close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

Únor 2020

Jen cikáni-romové.

29. února 2020 v 11:37 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Předmět: Fwd: Materiál ČSÚ, který nikdy nebude zveřejněn v naší televizi.
Proč ? ...romové výpis ze statistiky ČSÚ :
25% z celkového počtu Romů žije v Severních Čechách
21% z celkového počtu Romů žije na Severní Moravě
47% bytů obývaných Romy není vybaveno ani splachovacím WC, 40 m2 bytové plochy obývá v průměru 6,9 Romů
30% manželství v některých romských skupinách uzavírají příbuzní
6% romských žen poprvé rodí mezi 14 a 16 lety
19% romských žen poprvé rodí v 16 letech, až 4 interrupce v průměru připadají na jednu romskou ženu
60% dětí umístěných v dětských domovech je romské národnosti
51% romských dětí se učí ve zvláštních školách
22% romských dětí propadá v 1. třídě
25% romských dětí ve věku 6-7 let je v pásmu verbální debility
56% Romů nemá ani základní vzdělání
32,7% Romů má základní vzdělání
8% Romů se vyučí v oboru
2,5% Romů má středoškolské vzdělání
0,8% Romů má vysokoškolské vzdělání
85% Romů je nezaměstnaných
60% Romů je nezaměstnaných déle než 3 roky
30% dospělých Romů se živí nelegálním způsobem
60% dospělých vězňů ve věznicích jsou osoby romské národnosti
75% se Romové podílí na kriminalitě (v některých lokalitách dosahuje až 95% = kapesní krádeže)
30% pouličních prostitutek má romskou národnost
25% pouličních romských prostitutek má za pasáka svého příbuzného.
Nejtalentovanější Romka Věra Bílá má naštěstí jediné dítě, přesto kriminálníka, její muž je rovněž kriminálník, promarnila všechny šance, které v našem státě nikdo jiný nedostal, je závislá na automatech a všichni tři berou soc. podporu a jsou přítěží pro společnost. ( Poznámka - její manžel již zemřel)
Velké množství mladých Romů bere sirotčí důchod. Mladá Romka většinou uvede jako otce novorozeňátka nejstaršího člena rodiny.
Růst romské populace:
rok 1945 - 10 000 Romů
rok 1959 - 20 000 Romů
rok 1973 - 40 000 Romů
rok 1987 - 80 000 Romů
rok 2001 -160 000 Romů
rok 2015 -320 000 Romů
Každých 14 let se počet Romů zdvojnásobí !!!!
Růst romské populace je největším bezpečnostním rizikem pro Českou republiku.
Věznění 12 000 romských vězňů nás stojí letos 4 miliardy korun.
Sociální dávky pro Romy 20 miliard.
Obrovské škody na majetku při "sbírání" železa. Nevyčísleno.
Romové jsou jediní, kdo mají zdravotní péči zdarma. MZd není schopno vyčíslit. Je to další skrytý příspěvek pracujících ve prospěch nepracujících.
Je pravidlem, že Romovi platí advokáta u soudu stát. Vzhledem k tomu,že podíl tohoto etnika na zločinu je 75%, jedná se o další obrovskou zátěž pro státní rozpočet.
Za 14 let se všechny tyto problémy a náklady zdvojnásobí. I riziko, že budete obětí zločinu bude dvojnásobné! Kdo chce, ať pošle dál - opravdu to tak musí zůstat? Češi nemohou udělat nic pro to, aby všechna rizika a nebezpečí eliminovali?
Půjde to tak do nekonečna??? Kdy Romové vybydlí tuto zem???

A pak, že nás zatěžují důchodci?

Puč v roce 1948??

28. února 2020 v 14:02 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Byl únor 1948 skutečně komunistický puč?

Pokud ÚSTR funguje jako (anti)komunistická propaganda a nikoliv seznamování veřejnosti s fakty, je čas to vše rozpustit. Po roce 1989 jsme věřili, že se otevřou sejfy a doplní se, co komunisté zatajili. Skutečnost je ještě hrozivější. Dnes se tvrdí, že nás osvobodila americká armáda stejně jako koncentrační tábory a SSSR rozpoutal druhou světovou válku!


Tak především - rok 1948 nebyl žádný puč komunistů

Národ miloval komunisty stejně jako hrdiny Sovětského svazu. A to, co následovalo, nebyl komunistický puč, ale vnitrokomunistický puč, kdy zrůdy, co se nacpaly do KSČ po roce 1946 vůbec komunisty nebyly, ale (jinak se prosím nedá nazvat) svině, které prahly po moci a penězích a začaly dělat vnitrostranické prověrky. A kdo by skutečný komunista, byl zlikvidován a dodnes není ÚSTR schopen či ochoten doložit, kdo byl a kdo nebyl poctivý komunista. A to je další zločin dnešní doby!

Komunisté nespadli z nebe. A skoro nikdo neví, že ti skuteční, nejpoctivější komunisté byli v Německu za Hitlera a mnoho českých občanů vzalo komunistickou myšlenku za svou paradoxně když byli totálně nasazeni do Německa. Jako náš otec, který byl v šoku, když byl umístěn do "nouzové kolonky" (tak se říkalo přístřeší pro bezdomovce či nejchudší jako u nás ve Slatinách v Praze 4 Michli) a na adrese byly honosné vily. A proč ten název? Protože to byly obce, kde žili skuteční komunisté. Jejich základní hodnotovou myšlenkou byla pomoc v nouzi vždy a v každé době a všichni si byli rovni. A po návratu v roce 1944 - 1945 i zde tuto myšlenku totálně nasazení šířili, takže Staroměstské náměstí v roce 1948 nebylo zaplněno z donucení, ale z nadšení.


A teprve pak nastalo peklo

Byla Milada Horáková skutečně jenom komunistická oběť?

Stále silněji to vypadá, že Horáková pomáhala tehdejším Bakalům, keťasům a zločincům vyvézt finance do zahraničí a nakradené tam ukrýt stejně jako dnes na Kajmanských ostrovech jiní. (Poprava 27.6.1950) Navíc v roce 2005 se přišlo se šílenostmi, že se dusila čtvrt hodiny na háku, ale nejde to prý doložit, ani vyvráti. Nový výklad dějin je úžasný. I Číhožský zázrak byla debilita, kdy se údajně kříž samovolně pohyboval a tím "bojoval proti komunistům". Vážně v roce 2020 máme tyto fantasmagorie poslouchat? A opět nikdo neřekne dnes pravdu. Proč?Po volbách v roce 1948 nastalo peklo.

Do vysokých funkcí se dostaly zrůdy, které komunisty nebyly. Jistě, hlásaly o srpu a kladivu a kupředu levá, ale ve skutečnosti to byli zločinci. A stejně jako statisíce jiných, i náš otec se musel dostavit k prověrkám. Jedno takové zločinné ohnisko bylo na Praze 4 v restauraci u Jaurisů. Váleční veteráni, skuteční komunisté bez nohy, bez ruky byli najednou bez dávek, protože se jejich komunistické myšlení neslučovalo s novým, které se pak razilo. Byli totiž poctiví a odmítali se podílet na kriminalizaci, okrádání a výhrůžkách smrti. Mnoho lidí jim u prověrek hodilo stranickou knížku na stůl. A ti, co k tomu ještě nadávali nahlas, byli nemilosrdně stíháni, byly jim zabrány majetky, děti vyhozeny ze škol, šílená doba. A to začalo prověrkami samotných komunistů: komunista, který nebyl loajálním komunistou a nesouhlasil s rozkrádáním a vyváděním peněz, byl vyloučen a stihl ho trest. Naštěstí náš otec pouze zahodil u Jaurisů stranický průkaz, ale protestů se nezúčastnil, takže do kriminálu nešel a my nebyli těžce šikanováni.

Bohužel i dnes se lže jak na běžícím pásu (nebo opět?)

Je lež, že "komunisti byli stíháni jako agenti židů" před válkou a po válce. Pokud se podíváte i dnes do dostupných materiálů, vždy byl SSSR a ČSSR na straně Sýrie, Palestiny a pouze v jednom okamžiku jsme byli součástí hlasování, aby vznikl Izrael. A stačí se podívat i do románu například Haška (Švejk) kde píše o "pejzatých židech" a další průpovídky, za které by byl dnes ve "svobodné zemi" pronásledován Židovskou obcí a potrestán. A ČSSR byla vždy na protivné straně: od Angoly po Libyi a můžete dohledat další. A třeba Hitler komunisty bral za žháře. Takže paradoxně bratři Mašínové, co podpalovali stohy a skoro zabili (vystřelili mu oko) dobrovolného hasiče byli ve skutečnosti zakuklení komunisti?

Ani Hitler v říši neposílal komunisty do plynu. Ale je pravdou, že byli na okraji a pohrdal jimi.

Dodnes naši historici nejsou schopni kloudně toto období popsat. Proč, když mají všechny materiály? Nebo nemají? Má to jenom ÚSTR a ten to tají?

Kolik lidí bylo vyhnáno z KSČ mezi léty 1948 - 1952 skutečně? Kolik lidí jim hodilo stranickou knížku na hlavu? Například Gustáv Husák: byl poctivý, nebo zlý komunista, který si odseděl mnoho let?

Právě v restauraci u Jaurisů (Praha 4) byly prověrky a dlouhé fronty. A najednou polovina lidí neměla co jíst, ač bojovala za naši vlast. Za svobodu. Jako komunisté. Najednou byli špatní komunisté. Ti poctiví byli zlí a gauneři byli poctiví. Jakoby se dnes doba opakovala. Mnoho lidí šlo k prověrkám a mělo nějaký majetek. Po prověrkách byli bez majetku a majetek získal… Ten, co prověřoval. Prostě si ti grázlové prověřili, kdo má majetek a peníze, následně ho obvinili jako špatného komunistu a ukradli mu jeho peníze a majetek. To byl ten skutečný záměr let 1948 - 1952.

Takže nelžete, že to byl státní puč.

Mnozí lidé následně vstupovaly do strany, která byla zločinná. Teda, nikoliv strana, ale ti, co ji násilně obsadili. A k nim pak přišli vyžírkové, co tam vstoupili mezi léty 1950 až 1965, ale především v době "Stalinova kultu". Kdybyste si dali práci, kdo tam tenkrát vstoupil, možná byste žasli. Nepřipomíná vám to dnešní dobu, že údajně nejevropštrější jsou ti, co vzývají Havlův kult a nad kterými by dnes asi Havel zaplakal a slušný občan odplivl?

Rád se poučím.

26. února 2020 v 20:07 | ERS |  Články ERS
Neznám vše, rád se poučím.

Před nedávnem jsem byl svědkem jistého hovoru mladých. Bylo to docela zajímavé, vše znali a za Komunistů nejvíce trpěli ač byli všichni ročníky odhadem kolem roku 1990-8, jejich kritika prezidenta a také Babiše neznala mezí. Jejich idol byl mladý Minář který prý slibuje velkou spolupráci s jeho idolem a to s Německem. Následně jsem se zapojil do jejich rozhovoru a položil jsem otázku tomu nejvíce moudrému propagátoru Německé prosperity. Jelikož jsem nebyl v Německu a také po tom netoužím, tam neznám vše. Tak jsem se chtěl nechat poučit, tak jsem mu povídal : poslyšte v Německu a celkově na západě jsem nebyl a tak nevím ani jakou barvu má Německé ho-vno, vy to víte? Jeho pohled byl jak na zdatného blbce a tak mi odpověděl, no naprosto stejné jako naše, tedy hnědé. Načeš jsem odpvěděl, je vidět že jste znalec, znáte vše o ho-vnu asi proto že jim přímo lezete do pr-dele. Já se narodil ve čtyřicátých letech a doposud jsem to nevěděl. Pracoval jsem tvrdě celý řivot a nestaral jsem se o nějaké Německo a další země západu, budoval jsem tuto zem a také pomáhal stavět domy a také mám svůj díl na výstavbě Metra, nebýt nás co jsme se angažovaly pro tuto zem tak nyní běháte z holým zadkem v Německé říši jako jejich utírače zadků. No, a jak sleduji tak vás dohnala lezením do Německých zadků přece jenom ta znalost o ho-vně. Následně se tomuto mému přirovnání zasmál jeden z posluchačů a všeznalec tím okamžikem poněkud uvadl, ale získal jsem tímto okamžikem nepřítele na smrt.

Kde se vzal koronavir??

16. února 2020 v 18:55 | ERS |  Články ERS
Naše média jsou doslova zahlcena informacemi o KORONAVIRU, kde je tedy pravda? Je to skutečně z pojídání netopírů a jiné pro nás nepochopitelné havěti?
Je to záměrná desinformace, koronavirus byl patentován snad v roce 2002-2003 v USA, je to snaha poškodit veškeré obchodní styky s Čínou. Důvod? USA jsou na pokraji kolapsu ztrátou celosvětových trhů, jediné co je v současnosti ještě drží nad vodou jsou vojenské zakázky a to je již začíná nabourávat Ruská Federace a právě i Čína. Nejen že je vytlačují za zboží civilního charakteru, ale již i na kvalitních vojenských zakázek objednávaných státy které se snaží o vymanění z vlivu a područí USA. Výrobky z USA záměrně nadhodnocené nikdo nechce a tím poškozuje právě Čína a Ruský zlatý Rubl jejich ekonomiku, problém je že si nemohou dovolit to samé jak k Lýbii a zemým středního východu jak jim zakroutit krkem. Tak ze zoufalství prostě sáhly na zákeřnost, přesně jak Německo za první války k bojovým plynům. Pokud se o dané téma zahledíte do výdajů na zbrojení, tak vám spadne brada, USA vydávají několikanásobek výdajů než zbytek světa, to musí docvaknout i naprostému ekonomickému analfabetu. USA totiž doslova melou z posledního, je může zachránit jen válka a ještě ne doma, ale třeba v Evropě, toto je s koronavirusem poslední pokus k jeho záchraně. První světová válka stála 10-11 milionů obětí, Německo mělo naprosto dokonalé chemické laboratoře a "prý" se pokoušelo jako poslední možnost laborovat s několika typy nakažlivých virů a tím zvýtězit. Nebral bych tuto variantu na lehkou váhu, ten vir se objevil na hranicích Španělska a Francie, jednalo se o vir chřipky- proto jméno Španělská. Není bez zajímavosti, že virus byl vypuštěn co nejdále od Německa a zde vyloženě v centrální Číně pro vyvolání co největší epidemii. Tomuto viru padlo za oběť přes 20 milionů obyvatel Evropy, jak to tedy ve skutečnosti bylo? Tedy 2x více než válečné běsnění od roku 1914-1918. Podobnost čistě náhodná???? Kolik asi bude obětí toho koronaviru v současnosti?????? ers


Máme vymřít?

13. února 2020 v 9:19 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Bude lépe, až odejdeme do věčných lovišť?

12. 02. 2020 12:39:18
Chtěl jsem napsat článek o zcela něčem jiném. Ale toto je důležitější. Setkáváme se občas s fenoménem naprostého pohrdání části mladé generace k předchozím generacím.
Pamatuji si, že když jsem studoval od svých 14 do 18 let v letech 1960 - 1964 na střední umělecké škole v Turnově obor umělecký kovář a zámečník (to bylo ještě před hudebními studii na konzervatoři a Hudební akademii múzických umění) chodili jsme se spolužáky a nábožně poslouchali povídání ministra prvorepublikové vlády, odsunutého do vsi Tatobity. Dokonce jsme chodili do této obce několik kilometrů pěšky, abychom se mohli něco dovědět od staršího, moudrého člověka o době, kterou jsme nezažili a o čem jsme z médií slyšeli jenom všechno špatné. Vážili jsme si těch, kteří díky svému věku zažili něco jiného. Učil nás filosofii, která tehdy nebyla veřejně dostupná. I když doba se posunula do "modernějších" aspektů života, ctili jsme "moudrost starců", tak jak to bylo téměř vždy v minulých dobách obvyklé. Nikdy jsme neměli pocit, že by oni dříve narození byli hloupí, protože neovládali technické vymoženosti tehdejší "moderní doby". Nejvíc zkušeností, ze kterých může pramenit orientace ve skutečně důležitých věcech i pro současnost, najdete v osobním prožitku minulých generací. My jsme první republiku nezažili, médiím jsme nevěřili, proto jsme hltali autentický popis doby z úst těch, kteří onu dobu skutečně zažili.
Přim této reminiscenci na dobu minulou mě napadá trefné rčení na dobu současnou: "Nejvíc trpěli pod jhem komunismu ti, co se narodili po roce 1989."
Dostáváme se do situace, že na rozdíl od doby, kdy jsme byli mladí a vážili si pamětníků jiných dob, jsme dnes mladou generací ostrakizováni. Jsme prý hloupí, protože neumíme většinou zacházet s moderními technologiemi (chytrými telefony apod.), máme špatné volební návyky, nevolíme ty správné strany, nedštíme síru na ty, na kterých nenacházejí média nic pozitivního a naopak nenechali jsme se přemluvit podle klipu "Přemluv bábu". Není nám po chuti okrové oblečení lídra zapsaného spolku Milion chvilek pro demokracii, protože nám připomíná okrovou uniformu führera a vůbec nemáme rádi nenávistné projevy vůči politickým osobnostem, které momentálně zastávají pozici hlavy státu a premiéra. Ano, kritika je v pořádku, ale bez nenávisti takové, kterou jsme mohli vidět na transparentech z Letné.
Nyní k nadpisu mého článku. Píše mi spousta lidí, ale v jednom z mailů jsem našel názor, který mi až naháněl hrůzu: "Dnes už veřejně žije přesvědčení, že z těchto sr.ček, ve kterých se nacházíme, se dostaneme až tehdy, kdy vaše generace jednoduše odejde do věčných lovišť". Dále píše: "Pak se ale opravdu nedivte, že ta mladá, vzdělaná generace vás pak opravdu ze srdce, ale opravdu ze srdce nenávidí."
Na tom je nebezpečné to, že se nejedná konkrétně o mou osobu, ale o to, že celá nenávist v tomto příspěvku je směřována k celé generaci dříve narozených. Je svým způsobem nejenom hnusná, ale i nafoukaná. To si myslí, že generace dříve narozených je nevzdělaná? Co celosvětové úspěchy starší generace na poli vědy, umění, inovací?
Není to ojedinělý jev. V diskuzi pod posledním článkem "Trest za globalizaci..." se objevil názor: "Tak užívejte karmy, než vás dostihne ta vaše skutečná...". I když se v pozdějším příspěvku omluvil, ta věta je jasná.
Další diskutér napsal: "Jsem přesvědčen, že přijde "nová doba", která necitlivě k vám vyškube poslední zbytky kořínků z minulosti."
Já jsem kontroval: "Kořínky minulosti jsou soucit s bližními, respektování druhých, cti otce svého a matku svou aby se ti dobře vedlo na zemi, ohleduplnost k dříve narozeným, láska mezi mužem a ženou, ze které se rodí nové generace.
Vaše "nová doba": Necitlivě vyškube všechno předešlé. Místo lásky nenávist k jiným myšlenkám, zánik české řeči, zánik všeho, co je spojeno s českou kulturou, povinná eutanázie všech nepotřebných (ostatně to není až tak "nová doba". To už praktikoval Hitler. Ano, hlavně NECITLIVĚ VYŠKUBAT, to je vaše ideologie".
Naštěstí převážná většina mladé generace je jiná, než tyto varovné příklady, které jsem uvedl. Jde jenom o to, že tato slušná mlčící většina se neprojevuje, anebo předcházející negativní názory jsou natolik extrémní, že vyčnívají.
Mnoho z těchto "vyčnívajících diskutujících" mi navrhuje, abych už konečně nechal politiky. To není ale zvykem Rozumných, abychom z boje utíkali. Proto v doplňovacích volbách do Senátu Teplicích kandiduje za nás vysokoškolský pedagog PhDr. ThDr. Mgr. Eugen S. Freimann, Ph.D., M.A.
Mgr. Petr Hannig, předseda strany ROZUMNÍ - za spravedlnost a životní jistoty a bývalý prezidentský kandidát

BEZDOMOVCI ???????

3. února 2020 v 18:09 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
BEZDOMOVECTVÍ tu prakticky 200 LET NEBYLO ... "200 let tu prakticky nebyli bezdomovci. Josef II. nařídil stavět obecní pastoušky a obce
měly POVINNOST v nich ubytovat každého, kdo neměl střechu nad hlavou. Existovaly pro všechny obyvatele "domovské listy" které byly vlastně poukazem na bydlení v pastoušce v dané obci..
Po druhé světové válce pastoušky zanikly a jejich funkci převzaly podnikové ubytovny (lidově "svobodárny") . Jejich fungování jsem zažil na studentské brigádě v 70. letech. Jednak jsem zjistil, že na podnikové ubytovně, kde jsem dočasně bydlel, žije cca 30 % lidí, kteří u firmy nepracují a také jsem zažil, jak se tam lidé ubytovávali. Přišel invalidní důchodce, kterého po rozvodu manželka vykopla z bytu s nějakým lejstrem (asi od tehdejší sociálky), které strčil správci pod nos a on mu přidělil postel. (Bydlel se mnou a s dalším brigádníkem). Po roce 1989 byly postupně podnikové ubytovny zprivatizovány, za ubytování už se neplatilo 50 Kč měsíčně, ale postupně 5000 Kč... . Všichni ti invalidní důchodci, duševně nemocní schizofrenici a alkoholici se octli na ulici. Po cca 200 letech opět davy bezdomovců..... Proto se mne v té době moje matka ptala "Prosím tě, co je to ten bezdomovec?" Pamatovala první republiku a pastoušky....
Bydlení je v poměru k platům bezkonkurenčně NEJDRAŽŠÍ V HISTORII !!!!!
Například v roce 1912 zaplatila nejhůře placená dělnice za jednopokojový byt čtvrtinu svého platu!
V Praze je to dnes nedostižný sen. Je dnes hodně bezdomovců s pravidelným měsíčním příjmem, (i když na černo) , kteří si přesto vlastní byt nemohou dovolit, neměli by na jídlo a ostatní věci.
Chtělo by se říci "zkur**ný kapitalismus", jenže ten kapitalismus tu byl i před válkou, a přesto tu nebylo sto tisíc bezdomovců. Takže zkur**ný polistopadový kapitalismus, který od začátku vychovává lidi k bezcitnosti!!!!! Žije tu podle odhadu odborníků na ulici třetina duševně nemocných, kteří by měli být v léčebnách, třetina "absolventů" z děcáků a třetina se záznamem v trestním rejstříku. Jsou i výjimky, ale v podstatě je to takhle. Že jsem zapomněl na alkoholiky? Kdybych byl na ulici, také bych buď chlastal nebo se oběsil... .
Pro tupce, kteří současný systém hájí, připomenu podstatné: I vrazi mají ve vězení střechu nad hlavou, pravidelné jídlo a lékařskou péči. ... Otec zavražděné holky začal chlastat a dostal se na ulici. Žije tisíckrát hůř, než vrah jeho dcery..."
Všichni to dlouho vědí A NIC ! No za ty prachy v Parlamentě kam spěchat, že ?! Hlavně žvaňte na ČT atd. o nějakém hnízdě, ať se nějak zabavíme … !!!!!

Nezapomeň Fialo

1. února 2020 v 19:41 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Nezapomeň Fialo


Nezapomeň Fialo teď na tom vašem sjezdu ODS rozšířit program o důležitý bod a tím je vrácení 340.000.000.000,- Kč do důchodového fondu, které si tehdejší ministr financí z ODS Klaus z důchodového fondu vypůjčil na dobu 1 roku. Slovy jednoho roku.To jste byli ve vládě ODS, ODA a lidovci. Nejen, že jste důchodcům nic nevrátili za rok, ale nevrátili jste to ani za další 3 vlády premiérů Klause, Topolánka a Nečase. A žít z peněz jiných a nevracet, je na úrovni darebáků a vrcholného houmlesu, vyhnisů a vyžírek, které následující roky hrají mrtvého brouka a není jim blbého vůbec nic. Věřím Fialo, že jako poctivý modrý plotňák z Moravy (velice problematické zařazení tohoto modroptáka) se postavíš čelem ke svým věřitelům, t.j. důchodcům a společnýma silama v ODS začnete splácet tyto peníze a vrátíte to během jednoho roku, tak jak to váš guru původně sliboval. Vrácením 340.000.000.000,- Kč přinese ODS víc volebních hlasů jak blbé žgryndy delegátů ODS na tomto sjezdu o demokracii a že Babiš vzal neoprávněně dotaci 50.000.000,-Kč na Čapí hnízdo. To je 6.800 krát méně než si vypůjčila (lépe řečeno ukradli) ODS tehdy od penzistů. A nezapomeňte na úroky z prodlení. To taky nebude žádných 20 korun. K tomu Ti dopomáhej celá členská základna ODS, Bůh a všichni, kteří tu ODS ještě volí, včetně těch, kteří z ní utekli jinam. Otta