zkušenosti.

Gottwaldova vláda si byla vědoma, že ve státních službách je stále mnoho zkorumpovaných úředníku a hledala páky jak zničit a potrestat tuto sortu příživníků. Bylo také nutno zastavit různé penězovody pro lepší kontrolu státního hospodářství a také k odhalování všudepřítomné korupce ve všech rezortech státní správy. Připravila tedy novou měnu do oběhu za stávající, toho se obávala jistá sorta lidí již ve vedení KSČ ale s neprůhlednou minulostí ( tato skupina již pod hlavičkou KSČ odstraňovala potencionálně pro ně nebezpečné lidi, Slánský, Horáková , Píka atd..). Pokusem o zastavení této měny mělo být vydírání Gottwalda, zde neuspěly a tak byl údajně otráven, nedožil se ani 58 let. Veškeré soudní pře a vyložené vraždy jsou touto klikou z řad kolaborantů házeny na hlavu Gottwalda, toto vše je mu podsouváno jako dokumenty k podpisu, taková je pravda.

Závěrem chci dodat jediné, vše se podivně opakuje, zrada ve vedení státu, pro občany nefunkční Justice, zneužití studentů , pošlapávání skutečné demokracie, není vám nápadný rok 1947-48 ???

Jediné co zde alespoň trochu funguje jsou dopravní předpisy a vyhlášky, odhad zní na 90%, a naše Justice je funkční odhadem z 20-25%. Proto doporučuji jejich platy také patřičně srovnat , maximálně do 20% současné výše. Dále chci doporučit zavřít všechny katedry právnických fakult v tomto státě ( nejen vyhlášenou Sorbonu v Plzni), po několika setkáních s jejími profesory nemají na to vzdělávat skutečné adepty této prestižní profese. Důvodem je i tento fakt, dcera před lety byla premiantem jak na základní tak i střední škole, svými znalostmi se zařadila na osmém ( 8) místě ze 5 600 zájemců na vysokou školu, tedy na právech , nebyla přijata. Její spolužáci i se čtyřkama se tam dostaly po zaplacení 250 000 Kč, vědomosti nebyly potřeba, jednalo se asi o učební osnovu v korupci?? Po roce se tam dostala bez uplácení a udělala práva levou zadní. ers

Akce Babiš.

25. listopadu 2018 v 13:47 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Martin Valenta:
K tématu Babiš, ačkoli je to nechutné a stydím se za polovinu českého národa, tak jenom pro ty co řvou proti Babišovi. Bohužel pro Vás, měl dnes ve zprávách pravdu... Německý tisk se zabýval tou tkzv. vyvolanou kauzou a podivil se nad nesedícím datem pořízeného videa. Podivil se i nad tím, jak byla reportáž vůbec pořízena i nad tím, co bylo zveřejněno.
1) reportáž je měsíc stará
2) natáčení bez souhlasu je v Německu trestným činem a trestá se automaticky odnětím svobody nepodmíněně až na 10 let!!! s automatickou pokutou ve výši od 50.000 do 1.500 000,-€!! Ve Švýcarsku je 10 let a pokuta až desetinásobná!!!
3) tisk se pozastavil i nad tím, jak byli politici v ČR doslova připraveni na tento bezprecedentní útok
4) pozastavil se i nad zvukovou stopou, která byla trochu upravena, podle znalců až ze 60 ti procent
5) podivil se nad tím, že i video bylo tkzv. fušérsky sestříháno a zveřejněno, ačkoli podle časových stop trvalo 22min33sec!!! Kde je zbytek?
6) Švýcarské zastupitelstvo oznámilo, že bude požadovat zákaz pobytu a pohybu těchto redaktorů v jejich zemi
7) Švýcarsko podalo žalobu na tyto redaktory, protože Babiš - syn je švýcarským občanem a tudíž byli porušeny jeho práva a teď se držte na ochranu osobních dat a práv, a to v přímé linii zdravotní - ve Švýcarsku se tyto údaje nesmí jakkoli zneužívat.
8) Švýcarský tisk se podivuje nad tím, jak je možné, že policie v České republice ví o pobytu a švýcarské úřady plně spolupracují s touto policií i s danou osobou, že unikli informace ze spisů, které jsou brány jako Secret neboli tajné
9) Ministr spravedlnosti Švýcarska vydal příkaz k okamžité ochraně Babiše ml. a jeho matky, a vydal tkzv. příkaz k dočasné imunitě obou zmíněných občanů Švýcarska - matka se synem byli odstěhováni dnešního dne na jiné místo aniž by sdělila adresu českým policistům a justici.
Tudíž mám dojem, že si to Česká policie posrala úplně. Německo nabídlo součinnost Švýcarsku a to v plném rozsahu!!! To znamená, že tito švýcarští občané mají na území Německa stejná práva daná jim ve Švýcarsku včetně imunity a plné policejní ochrany, vzápětí se přihlásilo Rakousko, Itálie, Francie a Maďarsko.
A ještě jednou! Světe div se, ale o reakci tisku v zahraničí, jako prasata z Čech, co si říkají novináři a ještě jiné narážky v ČR ani tečka. Spousty novinářů to komentovala slovy STYDÍME SE ZA NĚ. A já také. zrušil jsem prohlížeč seznam, email, všechno, co jen zavání seznamem.cz. Nejsem jediný... Pokud i ředitel seznamu vypustí obhajobu za tyto novináře, mám dojem, že už není nezávislý na politickém klimatu v ČR.

Chcete si přivydělat????

23. listopadu 2018 v 8:30 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Moje přiznání: Za účast na demonstraci k 17. listopadu jsem dostal zaplaceno 2 500 Kč!
19. 11. 2018 13:13:13

Patrně i vy jste již během tohoto víkendu zaznamenali v médiích informace o tom, že ne vše kolem sobotní demonstrace na Staroměstském náměstí bylo tzv. "čisté". Dovolte mi proto, abych vás se svou osobní zkušeností seznámil i já.

V sobotu 17. listopadu po obědě jsem se rozhodl, že si udělám pár fotografií podzimní Prahy. Vydal jsem se proto na svou oblíbenou trasu na Petřín a odtud jsem pokračoval přes Strahovský klášter a přes neprávem opomíjenou (leč o to malebnější) uličku Nový svět až na Hradčanské náměstí. Zde mě téměř až zaskočilo obrovské srocení neuvěřitelného počtu lidí.
Samozřejmě, že jsem velice dobře věděl, že se v ten den slaví státní svátek, ale i tak mě ta ohromná masa lidí překvapila. Ještě předtím, než jsem se v nastálé situaci vůbec zorientoval, přistoupila ke mně sympatická dívka (patrně vysokoškolská studentka) a se slovy: "Chcete si přivydělat?" mě k sobě téměř až přivinula. Celý zmatený a zaskočený nenadálou a zcela nečekanou přízní tak nádherného stvoření (dívka byla skutečně velice atraktivní) jsem pouze tiše hlesl: "Ano." V ten moment mi dívka téměř až vrazila do ruky letáček s textem "Demisi!" a opodál stojící mladík přispěchal s transparentem "Babiše do koše!", který mi se stejnou razancí vložil do obou rukou. Dívka mi ještě stačila říci,
že výplata je po 20:00 v Domě u Zlatého prstenu v Týnské ulici, že dostanu 2 500 Kč na ruku aže musím předložit leták s textem "Demisi!", takže abych ho neztratil, jinak že bych nic nedostal. Chtěl jsem se jí zeptat, co to má celé vlastně znamenat, že ničemu nerozumím, že jsem si pouze přišel udělat pár snímků pražských památek, když v tom se celý průvod dal do pohybu a mně nezbylo nic jiného, než jít také... Vůbec nic jsem nechápal - co a proč se kolem mě děje, ale vidina 2 500 Kč (čistého!) za necelých 5 hodin mého času byla až příliš lákavá. Hned jsem si začal představovat, kolik kinofilmů si za ně pořídím a rázem mi bylo veseleji na duši. A tak jsem celou cestu poctivě a z plných plic skandoval. Tu "Demisi", tu "Babiše do koše!", tu "Ať žije Havel!" a já nevím jaké další pokřiky.
Pravda, sem tam jsem to trochu flákal, to když třeba celý průvod přecházel přes Vltavu a já se nechal unášet nádhernými panoramaty Pražského hradu a Petřína. Razantní a velice bolestivé bodnutí transparentem pod moje žebra ze strany jedné mojí "kolegyně" a její přísně znějící: "Skanduj pořádně!" mě ale rychle vrátilo do reality,já jsem rázem pochopil proč zde jsem a počal jsem opětovně nadšeně skandovat...Čas plynul poměrně rychle i poté, co celý průvod dorazil na Staroměstské náměstí a netrvalo dlouho, bylo tu vytoužených 20:00.
V ten moment se celé - do té doby stojící, náměstí dalo do pohybu směrem do navazující Týnské ulice, k Domu U Zlatého prstenu, k předem avizovanému výplatnímu místu.Ač početný dav čítal odhadem několik tisíc lidí,vše probíhalo naprosto hladce a já jsem tak již ve 20:45 hrdě třímal v ruce svých 2 500 Kč (a odznáček s podobiznou George Sorose k tomu) aspokojeně pospíchal do oddělení fotografických potřeb do obchodního domu Kotva, abych zde zakoupil sadu nových kinofilmů...O to větší (a bolestnější) překvapení pro mě potom bylo, když jsem se druhý den z televizního zpravodajství postupně dozvídal, čeho jsem to vlastně ve skutečnosti byl v sobotu v podvečer součástí. A téměř mě až dopálilo, jak zákeřně bylo zneužito mé touhy po nových kinofilmech k pochybným politickým záměrům ze strany ještě pochybnějších zájmových skupin. Přijměte proto vy všichni, kteří se od sobotní demonstrace hrstky pochybných zaprodanců jednoznačně distancujete, mou upřímnou omluvu za to, že jsem takto vážně, i když zcela nechtěně a neúmyslně, pochybil. A stejně tak se omlouvám i panu premiérovi: Je mi to upřímně líto, pane Babiši a slibuji Vám, že již nikdy podobnou chybu neudělám.
Autor: Filip Fuchs | pondělí 19.11.2018 !Zdroj: https://filipfuchs.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=688445

Soukromý názor lěkaře na zahraniční mise.

11. listopadu 2018 v 17:39 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Roman Veselý: Kondolence rodinám zabitých vojáků
Soukromý názor MUDr. Romana Veselého k nedávné tragické události.
Foto: Armáda ČR
Popisek: Vojáci se v Afghánistánu loučili s padlými spolubojovníky
Události posledních dnů mne přiměly k napsání těchto řádků. Už to v těch novinách
nemůžu jen tak číst. Jako lékař vojenské nemocnice nutně přicházím v ambulanci
osobně do kontaktu s vojáky odjiždějícími na zahraniční mise. Za ty roky jsem se ještě
nikdy nesetkal s vojákem , který by se upřímně domníval, že přiváží obyvatelům např.
Afghánistánu nebo Iráku demokracii. Proč o těchto věcech píší stále dokola zcela
nezasvěcení novináři opak??
No asi jde o nějakou placenou propagandu, jinak si to soudný člověk nemůže vysvětlit.
Proč se nezeptají přímo těch prostých vojáků? Proč se ptají výhradně pomýlených
nevědomých a mnohdy vysloveně hloupých a neinformovaných politiků? Já se s těmi
obyčejnými "pěšáky" občas do řeči dám. Ve světle posledních nešťastných
opakovaných úmrtí našich bojovníků v Afghánistánu jsem se rozhodl o tom napsat.
Za ty roky mi postupně mnohokrát potvrdili to, co jsem si začal myslet už dávno -
zahraniční mise prostě NIC neřeší... Uvedu příklady. Tak třeba: pilot vrtulníku v
Afghánistánu o výcviku a úrovni Afghánců (jméno znám, ale neuvedu ho) - pane
doktore, představte si, že máte za úkol naučit skupinu šimpanzů řídit vrtulník.. technik
vrtulníku v Afghánistánu o výcviku Afghánců (jméno znám, ale neuvedu ho) - pane
doktore, představte si, že když jsme odešli, nebyli Afghánci schopni se o technickou
údržbu vrtulníků postarat, přestalo se létat.. vojenský lékař od vojenské policie v Iráku
(jméno znám, ale neuvedu ho) - vycvičíme vojenského policistu včetně základů čtení a
psaní, v tu ránu jde o nejvzdělanějšího člověka v rodné vesnici...po slavnosntím
vyřazení a nafasování vlastní zbraně okamžité zběhnutí k těm, proti kterým jsme jej
cvičili voják- ženista-člen několika misí v Afghánistánu a Kosovu (jméno znám, ale
neuvedu ho) - mnozí Američani jsou zbabělci, kolikrát nechali v ohni naše vojáky, sami
se schovali...zvláště Hispánci chtějí jen přežit misi, mají slíbené občanství USA po
1. 11. 2018 17:40
návratu, o nic jiného jim nejde politolog - mocnosti - spojenci chtějí odejít, ale chtějí si
zachovat tvář (a to je hlavní důvod , proč obyčejní vojáci umírají!!!! )
ABY SI POLITICI ZACHOVALI TVÁŘ, UMÍRAJÍ NEJEN NAŠI VOJÁCI !!! CHÁPETE
TO? To jsou ale hovada, ti politici, říkám si v duchu... Druhdy mne to donutilo trochu
studovat korán a alespoň orientačně si udělat jasno stran islámu, šíitů,sunnitů apod.
Myslíte si, že většina politiků včetně těch, co zastávají vysoké posty v Evropě, umí
definovat islám a alespoň zběžně četla korán , zná rozdíl mezi šíitským a sunnitským
islámem, ví které státy jsou převážně sunnitské a které šíitské atd? Jsem přesvědčen,
že je jich jen několik málo.
Hodně se jich však k těmto věcem v médiích "zasvěceně" vyjadřuje.. Stejně smutné je i
to, že úplně stejně je na tom většina novinářů - to poznáte podle toho, že se ptají
politiků tak naivně a nezasvěceně, že hned na začátku rozhovoru poznáte , že už nemá
smysl čist dál , protože další otázky jsou zcela irelevantní.. Korán přikazuje bránit své
území proti vetřelcům, jinak vám prostě hrozí, že se nedostanete do ráje... Když vám
tohle budou do hlavy vtloukat od školky, tak to prostě tak budete brát bez velkého
uvažování... tak to prostě je, jako do nás vtloukali, že jsme ateisté... Jak se má někdo
integrovat, když se opravdu bytostně bojí, že integrace bude znamenat věčné
zatracení!? Korán přeci přikazuje, že tam, kde už někdy vládl islám, je území
islámské...Muslimové jsou prostě povinni toto území získat zpět, ne se na takovém
území integrovat....Oni jsou frustrováni naší životní úrovní, když jsme vlastně
neznabozi, kteří si ji nezaslouží ... Proto námi v té závisti bytostně pohrdají... První
Afghánci, kteří v Německu znásilňovali se ani neskrývali před policií, vůbec nechápali,
že znásilnění nemuslimky je něco špatného! Nevěřící občané Evropy jsou pro ně
nikdo...prostě nic Na internetu se lze dočíst, které státy jsou sunnitské a které šíitské
nebo smíšené.. Ale pro hrubou orientaci je třeba vědět, že wahábistickou Saudskou
Arábii a další sunnitské země obývá až 85% všech muslimů, zatímco z 98% šíitský Írán
( obývaný hlavně Peršany, nikoli Araby) spolu s ostatními šíity představuje jen cca 15%
z celkového počtu cca 2-2,5 mld všech světových muslimů.
Ale třeba v Libanonu žije krom muslimů až 30% křesťanů , z nichž něktří pěstují vinnou
révu, produkují vynikající víno apod. Kdo z novinářů a politiků ví a chápe, že v Sýrii byla
před její destrukcí prakticky vymýcena negramotnost, děti dostávaly ve škole pomůcky
zdarma a když byla delší zima, dostávaly potřebné rodiny topnou naftu od státu také
zdarma?? Co např právě Sýrii vývoz naší "demokracie" přinesl? Přeci nebudu sprostý,
že… A ta syrská "opozice" se v podstatě rozpadla ještě než se dala dohromady... a
dohromady se nebyla schopna dát . Jen když přiteklo trochu peněz ze Západu , zahrála
krátké divadýlko a zase se rozpadla (po nedohledatelním rozpuštění finanční injekce).
Kdo z novinářů a politiků ví a chápe, že v Afghánistánu žije více národností a společnost
je rozkastovaná na Paštúny , kteří se cítí nadřazeni jiným jako jsou třeba Uzbeci,
Tádžikové, Turkmeni, Hazárové (vyznávající šíitský islám) apod. I kdybychom tam
nebyli , mají tu hierarchii dost složitou a okamžitě po našem odchodu se do sebe pustí
stejně jako po skončení někdejší sovětské okupace...Tak to prostě bude a nedá se tomu
uniknout Myslím, že toto povědomí má z novinářů jen hrstka. Chytří jsou však , jak se
říká, jak rádio. Je naivní lež , že v Afghánistánu se bojuje za Prahu... Když si člověk
uvědomí výše uvedené souvislosti , musí dojít k závěru, že je třeba naše vojáky
stáhnout. Tvář přeci už dávno USA a NATO v Afghánistánu ztratily ...Buďme tedy
alespoň první, kteří najdou odvahu k odchodu a buďme tak ostatním příkladem. Historie
by tento krok jednou ocenila jako opravdové hrdinství".

Kreditní karty u přivandrovalců.

8. listopadu 2018 v 11:23 | ERS |  Reforma společnosti
První zprávy - Domácí - Nelegální přistěhovalci s kreditní kartou UNHCR jsou na cestě do EU
To: <clooneyolga@gmail.com>
Alenko
Jak muze byt nekdo tak nezodpovedny a byt soucasti takoveho zlocinu.Jak je mozne, ze nevidi, ze svou naivni "dobrosrdecnosti" napomahaji likvidaci Evropy, bile rasy a civilizace.To se uz nenajdou normalni lidi, ktery by se temto zlocinum postavili?Kde chteji vsechny ty necivilizovany, agresivni, neadrtalce ubytovat?Bylo mi predem lito vsech tech nadsencu, kteri vynalozili usili a obrovske finance, aby opravili sve, komunistama znicene zamky a palace, nebot se dalo predvidat, ze jim to bude casem opet z nejakeho duvodu zabrano a zniceno.Ze to bude ale tak brzy a takovou formou... HRUZA.Slunickari si vubec neuvedomuji, ze i jim budou ty opice casem nastehovane do bytu, pokud se rychle nevzpamatujou a neprestanou skodit vlastni zemi.Jsem strasne smutna.
Pa, Olga


Nelegální přistěhovalci s kreditní kartou UNHCR jsou na cestě do EUMnozí občané EU si jistě všimli, že drtivá většina migrantů je dobře živená, dobře oblečená a vybavená alespoň chytrými telefony a to i přes dlouhé cesty, kdy museli překonat mnoho hranic.

Karta bez jména, ales penězi

Často jsme se divili, že ilegální muslimští migranti v Bosně a Hercegovině, kde čekají, aby pokračovali v cestě směrem do Evropské unie, mají kapsy plné peněz a nejnovější smartphony. Teď jsme našli odpověď! Píše se na slovinském webu Nova24tv.

Uživatelé sociálních sítí nás upozornili, že nelegální migranti při čekání na povolení pokračovat v jejich cestě do západní Evropy jsou financováni pomocí bankovních karet společnosti MasterCard s logem Evropské unie a agentury pro uprchlíky Organizace spojených národů UNHCR. Co je znepokojující, je skutečnost, že na bankovních kartách nejsou žádná jména a příjmení. Financuje tak EU přímo penězi daňových poplatníků násilí, které islámská invaze s sebou přináší do evropských zemí?
Podle policejních úředníků, tito přistěhovalci jsou dobře vybaveni novými, vysoce kvalitními botami a turistickým oblečením, chytrými telefony a dokonce i zbraněmi. Během zastávek ve východní Evropě si vybírají hotovost v bankomatech a hromadí další zásoby.
Na webových stránkách společnosti MasterCard lze vysledovat projekt karet UNHCR, které jsou poskytnuty nelegálním migrantům v rámci Světového potravinového programu WFP, MasterCard zajistila pouze technickou pomoc při řešení problému, jak migrantům dodat hotovost. V Libanonu jsou například syrští uprchlíci, kteří každý měsíc dostanou na kar tu finan ční prostředky ve výši 27 amerických dolarů pro každého člena rodiny, podle údajů z roku 2013 je v rámci tohoto programu připraveno 192 milionů amerických dolarů, které mají být vynaloženy v Libanonu, Jordánsku, Iráku a Egyptu. Na webových stránkách MasterCard je uvedeno, že ke konci roku 2013 karty obdrželo 300 tisíc lidí, do konce roku 2014 dalších 2,5 milionů karet, které mají být použity v Egyptě, Iráku, Jordánsku, Libanonu a Turecku.

Slovinský TV editor Ninoslav Vucetic nedávno zveřejnil kartu MasterCard karty s logem EU a UNHCR na Twitteru. V tweetu se Vucetic mimo jiné ptá, kdo tyto bankovní karty rozdělil migrantům. "Tyto bankovní karty jsou důkazem toho, jak EU ničí evropskou kulturu," napsal Vucetic. "Kdo je i s penězi pozval k vyvolání násilí? Kdo je zodpovědný za bankovní karty pro migranty, kteří mají přístup k hotovosti bez jména a příjmení?
Jen není jasné, zda účty na těchto kartách Money MasterCard proplácí Soros nebo zda představují jsou financovány z rozpočtu podpory UNHCR . Pro rok 2018 má v rozpočtu UNHCR na pomoc uprchl&iacu te;kům v Řecku určeno 155 milionů euro.

Podle EU by mohlo žít v Česku až 68 milionů lidí, v Německu 274 milionůJiž v roce 2016, společnost MasterCard oznámila, že vydala předplacené platební karty, protože tak je umožněna "azylantům mobilita a důstojnost." V tiskové zprávě v minulém roce, společnost MasterCard rovněž oznámila spolupráci s Georgem Sorosem v projektu "hospodářského a sociálního rozvoje pro znevýhodněné skupiny ve světě, zejména uprchlíky a migranty" .