close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

JUSTICE A STÁT

10. června 2020 v 22:27 | ERS |  Články ERS
Úvaha o naší minulosti.
Byl jsem podpořit 7.6. Juru Černohorského na Václavském náměstí, chtěl jsem promluvit k lidem o naší minulosti, bohužel ale mne zrazuje můj zdravotní stav a musel jsem předčasně odejít. Valná většina našeho národa nemá ani minimum znalostí o naší nedávné minulosti, a to je hanba padající na všechny populace našeho národa.
Tak tedy započneme od porážky Německa spojeneckými vojsky, ano tak to je, bylo poraženo Německo a nikoliv FAŠIZMUS. Idea fašizmu je stále živá, je to vedení EU a dalších státních útvarú včetně nás, naše vláda má sakra daleko do DEMOKRACIE, je to ve skutečnosti odnož vlády FAŠIZMU. Pokud budete studovat nástup fašizmu v Německu a kapitalistický systém hospodářství, tak to nám bylo v tichosti vpašováno po roce 1990.
Po roce 1945 nebylo potrestáno mnoho kolaborantů a konfidentů v našem státě, včetně PROTEKTORÁTNÍ VLÁDY a také JUSTIČNÍCH zaměstnanců. Když na toto poukazovali jak bývalí trestanci z koncentráků a vlastenecky smýšlející obyvatelé našeho státu, vláda toto naprosto přehlížela stejnou měrou jak za doby Německé okupace. Těch nešvarů bylo skutečně hodně, politici vesměs zkorumpovaní, Justice stále ještě soudila podle Německých fašistických norem (prostě se zbavovala svědků jejich kolaborace a lidí kteří by je v budoucnu mohli v jejich postech nahradit), JUSTICE byla skutečně věrná do poslední chvíle přísaze NĚMECKÉ ŘÍŠI A ADOLFU HITLEROVI kterou složili v roce 1942 a následně každý rok.
Po aférách s dosazováním NÁRODNÍCH SPRÁVCŮ do znárodněných podniků novodobých zlatokopů.Velkošmelinářů vesměs z rodin vládních úředníků a konfidentů, bylo zanedlouho prokázáno velké organizované rozkrádání státního majetku. Z popudu vlády podpořeno JUSTICÍ, byla vytvořena tak zvaná REVOLUČNÍ GARDA ( známá jako RABOVACÍ GARDA), která měla teoreticky chránit majetek, jak znárodněných podniků a také naše pohraničí při odsunu Německých obyvatel, což zase byl jen velký vládní podvod. Tento podvod na národ dal podnět ke vzniku k ochraně státního majetku realizovat LIDOVÉ MILICE.
Zde je potřeba připomenout, že, LIDOVÉ MILICE měli být zrušeny v roce 1968, tento návrh nebyl realizován. Nyní je jasné, že tyto LIDOVÉ MILICE stály někomu v cestě k získání majetku, byli záměrně špiněni a poukazovyly na potlačení studentů v roce 1948. Pravdou je, že se skutečně LIDOVÉ MILICE zůčastnily rozehnání těchto studentů při cestě na Pražský Hrad, jenže o pomoc rozehnat tuto demonstraci byli požádáni tehdejší POLICIÍ ČSR. POLICIE a ARMÁDA byla naprosto apolitická, tedy nebyla ani jedna instituce podřízena jakékoliv partaji, tedy tyto instituce POLICIE a ARMÁDA byli podřízeny jen PREZIDENTU ČSR. ( V současnosti jsou tyto instituce pod diktátem FAŠISTICKÉ vlády, nejsou tedy pro národ, ale slouží vládnoucím jedincům jako v bývalé NĚMECKÉ ŘÍŠI).
Nyní se vrátím zase o něco zpět, do roku 1947, v tomto roce nastalo nebývalé sucho a veškerá naše pole zůstala doslova spálena, neurodilo se naprosto nic, hrozil hladomor. V současnosti jsme ve stejné situaci, naše země byla válkou doslova vydrancována, pokud bylo v roce 1938 u nás 100% lesního porostu, tak v roce 1945 nám zůstalo jen 20% lesů. Současný stav je kolem 30%, také vše vytěženo a vyvezeno do Německa. Tak tedy změna klimatu je jen ubohá výmluva, tak-že ty holiny jsou jen pro lepší život Němců a my za blby. Aby nenastal v našem státě hladomor, bylo nám pomoženo dodávkami potřebného obilí tehdejším SSSR za třetinové ceny než nám nabízelo USA v Marschalově plánu.
Trest ze strany USA byl okamžitý, zablokovaly nám naše zlato abychom neměli na nákup všeho potřebného v našem průmyslu včetně potravin (toto vlastně stále USA praktikují kdo jim není po vůli). Tím že válku s Německem vybojoval SSSR, ostatní se spíže vezli, bylo jasné celému našemu národu a ze vděku započali spíše věřit KSČ a jejímu slibu, že poženou kolaboranty a veškerou fašistickou pakáž k zodpovědnosti za zločiné spolčení s cizí mocností. Vše započalo na podzim v roce 1947 kdy poslanci KSČ požadovaly odstoupení několika členů zkompromitované Justice a jejich potrestání. Za tyto JUSTIČNÍ lotry se ale postavilo několik zkorumpovaných politiků a v následujícím roce 1948 podali demisi (očekávali že ji prezident nepřijme), ovšem prezident Beneš se řídil striktně naší Ústavou a demisi přijal. Tato vládní mafie se obrátila s výzvou ke generální stávce, nikdo je nevyslyšel a proto se obrátili na vysoké školy pro podporu studentů k pomoci svržení prezidenta Beneše který byl zvolen DEMOKRATICKOU volbou celým národem. Tento vládní puč byl zmařen již zmiňovanými LIDOVÝMI MILICEMI. ( Není vám to poněkud povědomé?)
Nyní vám již jistě dochází proč byly LIDOVÉ MILICE jako první okamžitě zrušeny nějakým Havlem, mohly by stát v cestě novodobým zlatokopům-zločincům k vykradení našeho státu. No a dalším zjištěním našeho národa je, že bylo skutečně poraženo Německo ale nebyl poražen fašizmus. Německo se poučilo a vede ve skutečnosti válku ovšem finančního charakteru, co dokázala Hitlerova soldateska okupací a obsazováním cizích států získat bylo také dost zlata. Toto zlato jim nyní slouží ke zkorumpování patřičných politiků a dobrovolné obsazování cizích zemí, na toto jim stačí jen odpoutávání pozorností sousedních států-obyvatel přijímáním těch imigrantů. Němci pokud to chápu, tak bojovat nebudou, budou posílat imigranty do lokalit které mají být vyčištěny od domorodých obyvatel.
Naše země je tedy naprosto dokonale fašistická, pokud by tady byla demokracie, tak by Hamáček jako ministr vnitra okamžitě zasáhl jak proti Hřibovi, Novotnému, Kolářovi. Policie v demokracii je APOLITICKÁ včetně ministra vnitra, tady je otevřeně propagován fašizmus i přes Norimberský mezinárodní zákaz a proti spojeneckým úmluvám. Tak tedy vláda v čele Hamáčka patří před mezinárodní tribunál. No a ještě jednu perlu, VEŠKERÉ JUSTIČNÍ ZAMĚSTNANCE JE POTŘEBA DOKONALE POUČIT Z JAKÝCH PENĚZ JSOU PLACENI A KOMU MAJÍ SLOUŽIT, PODLE ŘECKÉ DEMOKRATICKÉ LÉTORIKY BY TOTIŽ JIŽ VŠICHNI MĚLI BÝT PODŘEZÁNI PRO VÝSTRAHU VČETNĚ RODIN. NAŠE JUSTICE DOPOSUD NEPOHLA ANI BRVOU PŘI TAK HRUBÉM PORUŠOVÁNÍ NAŠÍ ÚSTAVNOSTI A JUSTIČNÍM VYMÁHÁNÍ PRÁVNÍCH DEMOKRATICKÝCH NOREM. Zde je ve skutečnosti do nebe volající FAŠISTICKÁ ideologie a demokracie otevřeně zašlapávána, prostě Justice zase věrna Hitlerovi.
Pro jisté vysvětlení pro neznalé o co ve skutečnosti jde. Po únorových událostech v roce 1948 se otřásly pozice jak Justice, tak celé střední a nejvyšších vrstev obyvatel, o jak velké zemětřesení jde je jasné, pokusily se zabránit svému potrestání a staly se přes noc doslova flefibilními, z FAŠISTŮ SE PŘES NOC STALY KOVANÍ KOMUNISTÉ, tak se vyhli trestu. Důkazů je mnoho, nyní z pozic pod značkou KSČ odstraňovaly oponenty a neváhaly poslat na smrt jak Horákovou, Píku a dokonce kovaného komunistu Slánského, těch obětí bylo hodně. Jenže, jejich FAŠISTICKÉ smýšlení bylo stále pod jejich kůží. Tak se stalo, že tyto FAŠISTICKÉ ideje a celkovou ideologii nepokrytě obhajovaly i před svými potomky, co následovalo je jasné, pokus o nastolení fFAŠIZMU již v roce 1968, co se nepovedlo. Tak co se nepovedlo potomkům těchto kolaborantů, tak se zadařilo v roce 1989 ovšem již vnukům, taková je realita. V současnosti je tedy otevřená propagace FAŠIZMU zcela pod dohledem středních a nejvyšších vrstev obyvatel a hlavním ochráncem je tedy JUSTICE, taková je realita. Že se jedná o skutečné vyníky je jasné již jak vystupováním Novotného, Hřiba a Koláře, pokud by byla Justice nestranná, tak by na lavicích obžalovaných již dávno seděli i se svými rodiči a prarodiči a jistě by měli co vysvětlovat. Tak tedy Německo a Hitler byli poraženi, ovšem jejich FAŠISTICKÁ ideologie v našem státě a v nejvyšších vrstvách obyvatel zůstala naprosto nedotčena, to se doslova vpilo pod kůži našich vlád, tyto FAŠISTICKÉ ideje jsou pod hlavičkou ODS, ČSSD,KDU-ČSL,TOP09, PIRÁTI a mnoho dalších, pro mne jsou naprosto nevolitelní. Partaj ANO laškuje mezi touto FAŠISTICKOU lůzou a Demokraty jako je SPD a KSČM, nyní je na lidech po prověření mých znalostí komu dají svůj hlas, FAŠIZMU nebo DEMOKRACII. Obyvatele tohoto státu dali přednost DEMOKRACII jen ve volbě prezidenta ( což je trnem v oku celé té FAŠISTICKÉ lůze do posud), tak tedy uvažujte. ers
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama