close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

Květen 2020

V Ý Z V A N Á R O D U.

26. května 2020 v 16:51 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů


VÝZVA PRO CELÝ ČESKÝ NÁROD !!!
ROZŠIŘUJTE JAK SE DÁ !!!

Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly".Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám,občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předložil Frank-Walter Steinmeir devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

Členské státy se vzdají:
1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny.
2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů.
3) vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO.

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: "Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu."
* Vznikne společná armáda "European Security Compact" na principu "ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států
* Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru
* Bude zvětšena pravomoc "Evropského veřejného žalobce" a vznikne jednotný trestní zákon
* Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku
* Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout
* Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severo africkými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato
* Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi...

"To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení.

Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938...

Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Jeto otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady:
http://www.tvp.info/25939587/(http://www.tvp.info/25939587/)[2] (polsky)
Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize. A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU? No s pánem bohem!!...
Tak už vím, proč Velká Británie vycouvala z EU.Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko. My zatím stále lezeme někomu do ......
Kolik naši představitelé za to dostanou, asi dost a potom se vytratí někdedo bezpečí.


Mgr. Karel Hlisníkovský právník odboru Magistrát města Ostravy Odbor dopravně správních činností.30. dubna 635/35, 701 98 OstravaT + 420 599 444 870Ekhlisnikovsky@ostrava.cz(mailto:khlisnikovsky@ostrava.cz)
www.ostrava.com(http://www.ostrava.com/)
Tak to už není žádná sranda!! Přeposílat, bojovat proti (hlavně pak nevolit vítače migrantů, celou početnou pleádu "Čechů" (tuto příslušnost si nezaslouží), jejichž částečný seznam je v příloze pod názvem "Češi vlastizrádci, kteří jdou proti své zemi a svému národu")!! Připomeňte si i další závažné články a dokumenty, které obsahují texty ohrožující naši státní, národní i národnostní identitu, svobodu a svrchovanost. VÝZVA PRO CELÝ ČESKÝ NÁROD!!! ROZŠIŘUJTE JAK SE DÁ!!! A preto ta hysteria okolo Babiša a Zemana ze strany naších pravicových, pardon "US demokratických sil."

Hitler spojen s USA.

23. května 2020 v 17:57 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Vynikající biografie Hitlera. Je popsán původ Adolfa Hitlera - byl vnukem Lionela Nathana Rothschilda.
Přečíst všechny 1 recenze
Synopse "Hitler byl britský agent"
Adolf Hitler byl jedním z prvních úspěchů institutu později nazvaného "Tavistock". Byl vyvrcholením britského válečného stroje. Jako outsider nelegitimního původu byl jeho vlastní zemí zahnán do náručí britské zpravodajské služby napříč několika státy. "Vůdce" se stal nepřítelem země, kterou vedl ke splnění smluv a povinností státu, který ho vyškolil.
V Hitlerových "chybějících letech" v letech 1912 a 1913, které jsou ve většině historických knih vynechány, byl v Anglii psychologicky rozebrán, takže mohl být později použit jako agent britského válečného stroje. Tato kniha odhaluje jeho bizarní sexuální návyky a vraždy, které spáchal a které byly veřejně vykresleny jako sebevraždy.
Zmatek války zakrýval skutečnost, že Hitler vytvořil Izraelský stát - Židé to také potvrzují. Nedělal to však sám, pomohla mu řada kompromitovaných agentů tajné služby, kteří byli většinou nelegitimními dětmi královské rodiny. V důsledku toho byli nuceni najít rovnováhu mezi nejpřísnějším tajemstvím a falešnou historiografií. Někteří z nich dokonce předstírají svou vlastní smrt.
Ve druhé světové válce bylo tolik lží, kolik úmrtí. Psychologie Hitlera skrývala spory mezi britskými a evropskými královskými rodinami o "vládnutí nad Západem" a "naplnění proroctví národů". Ve válce jsou lži a bohatství nejlépe chráněny a udržovány v tajnosti.
Smrt se tak stala vedlejším produktem konkurence gigantických egoistů, kteří věřili, že jsou vyvolenými muži osudu, i když ve skutečnosti sloužili jako loutky pro jiné království - království bankéřů, vznikající společnosti, sobecké freudovské ovládání mysli a okultisty .
Světově uznávaná historie

Skutečnosti v roce 1968

20. května 2020 v 10:03 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Valnou většinu informací kolem roku 1968 jsem znal, také jsem o této situaci psal avšak stručně, nyní zde z jiného zdroje vše naprosto potvrzuje. Proč toto píši? Našlo se dost oponentů kteří mne nařkly z překrucování skutečností v neprospěch "mírových snah ze strany USA k nastolení skutečné demokracie". Naopak zvýrazňovaly naši okupaci Waršavským paktem v čele se SSSR a jejich špinění. Tak tedy podrobněji o skutečných záměrech "mírové aliance NATO". ers
Rut Kostro
....za tenhle článek mě Sládek vyřadil ze skupiny ( dobře, stejně bych tam nebyl).......Něco pro všechny, kteří si pořád naivně myslí, že by nás po 68 nechali svobodně budovat Dubčekův socialismus s lidskou tváří. Leda tak velké kulové. Byli by tu dřív, než bys řekl švec. Od Gryzzli Láník
Podle údajů Vladimíra Bělouse, profesora Akademie vojenských věd, generálmajora ve výslužbě, USA v letech 1960-1970 shromáždily v Evropě silnou skupinu taktických jaderných zbraní, které měly asi 7000 bojových hlavic. Jenom armáda Německa (Bundeswehr) čítala okolo 500 tisíc lidí. Od samého počátku byl Bundeswehr plně integrován do vojenské struktury NATO a byl podřízen společnému velení aliance. V SSSR byl Bundeswehr nazýván "armádou pomsty", protože se na jeho vytvoření aktivně podíleli bývalí Hitlerovi generálové. Například v roce 1957 v něm sloužilo více než 10 tisíc důstojníků, 44 generálů a admirálů, kteří bojovali v nacistických jednotkách.
Již v červenci 1968 byly evropské síly NATO uvedeny do stavu částečné bojové pohotovosti. Zvláštní obrněné jednotky americké armády se přesunuly na hranice Československa v Bavorsku. Na výcvikovém polygonu Grafenwöhr v NSR stály tanky NATO v kolonách připravené k okamžitému zásahu. Stovky ocelových hřbetů bylo vidět z československé strany pouhým okem.
V noci z 20. na 21. srpna dal generál Parker z velitelství NATO příkaz k zavěšení atomových bomb do letadel. Velitelé leteckých jednotek obdrželi příkazy v zapečetěných obálkách, které měly být otevřeny na speciální signál. Označovaly cíle pro bombardování v socialistických státech.
Příprava povstání
Generálporučík sovětské armády ve výslužbě Alfred Gaponěnko, v těch letech velitel pluku, vzpomíná: "Byl jsem pověřen udeřit svým plukem z boku na vojska NATO, která se pod rouškou cvičení "Černý lev" soustředila na německém území a byla připravena k invazi do Československa. Byly stanoveny hranice rozvinutí pluku, který měl operovat v sestavě 120. motostřelecké divize jako rezervní pojistka vrchního velitele Sovětského svazu. Do oblasti možných bojových operací měly být jednotky přesunuty přes území Polska."
V hlavním štábu NATO byla zřízena speciální skupina, která zahrnovala operační komanda. Jejich úkolem byl "československý problém". Od července 1968 začal v Regensburgu (Řeznu) působit "štáb úderné skupiny", do něhož bylo přiděleno více než 300 důstojníků výzvědných služeb NATO a politických poradců. Hlavní ústředí NATO dostávalo třikrát denně zprávy o situaci v Československu shromážděné "štábem úderné skupiny". Jak bylo později upřesněno, pohybovalo se tou dobou v Československu více než 200 specialistů z armády NATO a více než 300 lidí ze špionážních center. CIA a Pentagon věřily, že tolik "specialistů" bude schopno zabezpečit řízenou činnost pro 75 000 "povstalců".
Podle amerického ministerstva zahraničí čítal v létě 1968 počet amerických občanů v Československu asi 1500 lidí. Ke dni 21. srpna 1968 se jejich počet zvýšil na 3000. Podle amerického tisku šlo většinou o agenty CIA.
Převrat s lidskou tváří
Pouze v první polovině roku 1968 překročilo československé hranice více než 368 tisíc turistů z Německa. Tak masivní příliv "milovníků cestování" ze sousední země neměl obdoby.
V západním Německu a Rakousku byly zřízeny střediska pro přípravu výbušnin, pro činnost ilegálních rozhlasových stanic, cvičili se tam špióni a sabotéři, shromažďovaly zbraně a střelivo. V Československu se budovaly skryté muniční sklady. Země byla zaplavena zbraněmi. Od konce srpna spojenecké síly vyvážely nákladními automobily z Československa výbušniny, samopaly, pušky, pistole, kulomety, patrony k nim, granátomety a dokonce i lehká děla.
A již 22. srpna velitel 2. západoněmeckého armádního sboru generálporučík Tilo nařídil vytvoření zvláštního velitelství pro koordinaci "psychologické války" proti Československu podle pokynů generálního inspektora Bundeswehru. Jeho oficiálním úkolem bylo "udržovat technickou komunikaci" s Československem. Ve skutečnosti šlo o centrum "informační války". Činnost velitelství vedl plukovník I. Trench, přední západoněmecký odborník na "psychologickou" diverzi. Zkušenosti s ideologickými akcemi získal během kontrarevolučního povstání v Maďarsku. Téměř všem členům štábu se pod krytím "novinářů" podařilo navštívit Československo, aby si ověřili nadcházející "psychologické operace". Tehdy těsně po srpnu 1968 se v ČSSR šířily dezinformace a pomluvy desítkami podzemních rozhlasových stanic, tiskovými médii i televizí.

Podivné vlády, na které výplatní listině jsou ve skutečnosti????????????

19. května 2020 v 12:03 | ERS |  Články ERS
Podivné vlády od roku 1990.
Stále více narážím na podivné řeči a na neskutečné bláboly o naší minulosti ohledně doby socializmu. Budu v celku stručný, jelikož jsem měl nějaké neshody s komunistickým režimem, tak jsem uvítal tuto změnu doufaje v demokracii. Z odstupem času mohu přímo uvést jediné, to co nastalo bylo tiché převzetí moci fašistickou klikou. Jednoduše jsem skočil na špek jako valná většina národa, bohužel
Po roce 1945 nebyly potrestáni evidentní kolaboranti s Německem, tedy jak vláda včetně JUSTICE, rokem 1946 byly založeny Lidové Milice proti rozkradení zestátněného majetku, tehdejší vláda včetně Justice nemohla toto vetovat pro případné odhalení jak se chovaly v době války, prostě by se odkopali. Pro nebývalý nárůst preferencí komunistických předáků po hospodářské pomoci ze strany SSSR v roce 1947 (bylo možné předejití očekávaného hladomoru následkem nebývalého sucha), se tito vládní činitelé obávaly již ztráty pracovních míst a případné odhalení svých aktivit v době Německé Říše. V době kritiky komunistů na vládní poměry a hlavně Justice, vznikla vládní krize která se následně vyostřila v únoru 1948. Po tomto datu nastal velký exodus vládních úředníků včetně Justice do řad komunistické strany, tak tedy jak se zachránit než vstupem do stínu komunistů, pod svícnem je vždy tma. Tak tito obrkomunisté soudily mého tátu a mnoho dalších, prostě ještě zahlazovaly stopy jejich kolaborace, ono je jedno pořekadlo "poturčenec horší turka", tak se zrodila sorta "OBRKOMUNISTA proti KOMUNISTOVI", současnost je plná i na PB "lepšolidí proti póvlu -lidem". Tato sorta měla děti a rozvětvené příbuzentstvo, ti všichni na tom parazitovaly až do roku 1968, ten se jim ale nevyvedl a museli zase držet krok až do roku 1989, kdy nastala další příležitost a občané byli již dokonale promasírovaní.
Náš stát prosperoval v době vlády komunistů velmi dobře, to bych jim křivdil toto nepřiznat, v současnosti se mladí ohrazují "všechno jsme museli dodávat Rusům a tím jsme zaostaly a měli bídu". Jenže jakou bídu? Nikdo nebydlel pod mostem, vedla se vysoce sociální politika, nikdo netrpěl hlady a nemakačenkové musely makat. Argumenty o dodávaných výrobcích do SSSR jsou scestné, náš stát z tohoto obchodu měl prospěch, veškeré nerostné bohatství pro náš průmysl byl za paušální ceny proti světovým cenám dokonce TŘETINOVÝ. A zde není zmínka také o plynu a ropě, pamatuji ještě benzín za 2 Kčs litr, naftu za 0,90 Kčs a motorovou (to bylo stejná nafta) za 2 Kčs. Porovnáním tehdejších světových cen byla tato cena naprosto ideální , poloviční. Porovnání ceny Barelu na světových trzích a námi kupovanou od SSSR vám spadne brada. No a nyní k jádru věci, náš stát byl soběstačný skutečně ve všech směrech ač suchozemci jsme měli i námořní loďstvo , vyráběli jsme naprosto vše jak průmysl tak i do domácností, nemluvě i o leteckém průmyslu a automobilním. Sepisováním co se jak a kde, vyrábělo nemá význam, zkrátka náš stát byl velmi bohatým ve střední Evropě. Současná propaganda z nás dělá oběti pod Ruskou nadvládou a diktuje mládeži jak jsme se měli vyloženě špatně, podle Geblse se jim to daří.
Jak jsme byli bohatí je doslova šokující, nebýt snahy rozdělit stát na dva samostatné subjekty a tedy udělat soupis majetku a počet obyvatel, tak zemřeme v nevědomosti. Vše se dělalo vesměs v tichosti bez plné informovanosti obyvatel, a nyní si držte klobouky co uniklo v tichosti ven. Tak veškerý státem vlastněný majetek na hlavu obyvatele byl 4 034 800 Kčs, tedy včetně nemluvňat, toto se dělilo mezi Českým a Slovenským státem, bylo tam vše včetně zlatých rezerv. Pokud to někdo chce porovnat s dnešní dobou, tak to může přepočítat s následným trendem: rodinný domek se dal koupit za 150-180 000 Kčs, osobní vůz 45-80 000 Kčs, družstevní byt 40-80 000 Kčs a tak bychom mohly pokračovat do naprostého vyčerpání včetně porovnání cen se západem.
Tak letošní rok bude již smutnou připomínkou roku 1989, uplyne již 30 let nastolení vlády a vlád fašistických zlodějů, pracující obyvatel tohoto státu je otevřeně okraden nejen o svůj majetek, ale i o dědičný majetek svých předků a to beztrestně bandou fašistických loutek sedících ještě na posvátných místech našich vlastenců. Tato samozvaná banda rozkradla a dopomohla i cizincům k velkolepým krádežím které by ve své domovině bylo trestáno smrtí, a to není vše, v současnosti ještě udělala z každého občana naší vlasti dlužníka, je to normální???
Každý člověk má tedy nějakou danou inteligenci, to zná vesměs každý to IQ, někdo míň , někdo víc a je to vlastně vrozenou formou. Co si má ale člověk, občan tohoto státu pomyslet nad jednáním našich vlád od roku 1990? Ono se říká že po bitvě je každý generál, ale já jsem stále upozorňoval na mnohé chyby a popisoval jsem co se stane KDYŽ….. Kolikrát mám pocit že jsem to snad přivolal, varoval jsem když dělníkovy seberete lopatu, vrtačku, soustruh , nemá kdo vydělávat i na vás ve vládě a naopak bude na krku státní pokladny, a to správný hospodář nedělá a naopak hledá práci pro zisk. Toho času co jsem se věnoval varováním a naprosto zbytečným psaním ani nemluvě, no stalo se.
Dokonalá vláda se skládá z členů vlády potvrzené svéprávností ve všech směrech jednání, také je za vše zodpovědná a nese všechny důsledky jak v kladném ale i záporném výsledku. Jak je tedy možné trpět vládu která je ve skutečnosti nesvéprávná ve všech směrech a přesto je stále na svých postech?? Vše je u nás možné, pokud nemá nad vládou skutečný dohled JUSTICE a také Ústavní soud, tak se může naprosto vše. Obrat by nastal otevřením archivu Gestapa z dob války, jenže, valná většina je mimo naše hranice a tedy minulost členů naší Justice je pro nás tabu, ale dobře slouží zahraničním pánům. Obrázek si můžete udělat okamžitě , po roce 1989 byly členy OF, ODS, ODA, ČSSD, KDU, KDU-ČSL, a tak bychom mohly provětrat celý šatník, jak po okupaci Německou Říší a tam byl také velmi dobře zásoben šatník s kabáty přes veškeré partaje až po KSČ.
Dobře prosperující státy se starají o své obyvatele ve všech směrech, ano je to "dokonalým" výběrem -tedy volbami vybranými jedinci ke kterým má volič bezmeznou důvěru. Tam platí také jistá pravidla , nedržíš slovo, podvádíš a jiné prohřešky okamžitě ven (Švýcarsko), tak to je v základu demokracie. Politik pokud skutečně zastupuje ,- tedy slouží svým voličům dělá vše pro stát a jeho dokonalou prosperitu, má zájem aby ve státě byla plná zaměstnanost, tedy ochraňuje veškerá pracovní místa pro své obyvatele. Proč?? Vynaložené finanční prostředky mají být majetkem státu a tedy jeho obyvatel. Pokud se otevře pracovní trh zahraničním pracovníkům nastává přirozený odliv finančního kapitálu a tedy ztráta deviz. Toto je základ hospodaření každé země zabránit odlivu kapitálu. Tím že naše vláda bere pracovníky ze všech koutů světa, tak řeší jejich problémy, ano, řešíme za Porošenka jeho neschopnost se postarat o své voliče a nám to nese do budoucna kolaps našeho hospodářství včetně vyšší inflaci naší koruny. O co jde??? Naše koruny vývozem do zahraničí jsou ve skutečnosti jen cárem papíru. Proto je nutno naše peníze měnit na Dolary, nebo Eura, a to má háček, my je netiskneme a tudíž jsme nuceni je n a k u p o v a t , ovšem ale za co. Tu prodáme kus lesa, tam zas za hubičku elektrický proud, nebo vývozem nerostů za cenu kterou nám milostivě nabídnou zahraniční banky a jsme okamžitě v dluhové pasti. Tím se stát připravuje o svou suverenitu a tedy samostatnost. Tak možná vám konečně dochází jakou máme zločineckou sestavu ve sněmovně a vládě, nejenom že totálně vyrabovaly tento stát, ale v současnosti jsme v tichosti hnáni pod kontrolu zahraničních bank, kdo je největší věřitel???? Tak se podržte, je to Německo, proto nejsou vypláceny reparace, proto se Sudeťáci těší na návrat, proto se Kháááárl jen směje našim občanům do ksichtu, ještě krátce po roce 1990 se nechal slyšet že je to jen otázkou času kdy se tady bude mluvit Německy. Tato kolaborantská tlupa napříč všemi politickými uskupeními má snahu zničit nejen Zemana za zachování naší státoprávnosti a drží pohromadě naše vlastence, ale i Babiše. Babiš má snahu zamezit odliv kapitálu který nás hnal do chřtánu Německa, proto je nepřítel číslo jedna směrem ze západu. Návrh o lidech pracujících na našem území v podobě nabytí občanství je jasný, usaďte se tady a plaťte daně ,nevyvážejte drahé devizy. Nakonec, jsme slované, v angličtině je význam tohoto slova "OTROK". Konečně začněte trochu uvažovat co chceme , jaké máme cíle a hlavně kam patříme, musíme zvednout konečně hlavy a vykopat ty dědičné kolaboranty. Ers 11.1.2019.

Minulost Libyje.

14. května 2020 v 23:51 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

Předmět: Šestnáct věcí, které Libyjci už nikdy neuvidí a USA a Francii to vadilo. Stále OPAKOVAT !!!

Šestnáct věcí, které Libyjci už nikdy neuvidí. Jinými slovy, co smrtí Kaddáfího odešlo... 1. Občané v Libyi neplatili za elektrickou energii. Ta byla pro všechny zadarmo.

2. Půjčky z banky neměly žádný úrok. Všechny banky v Libyi byly státem vlastněny a veškeré půjčky byly poskytovány na 0% úrok.

3. Vlastnit svůj dům bylo považováno za právo každého občana v Libyi.

4. Všichni novomanželé obdrželi 60.000 dinárů (1.230.000 Kč) od vlády, aby si mohli pořídit svůj první byt a založit rodinu

5. Vzdělání a lékařská péče byly v Libyi zdarma. Před Kaddáfím umělo pouze 25% Libyjců číst a psát. Dnes umí číst a psát 83% všech lidí.

6. Libyjci, kteří chtěli pracovat v zemědělství, dostali zadarmo pozemky, dům a jiné stavby, vybavení, osivo a dobytek, aby mohli jednodušeji začít hospodařit.

7. Jestliže Libyjci se nemohli ve své zemi vzdělávat nebo nemohli najít potřebnou lékařskou pomoc, vláda jim toto nejen že platila v zahraničí, ale ještě obdrželi $2.300 (56.300 Kč) kapesného za měsíc na ubytování a provoz auta.

8. Když si Libyjec koupil auto, vláda mu přispěla 50% ceny.

9. Cena benzinu v Libyi byla $0,14 (3,43 Kč) za litr.
10. Libye neměla vnější dluh a její finanční zásoby, čítající $150 miliard (3.670.000.000.000(http://70.0.0.0/) Kč) jsou zmraženy po celém světě.

11. Jestliže libyjský občan/občanka nenašel zaměstnání poté, co vychodil školu, stát mu platil průměrný plat, který se v jeho oboru vyskytoval až do doby, než sehnal(a) místo

12. Část každého prodeje libyjského oleje šla automaticky na bankovní účty libyjských občanů.

13. Matka, která porodila dítě, dostala $5,000 (122.300 Kč).

14. 40 bochníků chleba stálo v Libyi $0,15 (3,67 Kč).

15. 25% všech Libyjců mělo univerzitní vzdělání.

16. Kaddáfí uskutečnil největší světový zavlažovací projekt, známý pod jménem "Manmade River" (Umělá řeka), který přivedl vodu do pouštních oblastí země.

K tomu zbývá ještě dodat, že Kaddáfí úspěšně odrážel celé hordy běženců, které se neustále zkoušely dostat do Evropy. Je zcela možné, že toto byl hlavní důvod jeho smrti. A další důvod zavraždění Kaddáfího bylo zřejmě to, že Libye v té době neměla Centrální banku, vlastněnou soukromými osobami cizího původu, jako ji v současné době má skoro celý zbytek světa.
V r. 2000 existovalo pouze 7 zemí na celém světě, které neměly Centrální banku vlastněnou soukromými osobami cizího původu: Afghánistán, Irák, Súdán, Libye, Kuba, Severní Korea a Irán.

A jistě jste si všimli, že když začala "zlobit" Venezuela, tak jí
americké a britské banky zablokovaly veškeré vklady.

Putinova výzva

10. května 2020 v 3:26 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů

To jsou vážná slova! Putinova výzva k občanům EU... Moc na výběr teda nemáme! VladimírVladimirovič P U T I N Prezident RuskéFederace Výzva za mír! Evropané, opravdu chceme III. světovou válku? Evropští spoluobčané! "Vaši" politici chtějí dokázat, jak jsou užiteční pro EU, NATO a USA. Očekávají, že jejich "tvrdý postoj"vůči Rusku je vynese v kariérách výše, na ještě lépe placené posty, než mají dnes, proto se předhánějí v návrzích sankcí, vysílání bojových jednotek a v jiných projevech nekontrolované agrese proti Rusku, čímž se ze dne na den zvyšuje riziko 3. světové války. Jsou tak zaslepeni svou vlastní nekontrolovatelnou mocí a vidinou jejího dalšího růstu, že počítají s tím, že Rusko ustoupí na poslední chvíli tlaku NATO a k válce nedojde. Ale v čemž má Rusko ustoupit? Co má Rusko udělat, aby byli spokojeni? Má se vzdát svých území a podstoupit je dobrovolně každému, kdo o ně projeví zájem? PRAVÝM CÍLEM všech těch,ať už jsou z Evropy, nebo zpoza oceánu, kteří chtějí vyvolat válku, je bohatství Ruska. Má Rusko rozdat své bohatství, aby se vyhnulo válce? Má nechat likvidovat své vlastní obyvatelstvo na Ukrajině? Všichni, co uvažují střízlivě, vědí, že se to nikdy nestane! Rusko nikdy nepodlehne tlaku, jako nikdy nepodlehlo v minulosti, tak tomu nebude ani v budoucnosti. Dnes je již jasné, že válka v plánech její strůjců nemá skončit na Ukrajině. Hlavním cílem je Rusko, ale válka zachvátí celou Evropu. Co pro USA zajistí vyšší zisk a co USA rychleji vytrhne z dluhové krize než válečná výroba? Co účinněji zlikviduje konkurenci USA v podobě EU a Ruska, než vzájemné vyvraždění celých národů v Evropě? Co USA pomůže více rozšířit sféru svého vlivu, než poválečné půjčky, přesně podle odzkoušeného scénáře použitého po 2.světové válce? Světový válečný konflikt reálně hrozí! V té souvislosti se zamyslete, kdo z Vašich politiků Vám prozradil, že po přijetí Ukrajiny do NATO a vstupu EU do konfliktu odvedou Vaše potomky na východní frontu, kde velmi pravděpodobně položí život?
Kdo z politiků tam půjde do zákopů s nimi?
Kdo z válečných štváčů, které královsky platíte ze svých daní a kdo z jejich mediálních spolupachatelů Vám prozradil, že toto nebude jen dobrodružná vítězná výprava na východ, ale že to skončí jako 3. světová válka za možného použití atomových zbraní?
Kdo dokáže předpovědět účast Číny, která je v tomto kon fliktu spojencem Ruska?
Kdo vyhodnotí reálnou sílu americké armády, která dosud bojovala vždy jen se slabším protivníkem, vždyť Hitlera porazili hlavně Rusové! Na co se vlastně váleční štváči spoléhají? Jedno je jisté, v této válce nebude vítěze!
Kde se schováte před jadernými výbuchy? Máte dost hlubokou jámu a dostatek potravin, abyste v ní vydrželi 100 let, než se sníží úroveň záření na únosnou míru? Ve jménu čeho mají na obou válčících stranách umřít naše děti na východní frontě, ve jménu čeho má zahynout rodina, ve jménu čeho má přestat existovat všechno, co znáte, ve jménu čeho má shořet tento svět? Ve jménu demokracie? Kde vidíte demokracii v tom co se děje na Ukrajině? My vidíme jen fašistickou vládu, armádu, porušující mezinárodní konvence a promyšlenou genocidu vlastního obyvatelstva, jehož vinou je jen to, že mluví rusky a chce nezávislost na fašistické Ukrajině. A co na to Evropa? Umíte si představit, že by si některý národ v EU vydobyl svou samostatnost způsobem, jak to dělá Ukrajina? Byla snad Ukrajina dosud nesamostatná, že bojuje o samostatnost? Měla snad vládu, kterou EU neuznávala? Neměli snad Ukrajinci svá národní práva? Evropská unie se vzdala svých principů a svým postojem se stává spolupachatelem genocidy. Co můžete očekávatod politiků EU vy sami, občané EU, když tak rychle a ochotně vaši politici bourají vlastní hodnotové základy? Rusové jsou velký, kulturní a mocný národ, bez kterého by Evropa v dnešní podobě nikdy nevznikla. RUSKO NENÍ VÁŠ NEPŘÍTEL, nepřítelem každého občana Evropy jsou nenasytní politici, kteří se za svou moc a peníze chystají zničit vše, co je všem drahé. Na otázku můžeme snad zabránit chystané válce s Ruskem, do které nás tlačí politici a koupená média? Ano, můžeme! Co mohou udělat obyčejní lidé? Když všichni malí a slabí dělají totéž, změní všechno! Lze to změnit, neboť je to nutnost! Bojkot všech politiků, kteří zvyšují napětí,kteří volají po sankcích a zásahu proti Rusku! Bojkot na všech úrovních, ve všech volbách! Nedopustit uplatnění zla, které chtějí šířit! Bojkotujte vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujte média, která válku podsouvají jako jediné možné řešení! Věřte! Rusové i Ukrajinci jsou dva moudré národy, které řešení najdou. Nebojte se! Rozšiřujte tuto výzvu všemi vámi dostupnými způsoby, ve všech Vámdostupných jazycích!!!!!