close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Hitler spojen s USA.

23. května 2020 v 17:57 | ERS |  Nezávislé iniciativy občanů
Vynikající biografie Hitlera. Je popsán původ Adolfa Hitlera - byl vnukem Lionela Nathana Rothschilda.
Přečíst všechny 1 recenze
Synopse "Hitler byl britský agent"
Adolf Hitler byl jedním z prvních úspěchů institutu později nazvaného "Tavistock". Byl vyvrcholením britského válečného stroje. Jako outsider nelegitimního původu byl jeho vlastní zemí zahnán do náručí britské zpravodajské služby napříč několika státy. "Vůdce" se stal nepřítelem země, kterou vedl ke splnění smluv a povinností státu, který ho vyškolil.
V Hitlerových "chybějících letech" v letech 1912 a 1913, které jsou ve většině historických knih vynechány, byl v Anglii psychologicky rozebrán, takže mohl být později použit jako agent britského válečného stroje. Tato kniha odhaluje jeho bizarní sexuální návyky a vraždy, které spáchal a které byly veřejně vykresleny jako sebevraždy.
Zmatek války zakrýval skutečnost, že Hitler vytvořil Izraelský stát - Židé to také potvrzují. Nedělal to však sám, pomohla mu řada kompromitovaných agentů tajné služby, kteří byli většinou nelegitimními dětmi královské rodiny. V důsledku toho byli nuceni najít rovnováhu mezi nejpřísnějším tajemstvím a falešnou historiografií. Někteří z nich dokonce předstírají svou vlastní smrt.
Ve druhé světové válce bylo tolik lží, kolik úmrtí. Psychologie Hitlera skrývala spory mezi britskými a evropskými královskými rodinami o "vládnutí nad Západem" a "naplnění proroctví národů". Ve válce jsou lži a bohatství nejlépe chráněny a udržovány v tajnosti.
Smrt se tak stala vedlejším produktem konkurence gigantických egoistů, kteří věřili, že jsou vyvolenými muži osudu, i když ve skutečnosti sloužili jako loutky pro jiné království - království bankéřů, vznikající společnosti, sobecké freudovské ovládání mysli a okultisty .
Světově uznávaná historie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama