Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

4. Odboj JH

Děsivá předpověď.

19. února 2017 v 7:54 | ERS

Děsivé proroctví Aloise Irlmaiera o třetí světové válce: Vše začne na Blízkém východěPak Irlmaier ve svých vizích spatřil, jak jedno jediné letadlo shodilo do Severního moře obrovskou bombu, po níž se zvedly vlny vysoké jako městské věže, otřásla se země a jižní části Anglie byly zatopeny. Irlmaier však upozorňuje, že třetí světová válka nepotrvá dlouho. "Vidím tři časové body - tři dny, tři týdny, tři měsíce. Nevím to přesně, ale válka nebude mít dlouhého trvání," řekl.

"Část Anglie zmizí, když spadne ta věc do moře, kterou tam shodí ten letec. Co to je, já nevím," řekl také Irlmaier.

Během této války dojde k velkému třídennímu zatmění. Tma bude i ve dne. Lidé na obloze spatří řadu znamení, například velký kříž či ukřižovaného. Pak se spustí krupobití ledovce s hromy a blesky a zemětřesení bude lomcovat Zemí. Nepůjde elektřina, lidé si budou muset svítit svíčkami, aby viděli. Z nebe začne padat jakýsi žlutý prach. Kam dopadne, tam všechno uhyne - člověk, zvíře nebo rostlina. "Je to jedna velmi dlouhá linie. Od Zlatého města (Prahy) až nahoru k velké vodě k jedné zátoce. V tomto pásmu linie zemře všechno," tvrdí Irlmaier. Přežije jen ten, kdo se včas ukryje do vzduchotěsného prostoru a bude mít dostatečné zásoby vody a konzerv, neboť venku bude vše kontaminováno. "Během této tmy zemře více lidí než v obou světových válkách dohromady," varuje Irlmaier.

Zničena bude Praha, ale i Paříž, kterou zapálí její vlastní obyvatelé. V Itálii vypukne revoluce nebo náboženská válka, kdy mnoho duchovních bude povražděno, ale papeži se podaří utéct v převlečení "za vodu". Také v Rusku dojde k revoluci a propukne občanská válka, která bude mít na svědomí mnoho mrtvých. "Ti nejvyšší mezi politickými stranami spáchají sebevraždy a krví bude smyta vina. Vidím červenou masu, smíšenou se žlutými tvářemi, to je obecná vzpoura a hrozné vraždění," konstatuje Irlmaier. O Irlmaierovi vyšla v Německu kniha, jejímž autorem je Stephan Berndt.

Irlmaier však slibuje, že po skončení této strašlivé války, kdy na zemi nezůstane mnoho z původních obyvatel, nastanou pro lidstvo konečně lepší časy. Ti, co přežili, budou zpočátku trpět hladem, ale pak budou všichni nasyceni. Lidé bez pozemků budou odcházet do přírody na venkov, kde vznikla vyprahlá poušť, a každý se bude moci usadit, kde se mu zlíbí, a mít tolik půdy, kolik stačí obdělat. Vlivem klimatických změn, vyvolaných mimo jiné i přepólováním magnetických pólů planety, bude v Německu mnohem tepleji, takže tam poroste tropické ovoce. Lidé znovu začnou věřit v Boha. "Ti, kdo tohle zažijí, budou velmi šťastni a budou si to pochvalovat. Ale lidé budou muset začít tam, kde začali jejich předci," dodává Irlmaier

Předehra k válce???

29. srpna 2016 v 11:10 | ERS

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

Vyjádření Putina před vypuknutím třetí světové války ze strany NATO a USA.

25. srpna 2016 v 10:39 | ERS
Šokující dopis prezidenta Putina poslancům evropského parlamentu: Zbývají 4 minuty do katastrofy!

Šokující dopis prezidenta Putina poslancům evropského parlamentu: Zbývají 4 minuty do katastrofy!

Varování od bývalého velvyslance.

15. března 2016 v 9:02 | ERS
Mgr. Jiří Kobza

Jiří Kobza, Mgr, nar. 1955 v Praze, vystudoval Přírodovědeckou fakultu Karlovy university, obor geologie, poté 2 roky postgraduál na VŠE Zahraniční obchod.

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura k aktuální politické situaci

25. února 2016 v 13:12 | ERS

Vážení přátelé,

níže vám posíláme informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál!

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura k aktuální politické situaci

Vzpomínka na PRAVDU o které se nepíše a nemluví

25. listopadu 2015 v 10:32 | ERS
Vzpomínka na PRAVDU o které se nepíše a nemluví V roce 2005 přišel do mé kanceláře muž, který mi otevíral oči jaký byl podvod naše "SAMETOVÁ REVOLUCE".

„Arabové jsou líní, a proto nic nemají“

29. října 2015 v 7:40 | ERS
"Arabové jsou líní, a proto nic nemají" říká islámský duchovní. Kdyby toto řekl kdokoliv z nás, tak bude obviňován přinejmenším z necitlivého postoje k jinému národu, případně z rasismu. Ale co když to řekne respektovaný islámský duchovní?

Vítejte: emigrovat do České republiky!

5. září 2015 v 0:59 | ERS

Vítejte: emigrovat do České republiky!

Lidé na celém světě!Vítejte!

Každý máme svého vězně?!

24. července 2015 v 10:57 | ERS
Každý máme svého vězně?!

Sobotkova vláda tajně darovala Brdy Američanům !!

9. července 2015 v 17:47 | ERS
Sobotkova vláda tajně darovala Brdy Američanům !!
 
 

Reklama