close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu

Více najdete po kliknutí na další naše blogy:

ers-blog.webnode.cz

ers-blog4.webnode.cz

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Nezávislé iniciativy občanů

CIKÁNI .

22. listopadu 2019 v 17:18 | ERS
Následující text je patrně reakcí na nějaký článek slovenského poslance Beblavého v denním tisku. Začíná slovy: "Dobry den pan Beblavý, četl jsem váš příspěvek o řešení Cikánské otázky u nás na Slovensku, který jste dnes měl v SME…"

1) Nejprve k pojmu Cikán či Rom… My říkáme sousedům Rakušané, přestože si oni říkají Ostereicheri, či Austrianeri… My říkáme obyvatelům Německa Němci, přestože si oni říkají Deutschlanderi či Germaneri… Maďaři říkají Bratislavě Poszonyi, my říkáme Vídeň a ne Wien…
Z toho plyne, že každý si může ty druhé pojmenovat po svém a naši předci po několik staletí říkali Cikáni, proto neobstojí fakt, že příslušníci tohoto etnika v sedmdesátých letech minulého století se nazvali Romové … Oni si tak mohou říkat, ale my zachováváme tradiční označení, což přeci není nic špatného, není ani pejorativní, vždyť Němci říkají Zigeuner a jiní - Francouzi či Španělé - Gypsis…
2) Cikáni jsou v Evropě cca 700 let, dost dlouhá doba, aby pochopili, že v Evropě je třeba o sebe se postarat prací, jen prací a zase jen prací… a neparazitovat! Mohli poznat všechna evropská etnika, národy a mohli odkoukat, jak to dělají jiní.
Ale oni nám tu hrají nekonečné divadlo a my jim naletíme s našim falešným soucitem nad jejich stavem - ale v přírodě je to tak - kdo se o sebe neumí postarat, ten zahyne… Kdybychom tu nebyli, kdo by živil Cikány, kdo by jim dával sociální dávky, koho by okrádali, kdo by jim stavěl basy, kdo by je léčil jen proto, že jsou špinaví, leniví a neumí se o sebe postarat…???
3) Kategorickým požadavkem všeho živého na teto planetě je - přežít za každou cenu! Život na této planetě je řízen dravci. Také mezi rostlinami je boj o vláhu, o světlo, o živiny v půdě - mezi zvířaty je vztah býložravců a masožravců - a mezi lidmi je odvěký boj o půdu, o vliv, je to souboj etnik…, a proto byly, jsou a budou války…
4) Možná znáte ty, co na pracovištích od kolegů neustále požadují cigaretu, no sami si ji nekoupí… Takových je mnoho! A právě tak se chovají Cikáni - my jim dáváme na cigarety, na alkohol, na jídlo, na šaty, na televizory, na všechno…
Lidé práce jsou trestáni tím, že jim strhávají daně a tyto peníze se rozdávají Cikánům… Ale normální lidi to už nebaví, proč by je měli stále podporovat, proč by měli živit jejich početné rodiny. Co to přináší naši společnosti? - Jen to vytváří další a další problémy!
5) Sedm set let nestačilo! - Kdy se dokážou konečně postavit na nohy? … Naši předci v minulém století - přestože byli i negramotní - jeli za prací do Ameriky, konali odpovědně, posílali domů dolary, aby jejich rodiny, jejich děti přežily! To je recept i pro líné Cikány, musí jít za prací až na kraj světa, je nutno jim to takto říci, nebo to není pravda? A jsou v bídě kvůli nám? Za komunistů byla povinnost pracovat a přesto byli mezi nimi tací, co v životě nepracovali, jiní byli fluktuanti, vtipy o jejich pracovní morálce jsou opravdu pravdivé…
6) Kdysi dávno stát vznikl způsobem, že lidé se skládali na "společný servis" - platili si armádu, policii, lékaře, učitele… Lidé nejdříve museli pracovat, výsledky jejich práce si vyměňovali, později, když byly peníze, tak si všechno platili… Také nyní je tomu tak. Ale Cikáni neplatí ani armádu, ani policii, ani zdravotníky ani učitele - přesto ještě chtějí i byty jen proto, že mají mnoho dětí!!!
7) Viděl jsem přírodopisný film - ptáci - samec a samička si postavili hnízdo, potom kroužili po okolí, zda je dost potravy, červů, ponrav, housenek - posléze bylo v hnízdě jen jedno vajíčko… Proč asi? No, i ti ptáci se chovají odpovědně, usoudili, že sezóna není bohatá na potravu, takže více než jedno ptáče by neuživili… Ale Cikánka z osady v televizi křičí: "Dejte mi byt, mám deset dětí!!!"
Vám se zdá taková neodpovědnost normální, vy to nevidíte, nebo nechcete vidět, vy nevíte, proč jsou lidé na Cikány nasráni? Vždyť lidé by z daní mohli mít pro sebe lepší armádu, lepší policii, lepší zdravotnictví, lepší školství, vyšší důchody…
8) Jsem pro sociální stát s důrazem na solidaritu - ale pro nevyléčitelně nemocné, pro starce, co jsou v důchodu, ale před tím si své už odpracovali v podobě odvedených daní za 40letou práci!
9) Cikánům bylo špatně, když je komunisté hnali do práce a každý mohl mít práci, zle jim je i teď, neboť jim prý práci nedávají, nebo je odmítají… Vždyť to je Kocourkov - když musí, tak nechtějí, když nemusí, tak jim práci nedají?
Pane Beblavý, divím se, že neumíte pochopit jejich divadelní kreace, díky takovým, jako jste vy, budou neustále prodlužovat stav totálních parazitů!!!
10) Na sklonku Federace, v roce 1992, dávala STV 2 večer z Košic diskusní pořad o Cikánské otázce - byl tam i právník - Rom - co se vymanil vlastním přičiněním z osady a vystudoval. Utkvěla mi jeho jednoznačná odpověď "já jsem Rom, znám jejich mentalitu a poznám, kdy hrají divadlo, neboť na to mají talent, ale, aby se změnili, na to je třeba jediné - ekonomický tlak…
Pane Beblavý, dešifrujme to - až když budou úplně hladoví, až když nebudou mít nic, tak budu dělat cokoliv. Jen aby přežili…
11) Sociální dávky je nezmění, oni si za peníze koupí nejprve pití, cigarety, až potom jídlo a věci, co potřebují jejich děti… Namísto peněz té hodnoty jim dávejme v osadě potraviny pod dohledem a přesně na hlavu, tři ženy z nich by denně vařily, šatstvo by měli ze second handu - čisté, použité, no a za to všechno by museli přistoupit ke změnám.
Ráno by začalo uklízením. Osada může být chudá, ale musí být pořádek, relativní čistota, každý by se musel umýt, i zuby, odpady by třídili, muži by chodili na brigády do lesa, každá desátá fůra dříví by byla pro potřeby osady… Peníze je nepřevychovají - je třeba od nich požadovat změnu života a říci jim, že se všichni skládáme na jejich přežití… Nechť to konečně pochopí, že státní peníze, to jsou peníze lidi práce, co jsou trestáni tím, že jim stát zdaňuje příjmy… A tyto peníze stát rozdává líným Cikánům. Což je paradox.
12) Na Slovensku žije v osadách cca 160 000 Cikánů a na náš úkor, v Maďarsku je 52 % dětí do 8 let cikánského původu… To chceme i my? To je občanská společnost, když jiná etnika musí pracovat na jedno líné, co se během 700 let nedokázalo postavit na nohy a žít za vlastní… Vám by vyhovovalo, kdybyste celý život musel živit líného souseda, kdybyste se mu musel postarat o byt, o jídlo, o jeho děti, platit jim nemocenskou, také i basu mu postavit…? Zničí parazit hostitele?

Konec války v ČSR.

21. listopadu 2019 v 22:42 | ERS
Bože!! Chraň nás před Američany a před Angličany, Pane Bože, chraň nás před anglosasy!!
►Jak nás (ČSR) na samém už konci 2. světové války "OSVOBOZOVALI" Američané se svými západními spojenci.◄
Na samém již konci 2. světové války (když už dávno byl jasný vítěz - Sovětský svaz a Rudá armáda) nás Američané "OSVOBOZOVALI" tak, jak je jim vlastní, jejich způsobem "osvobozování". Jenom během několika posledních válečných měsíců (únor, březen, duben) roku 1945 zabili naši "osvoboditelé" na území Československé republiky mnohonásobně více civilních českých obyvatel, než nepřátelských ozbrojených německých vojáků!!
Američané svým "osvobozováním" - tedy jejich úmyslnými leteckými nálety a bombardováním českých měst napáchali obrovské, nedozírné, nevyčíslitelné škody. Bombardováním záměrně naprosto zničili desítky tisíc objektů na území naší republiky. Bombardovali plošně města jako např. Prahu, Plzeň, České Budějovice, České Velenice, Cheb, Kralupy nad Vltavou, Záluží u Mostu, Ústí nad Labem, Neratovice, Zlín, Brno…Některá tato města bombardovali i opakovaně. Během těchto jejich "osvobozovacích" aktivit u nás totálně zničili a poškodili desítky tisíc objektů - domy, obytné domy, ale i památkové objekty, dále průmyslové fabriky, továrny, železniční tratě a důležité železniční křižovatky, nádraží, výtopny, skladiště, pivovar, dopravní tepny, rafinérie, chemické závody a další. Tyto americké "osvobozovací" aktivity měly dále tragické následky na životech civilního obyvatelstva "osvobozovaných" měst a jejich nejbližšího okolí. "Osvobozováním" bombami bylo na místě ihned zabito několik tisíc ničím vinných civilních obyvatel, několikanásobně více obyvatel bylo zraněno, tisíce obyvatel ztratilo své domovy, střechu nad hlavou, práci. Na celém území Československa Američané tím jejich způsobem "osvobozování", tedy bombami, zabili více než 20.000 československých obyvatel, přičemž těch amerických "osvoboditelů" zahynulo na čs. území jen 116.
Kdyby nás stejným způsobem, se stejnou efektivností osvobozovala sovětská Rudá armáda, Československo by přestalo mnohonásobně krát existovat a jeho naprosto veškeré obyvatelstvo by bylo mnohonásobně krát po smrti, tedy zcela vyhubeno!!
A Plzeň a plzeňští idioti se soustavně chlubí, jak byla prý osvobozena americkými vojáky…! Američtí vojáci dojeli do Plzně v pohodě, poklidně a jak na rekreaci, nebylo totiž s kým bojovat. Kolik padlo amerických vojáků, při tom jejich "osvobozování"? Několik desítek, maximálně 100. A v naprosté většině případů to byly nešťastné tragické nehody, než v přímém ozbrojeném boji s Němci. Němci totiž prchali do amerického zajetí, do amerického bezpečí, do americké zóny v panické hrůze a strachu před rychle postupující sovětskou Rudou armádou. Proč by tedy Němci bojovali a stříleli na Američany, na svou spásu, své ochránce a ve velice blízké budoucnosti na své spojence?! O tom, že to bylo přesně takto a ne jinak, dosvědčují pozdější události. Plzeň se tedy rozhodně nemá čím chlubit!! Spíše naopak!! Oslavuje pokrytce, falešné spojence, zrádce a pozdější celosvětové teroristy!!
Spojené státy americké s Německem si spolu padly do náruče a začaly se objímat společně s několika dalšími pokryteckými a falešnými státy západní Evropy, které kupodivu velice rychle a ochotně zapomněly na své oběti (zabité, popravené, umučené, odvlečené do německých koncentračních táborů), na okupaci svých území nacistickým Německem a německý teror na nich, v nově vzniklé militantní agresivní organizaci, které daly název NATO.
NATO vzniklo UŽ JEN 4 roky po skončení 2. světové války tedy v r. 1949 a od počátku svého vzniku bylo namířeno proti Sovětskému svazu a jeho přátelům. Nejděsivější, nejstrašnější a nejkrutější válka v dějinách lidstva, kterou rozpoutalo Německo, skončila naprosto přesvědčivým a zaslouženým vítězstvím Sovětského svazu na jaře 1945. NATO vzniklo už v r. 1949!! Tedy v době, kdy ještě ani zdaleka nebyla obnovená zničená a vybombardovaná města, vypálené vesnice, z továren, z nemocnic a škol i nadále byly ruiny, v paměti byly stále příliš čerstvé vzpomínky na padlé, zabité, popravené, bestiálně umučené v koncentračních táborech, v Evropě byly statisíce nezvěstných, utrpení bylo příliš obrovské a děsivé na to, aby se na vše zapomnělo.
Jak se na tuto aktivitu, zradu, cynismus, pokrytectví a podlost svého bývalého spojence mohl dívat Sovětský svaz se svými více jak 25 miliony padlých, zabitých umučených, s tisíci vypálených vesnic a stovkami vypálených měst?! Proto, ale až v roce 1955 (tedy až 6 let po vlastní už existenci, hrozbách a provokacích ze strany NATO) z iniciativy a z oprávněných obav z dalšího možného napadení Sovětského svazu a jemu spřátelených zemí vznikla tzv. Varšavská smlouva. Sdružovala několik států východní a střední Evropy, které osvobodil Sovětský svaz, a samozřejmě stěžejní a hlavní roli v tomto vojenském čistě obranném sdružení měl Sovětský svaz. VS vznikla jako adekvátní odpověď, protiváha a přirozená reakce na vzrůstající aktivity a provokace agresivního paktu NATO. Však také od vzniku Varšavské smlouvy a po celou dobu její existence byl v Evropě mír, klid, pořádek, nebyl žádný záměrný úmyslně vyvolávaný chaos a zmatek. Varšavská smlouva bohužel bez adekvátní náhrady zcela nesmyslně zanikla a nyní vidíme všichni, kam to dospělo!! Evropa je teď na pokraji nové, strašné, sebezničující války, Evropa je plně kolonizována Američany úmyslně zapříčiněnou islamizací, v Evropě hrozí občanské války! Američanům a NATO přerostla křídla, demonstrativně a okázale pořádají své spanilé dragounské jízdy, již okupují celou Evropu, mimo Ruska! Američany láká a magicky přitahuje Rusko stejně tak, jako kdysi jednoho namyšleného německého führera. Evropě hrozí válka tentokrát ze strany arogantních, po světovládě toužících USA a militantního paktu NATO, který bohužel v současnosti nemá protipól. Proč asi tenkrát Varšavská smlouva musela zaniknout?! VS zanikla a na její místo se okamžitě derou vojska USA pod záštitou a pláštíkem NATO!! Kam jen vkročí bota amerického vojáka, tam je okamžitě teror, válka, utrpení, chaos a zmatek!! A ustrašení, zbabělí, či dobře uplacení evropští politici - lokajové USA mají zavřené oči, nevidí, neslyší, protože nechtějí vidět a slyšet a jidášské peníze jim nesmrdí! USA a NATO jsou spolu s úplatnými vlastizrádnými evropskými politiky největší teroristé a ZLO SVĚTA!◄ Mgr. Petr Michalů

Vlajka a její pokračovatelé.

19. listopadu 2019 v 15:44 | ERS
Na obrázku může být: 1 osoba
Na obrázku může být: 1 osoba
Není k dispozici žádný popis fotky.
Vlajka
Dnes nebudu psát o českém praporu, ale o českém hnutí Vlajka a Českém fašismu. Hnutí vlajka bylo české fašistické hnutí, které vydávalo i časopis. Proč je to aktuální? Vzhledem tomu, že se množí události a vyjádření některých našich politiku, které hraničí s pravým extrémem až fašismem! Divíte se? Tak čtěte. Jak jsem psal minule někteří mluví, že bude pokoj až stará generace vymře. Jiní zase upírají starším lidem a těm, kteří mají jiný opačný názor hlasovací právo viz Olga Sommerová. Organizátoři demonstrace Milionu Chvilek čtou knihu Tyranie a chtějí z ní použít rady na občanský odpor a vzdor. Všimněte si tyto slova často používají fašisti. Normální lidé používají slovo občanská neposlušnost. To že organizátor demonstrací chodí v hnědém oblečení, které připomíná oblečení německých fašistů je už jen maličkost nebo jeho kolega mluví o Sudetech. Objevil se u nás také politický vandalismus a jsou počmárány některé sochy a ničeny pomníky, to odpůrcům dělali také fašisté. Dalším stádiem byly bitky s odpůrci. Na Národní třídě při výročí Sametu řádila skupina Kaputin, která chtěla určovat, kdo smí a nesmí uctít pietu. Pokoušeli se blokovat přístup premiérovi a vyvolat konflikt. Co to je?
ODS má včele předsedu Petra Fialu, který byl v organizaci Panevropská unie, které byl předseda Ota Hamburský. Ano, je to rod, který v Čechách vládnul téměř 400 let. Nástup aristokratů Habsburků na český trůn byl v roce 1526 a skončil v roce 1918 vznikem našeho Československého státu. Existují snímky předsedy ODS Petr Fiala s předákem Sudetoněmeckého landsmanšaftu a členem Panevropské unie Berndem Posseltem i s Otto von Habsburgem společně s vlajkou Panevropské unie. O tom se nemluví a žádný novinář se ho na to nikdy neptal. Položme si otázku, proč asi?
KDU-ČSL je častým hostem na Sudetoněmeckých sjezdech v Německu. Podporují aristokratickou Lichtenštejnskou nadaci atd. Lichtenštejnové si stále nárokují majetek a žádají ho zpět.
ČSSD, také její někteří členové jezdí na Sudetoněmecké sjezdy.
Nad vším ční postava Karla Schwarzenberga a jeho strany TOP 09, která spolupracuje v německých záležitostech s ODS a KDU-ČSL i se STAN a podporují další aristokratické restituce. Těm není konec a probíhají stále soudy.
Všichni podporují včetně Pirátů sjezd Sudetských Němců u nás!
Hlavní postavou všeho opozičního odporu je Karel Schwarzenberg, díky svým kontaktům, žil dlouho ve Vídni, kvůli restitucím se vrátil do Čech a dal se na politiku a dělal poradce presidentovi Václavu Havlovi, má velký vliv včetně styků s Amerikou. Při předminulé volbě na presidenta, kde byl protikandidátem Miloš Zeman, Schwarzenberg řekl, že Benešovy dekrety jsou neplatné. Druhý den to upravil, že jsou vyhaslé a volby potom prohrál. Jeho otec Karel VI. Schwarzenberg, kníže z orlické větve rodu Schwarzenbergů se v 30. letech se zapojil do činnosti Hnutí za nové Československo (známé též jako Vlajka). Prvorepubliková Vlajka byla hnutí československého fašismu. Vystupovala i proti Židům. Po roce 1938 nastupující pronacistická garnitura Vlajky Schwarzenberga v době Mnichovské krize a bez jeho vědomí navrhla za svého kandidáta na novou hlavu státu. Během války změnil názor. V době německé okupace se z Vlajky stala kolaborantská organizace. Používala název Český národně socialistický tábor - Vlajka. K. Sch. Starší je kontraverzní osoba. Jeho syn pro mne také. Podrobnosti najdete v respektovaném zdroji Wikipedie.
Jaký je závěr? Hrozí, že v případě zvolení tzv. Demo bloku budou zrušeny Benešovy dekrety, budou znovu otevřeny restituce a budeme pohlceni úplně EU včele s Německem a prvním krokem bude přijetí EURA. Metodou k dosažení cíle bude takový malý český fašismus. Typickými rysy fašistických ideologií jsou například zejména rovnostářský kolektivismus viz dnes se útočí na ty, kteří mají majetek a podporují současnou vládu a presidenta. Dále kult modernity, kdy chtějí předělat naší tradiční společnost s tradicemi a typickou rodinu na multikulturní společnost s jiným typem rodiny. Potom je to mládí, všimněte si, že opozice nemluví vůbec o starých, vše směřuje ke studentům jako případné síle k převratu moci. Použití síly je dalším atributem fašismu, který vznikl v Itálii. Poslední znak, který u nich vidím, je systém v němž soukromé vlastnictví musí sloužit kolektivnímu prospěchu viz Piráti například obsazování prázdných bytů a přidělování je nebydlícím.
Závěrem spousta lidí si nástupu fašizujících názoru nevšimla, ale lidé, kteří zažili fašismus si toho všimli. Zatím je u nás situace klidná a většina lidí nechce chaos. Otázkou je, jak dlouho bude klid.
Co chcete vy?
Za sebe říkám: Stop fašismu!
Prapor hnutí Vlajky zdroj Wikipedie.
Foto: Karel VI. Schwarzenberg a Karel Schwarzenberg ml.

Bílá hora a co následovalo.

11. listopadu 2019 v 2:27 | ERS
Úvaha k výročí bitvy na Bílé hoře
Včera bylo jedno smutné výročí zásadní události našich dějin, a to bitvy na Bílé Hoře. Je příznačné, že média tomu nevěnovala ani řádku, přitom tato událost, jakkoliv je to už 400 lety, by se měla připomínat, protože to byla největší katastrofa našich dějiny. Pro většinu evropských zemí byla nejhorší katastrofou v dějinách druhá světová válka, avšak České země vyšly z obou světových válek poměrně dobře, počet obětí i materiální škody byl mnohem nižší než u jiných evropských států, naopak za třicetileté války byly Čechy a Morava hlavním bojištěm a nejhůře postiženou zemí. V důsledku válečných ztrát i emigrace do ciziny ztratily České země téměř polovinu obyvatel a nastal více než stoletý úpadek ze kterého se Čechy vzpamatovaly až na přelomu 18 a 19 století. Proto je třeba toto i dnes připomínat a nedávat slovo falšovatelům historie, podle kterých se vlastně nic vážného nestalo.
Viníkem této katastrofy pochopitelně nebyli pouze Habsburkové, ti jen pochopitelně bojovali o moc a Čechy, Morava a Slezsko pro ně představovaly lákavou kořist. Těžko je lze vinit z toho, že chtěli v Čechách vládnout, je však neodpustitelné, jaké prostředky přitom používali. Druhým viníkem této katastrofy byla česká šlechta, a to jednak tím, že v roce 1526 zvolila po vymření dynastie Jagellonců českým králem Habsburka Ferdinanda I. a druhá historická vina byla, že když se o 90 let později rozhodli Habsburků zbavit a obnovit samostatnost Českého státu, že revoluci, takzvané stavovské povstání, vedly naprosto diletantsky, což nemohlo skončit jinak než porážkou.
Stavovské povstání v letech 1618 až 1620 se zásadně lišilo od husitských válek o dvě století dříve protože husitská revoluce vzešla z lidu, vzešla z obyčejných rolníků a městské chudiny, k nimž se později přidali i někteří bohatí měšťané a šlechta, ať už z přesvědčení nebo ze zištných důvodů, protože katolická církev vlastnila více než třetinu půdy v Čechách, a to pro šlechtu byla lákavá kořist, proto se mnozí šlechtici přidali s oportunistický důvodů, aby se zmocnili církevního majetku, avšak tato šlechta nebyla hybnou silou husitské revoluce, tím byl vždy lid a právě šlechta a bohatí měšťané nakonec revoluci zradili, což vedlo k bitvě u Lipan. O dvě století později, za stavovského povstání, se však jednalo pouze o z mocenské spory mezi aristokraty, obyčejní lidé se jich prakticky nezúčastnili, pouze trpěli jejich následky. Tím že povstání nevzešlo z lidu nemělo takovou sílu, nemohlo dojít k mobilizaci velké části národa, a proto se nemohla opakovat slavná vítězství husitské doby.
Když v roce 1618 byli vyhozeni z oken Pražského Hradu císařští úředníci Slavata a Martinic a následně Generální sněm, což byl jakýsi společný parlament Čech, Moravy, Slezska a Lužice, sesadil Habsburky z trůnu, vyhlídky na vítězství byly velmi dobré. České země byly lidnatější a bohatší než Rakousko, což samo o sobě nasvědčovalo tomu, že bychom se mohli ubránit, jednak byla příznivá i mezinárodní situace, když velká část Německa byla protestantská, a tedy proti Habsburkům. Pokud česká šlechta, která stála v čele povstání, rozdala zbraně poddaným, a vytvořila lidovou revoluční armádou, tak jako husité o dvě století dříve, nebylo by čeho se obávat, pokusy Habsburků o znovunastolení jejich vlády v českých zemích by byly nepochybně odraženy, avšak toto české stavy udělat nechtěly, nebo takovouto revoluční lidovou armádou by neměly pod kontrolou a mohla by se obrátit proti jejich moci a proti feudalismu jako takovému. Stavy sice schválili tzv. Českou konfederaci což byla na svou dobu velmi liberální ústava, do jisté míry převzatá z tehdy již kapitalistického Holandska, ale ve skutečnosti poměry v zemi zůstaly plně feudální. Proto se rozhodli spoléhat na námezdní žoldáky z celé Evropy, avšak takováto profesionální armáda musela být něčím placena a česká šlechta se nedokázala dohodnout na potřebném zvýšení daní, což je za války naprostá nezbytnost. Problém byl, že Generální sněm byl složen především zástupců nejvýznamnějších šlechtických rodů a dále ze zástupců královských měst, šlechtici na sněmu by tedy zvyšováním daní zvýšili daně především sami sobě. Již v té době se ukázaly problémy vlády aristokracie ale i parlamentarismu jako takového. Pokud se parlament skládal, řekněme ze stovky nejbohatších lidí v zemi, pak by zvýšení daní dopadlo v první řadě na ně. V dnešní době, když se parlament rozhodne zvýšit daně, tak na každého z jednotlivých poslanců připadne, že bude platit jen o pár tisícovek ročně více, a navíc si to obvykle kompenzují zvýšení platu, jak jsme viděli před několika dny. Ovšem pokud by byl parlament složen z nějakých nejbohatších lidí v zemi, tak pak by takováto "kompenzace" nebyla možná, protože zvýšení daně z příjmu by se každého poslance dotklo tolik, že by platil ročně ne o tisíce, ale o miliony výše. Proto dnes není problém odhlasovat zvýšení daní, ale tehdy to nebylo tak snadné, dokonce i za války, kdy to bylo nezbytné. Proto se tehdejší parlament nedokázal dohodnout na vypsání potřebných daní a armáda tak byla málo početná, špatně vyzbrojená a špatně placená. Nefunkčnost stavovského sněmu nebyla jen českou záležitostí. V minulosti fungovaly státy, kde měl panovník absolutní moc, jako bylo Rusko, Francie, a částečně i Rakousko. Naopak státy, kde vládl parlament složený ze šlechty a bohatých měšťanů, jako bylo Německo do jeho sjednocení za Bismarcka, nebo Polsko před zánikem polského státu v 18. století nefungovaly, protože parlament byl rozhádaný, na ničem se nedokázal dohodnout a pokud ano, jeho usnesení nebyla respektována a dodržována.
Je logické že špatně financovaná armáda ubránit zemi nedokázala. Česká šlechta si to zřejmě uvědomovala, ale místo aby spoléhala na vlastní síly, spoléhala nepatřičně na pomoc ciziny, a proto zvolila králem Němce Fridricha Falckého, zdánlivě ideálního kandidáta, neboť byl předsedou Protestantské unie, což bylo neformální sdružení všech protestantských vládců německých zemí a zároveň byl zeťěm anglického krále Jamese I. České stavy tak doufaly v pomoc Německa i Anglie a myslely si, že svobodu českých zemí vybojuje místo nich někdo jiný a oni se nebudou muset o nic starat, ani to platit. A však jak Anglie, tak Německo nás opustily a žádnou pomoc neposkytly. A co více, saský vévoda, ačkoliv byl protestant, změnil strany a Sasko vstoupilo do války na straně Habsburků, neboť byl uražen tím, že nebyl sám zvolen českým králem, a především od Habsburků dostal slíbenou Lužici. Lužice byla do té doby součást českých zemí, po bitvě na Bílé hoře ji dostal Saský vévoda jako odměnu za svoji zradu, stala se součástí Saska a její tehdy slovanské obyvatelstvo bylo postupně germanizováno až na nepatrný pozůstatek, dodnes existující, avšak postupně mizící menšinu Lužických Srbů.
V roce 1620 rakouská vojska vtrhla do Čech, kromě jiných chyb, kterých se české stavy dopustily, byla zásadní chyba právě nedostatek peněz, kdy vojákům dlužili několik měsíců mzdu a nefungovalo ani zásobování, a tak Česká armáda hladověla. Takto zubožená a demoralizovaná armáda o síle necelých 20.000 můžu se v bitvě na Bílé Hoře postavila proti armádě rakouské, jenom málo početnější, avšak lépe placené a dobře živené. Proto není divu, že Rakušané zvítězili. Navíc někteří z vůdců stavovského povstání se zřejmě dopustili vlastizrady. Příkladem může být hrabě Mansfeld, velitel českých vojsk v západních Čechách, který se svým vojskem čekal nečinně v Plzni a z neznámých důvodů netáhl do Prahy ohrožené rakouskými vojsky, historici se domnívají, že byl od císaře podplacen.
Samotnou porážkou na Bílé hoře však ještě nebylo nic ztraceno, Praha měla již od dob Karla IV velice dobré opevnění, které již za husitských válek prokázalo, že obránci mohou zvítězit nad několikrát početnější nepřátelskou armádou. Opevnění Prahy dokonale využívalo vlastnosti terénu, ze západu i ze severu bylo byla Praha bez Malé strany, chráněna řekou Vltavou z jihu strmým Nuselským údolím, a i na převážně rovné východní straně bylo několik vrchů vhodných k obraně jako Vítkov a Parukářka, rovných úseků bylo poměrně málo, byly chráněné mohutnými hradbami a daly se ubránit s poměrně malým počtem vojáků. Proto po porážce na Bílé Hoře se poražená česká armáda měla opevnit v Praze a pravděpodobně by se ubránila, neboť s příchodem mrazů by nepřátelská armáda musela odtáhnout domů. Avšak to, co po bitvě na Bílé Hoře provedli král a šlechta, byla zbabělost hraničící se zradou. Místo aby bránili Prahu, tak král a poté i většina šlechty utekli a do ciziny a město nechali napospas nepříteli. Podle dobových kronikářů Pražané s hrůzou a se vztekem stáli u městské brány a sledovali krále a velkou část vrchnosti, jak odjíždí z města a nadávali jim, že je vydali nepříteli. I samotní rakouští vojáci, kteří druhý den ráno přitáhli k městu, se divili, proč město nikdo nebrání, a tak bez boje vstoupili do Prahy a město obsadili. Ačkoliv se říká, že na Staroměstském náměstí bylo o rok později popraveno 27 českých pánů, ve skutečnosti byli popraveni jen tři páni (šlechtici) všichni ostatní byli rytíři nebo měšťané. Většina šlechticů, kteří vedli povstání, uprchla. Jen málokdy v dějinách se naskytl takový to otřesný příklad selhání a zrady vládnoucích elit, kdy země byla v podstatě bez boje vydána nepříteli.
Následovalo drancování a plenění celých Čech nepřátelskými armádami, konfiskace velké části šlechtických panství, které připadly cizí, většinou německé šlechtě, případně českým vlastizrádcům jako byl Albrecht z Valdštejna, poté přišlo utužení nevolnictví, násilná rekatolizace, která vedla k útěku statisíců Čechů, kteří nechtěli změnit víru, do ciziny a pokus o germanizaci Čechů.
Český stát ve 14-16 století patřil k nejmocnějším a nejbohatším zemím v Evropy. Česká armáda patřila mezi nejsilnější v Evropě, což se projevilo za husitských válek, kdy se Čechů bála celá střední Evropa, a zároveň byly Čechy centrem vzdělanosti a kultury a na poměry tehdejší Evropy u nás byla nebývale vysoká životní úroveň i nebývalá politická a náboženská svoboda. Je znám dopis, který jakýsi katolický kněz napsal papeži, ve kterém se rozhořčuje, že v Čechách má otec jinou víru než matka a každé z dětí také jinou víru. I když šlo zřejmě o nadsázku, svoboda u nás byla na tehdejší dobu skutečně ojedinělá. Rovněž životní úroveň v době předbělohorské nebyla špatná, dnešní představy, že za středověku většina lidí žila v bídě, zřejmě nejsou správné. Pro představu mohu uvést, že se říkalo, že ovce byla za groš, což byla stříbrná mince ražená v Kutné Hoře z místního stříbra, pro představu, kolik byl jeden groš svědčí to, že podle historických záznamů nádeník za práci při žních vydělal dva groše denně a k tomu dostal zdarma oběd, to znamená že si za jednodenní mzdu mohl koupit hned dvě ovce. Můžeme předpokládat, že v době žní, kdy byl nedostatek pracovních sil, byly mzdy pochopitelně vyšší než po zbytek roku, avšak i tak to svědčí o tom, jak se v Čechách žilo dobře. Existují i jiné záznamy, podle kterých poddaní každý den jedli maso nebo ryby a pili pivo. Ryby tehdy byly považovány za podřadné jídlo pro chudinu. Existují záznamy, kde si poddaní stěžují vrchnosti, že nechtějí jíst ryby častěji než třikrát do týdne, v ostatních dnech, kromě dní půstu, požadovali maso.
Naopak po Bílé Hoře se poměry radikálně změnily a nastaly hladomory. Po celých třicet let se vedly na českém území válečné operace a zemi pustošila cizí vojska. Také Turci podnikli během třicetileté války a krátce po ní tři vpády na Moravu, kdy odvlekli do otroctví celkem asi sto tisíc lidí. Výsledkem bylo zpustošení země, které nemělo obdoby. Po skončení třicetileté války začala postupná obnova země, avšak k předválečné prosperitě s Čechy nevrátily. Jednak byl problém úbytek obyvatelstva následkem válečných ztrát, hladomorů, a emigrace protestantů do ciziny a dále v dobách před průmyslovou revolucí trvalo odstranění válečných škod a obnova národního hospodářství nesrovnatelně déle než v moderní době. Proto nová, cizí šlechta poddané sdírala z kůže, poddaní museli tři až čtyři dny v týdnu pracovat na panském poli a o mase či rybách každý den si mohli nechat jen zdát, obvykle ho měli jen v neděli a jinak jedli převážně brambory, které se u nás začaly pěstovat právě v té době a kvůli vysokým výnosům se rychle staly hlavní hospodářskou plodinou a hlavní stravou chudiny. Kromě bramborů lidé jedli černý žitný chléb. I bílý chléb byl pro obyčejné lidi příliš drahý. Život obyčejných lidí zhoršovalo i řádění inkvizice, která po Bílé Hoře začala upalovat takzvané kacíře a čarodějnice. Trvalo celých 150 let než se České země populačně a ekonomicky vzpamatovaly z třicetileté války, a téměř 300 let, než český stát získal znovu samostatnost, avšak nikdy již nezískal mezinárodní postavení jedné z hlavních evropských mocností, jaké měl před třicetiletou válkou.

JUDr. Norbert Naxera


1968 ,fakta. (2.)

8. listopadu 2019 v 13:34 | ERS


Celá kauza s jetelovým semenem byla zinscenována tak, aby pučisté měli munici proti Novotnému.Generál Šejna dezertoval do USA,a protože syn prezidenta Novotného se přímo s Šejnou přátelil a byl doma u Novotných na návštěvách pečený vařený,měli tím pučisté na Novotného páku, aby odstoupil z funkcí.Poté, co byl odstraněn z pozice vrchního velitele a prezidenta, mohly začít čistky v ČSLA a rozebírání Železné opony na Šumavě.Pokud by Dubčekovské Československo dokončilo Pražské jaro, nejpozději do roku 1975 by Československou vstoupilo do NATO, protože neutralitu by Československu ostatní státy NATO a ani Varšavské smlouvy neuznaly a negarantovaly.V roce 1968 se o prezidentu Novotném dokonce šířila vulgární básnička o útěku generála Šejny do USA a o tom, jak z USA posílá Novotnému do Prahy telegram s tímto zněním:TELEGRAMCesta dobrá, žrádla mrakyser jim na to, přijeď taky.Kurev hejna, zdraví Šejna.A Novotný mu na to odpovídá:Funkce v prdeli, přijedu v neděli. Tonda!V celém Pražském jaru 1968 tak šlo o vnitrostranický puč, de facto o palácový převrat, kdy skupina komunistických aparátčíků chtěla provést politické a vojenské změny a přesunout Československo ze skupiny socialistickýchzemí a z bloku Varšavské smlouvy pod vedením SSSR do skupiny kapitalistických zemí a do bloku NATO pod vedením USA.Pohádka o socialismu s lidskou tváří byla salámovou metodou na občany Československa, kteří by v demokratických volbách pro návrat do kapitalismu tehdy v roce 1968 (zatím) nehlasovali.Právě proto docházelo k puči uvnitř ÚV KSČ, protože v rámci Národní fronty a u voleb by pro cestu ke kapitalismu lid vládě mandát v roce 1968 nedal.Proto je ostudné, žednešní demokrati horují pro rok 1968,když ten neměl s demokracií nic společného, kdyžto byl proces, který vycházel z komunistického puče uvnitř KSČ, který byl odstartován divokým svržením prezidenta Antonína Novotného, takžemajdanizační proces, ale ne z ulice, nýbrž zevnitř politbyra ÚV. Puč byl provázen čistkami v československé armádě abyl odstartován obviněním a následně útěkem generála Jana Šejny do USA.Všechno bylo nachystáno k tomu, aby Československo se stalo zemí, která se dostane do vlivu USA a NATO. A to by v roce 1968 a potéznamenalo, ževojska Bundeswehru a americké armády by se dostala na východním Slovensku až na hranice Sovětského svazu.Bez komunistických aparátčíků by nebylo ani Pražské jaro 1968, ani Listopad 1989!Obojí připravily kádry vychované stranou.Takže, jaká demokracie?A jaká jesituace dnes?Česká brigáda AČRz Žatceje pod velením německého Bundeswehru v rámci NATOna čáře doteku v Pobaltí, na hranici s Ruskou federací.Takže, všechno je tak, jak bylo plánováno v roce 1968.Způsobit státní převraty v socialistických zemích, připojit je k NATO a použít jejich země jako nástupní platformy pro armády NATO k hranicím Ruska.Proto v roce 1968 probíhaly procesy, které probíhaly i v roce 1989.Václav Havel také v prosinci 1989 prohlašoval, že není nepřítelemsocialismu. Také sliboval občanům v ulicích zachování socialismu jako Alexander Dubček v roce 1968.Jenže rok 1989 byl součástí státního převratu stejně, jako bylo Pražské jaro 1968.V obou případech převrat spustili aparátčíci, nikoliv občané.V oboupřípadech byli v čele převratů figury, které se zaštiťovaly socialismem, ale které byly pouze loutkami těch, kteří stáli v pozadí. V obou případech šlo o odchod Československa z Varšavského bloku do NATO a v obou případech bylhlavním cílem přístup NATO k hranicím SSSR, resp. Ruské federace.A stejně jako v listopadu 1989byla spouštěčem pro invazi záminka se zabitým studentem, stejně tak v roce 1968 byla záminka pro odstranění generálního tajemníka a prezidenta kauza generála, který měl na něho těsné napojení.Americká armáda vsoučasnostipochoduje v Estonsku k ruským hranicím. Zatím jen prý na cvičení...A není náhodou, žebez StB by nebyl žádný 17. listopad a bez ÚV KSČ ani žádné Pražské jaro.Uvědomují si to ti blázni a hlupáciv České televizi,v Bratislavě okolo pana Kisky, že uctívají ve skutečnosti neomarxistický a potažmo trockistický puč, který v roce 1968 proběhl uvnitř komunistické strany?Uctívají proces, který bez mandátu liduměl v plánu ukončit v Československu budov&am p;aa cute;ní socialismu aměl zahájitpřesun ke kapitalismupod kuratelu americké vojenské moci, pod jařmo německé moci, k obnově sudetských požadavků na Československoa k nasunutí procesů vedoucíchke konfrontaci snejvětší zemí na světě, s jadernou velmocí,Sovětským svazem, potažmo dnes Ruskou federací.Gerogem Sorosem podporovaný slovenský prezident tak bude na České televizi oslavovat komunistický puč z jara roku 1968, kterýměl urychlit vojenské obkličování Ruska.Kolik zrádců by dnes poslalo zvací dopisy do Washingtonu, kdyby dnes ve vládě došlo k puči a ke snahám o vystupování z NATOa k plánům na nasunování demokracie s lidskou tváří? Ten zvací dopis pro americkou armádu by měl tisíce podpisů.

Rakousko po volbách?

24. října 2019 v 8:49 | ERS


Rakouské změny zákonůRakouské změny zákonůŽadatelé o azyl nebudou dostávat žádné peníze. Jejich vlastní hotovost budepři podání žádosti o azyl zadržena na úhradu nákladů (podobně jako v Dánskua ve Švýcarsku). Skončí snaha o ubytovávání žadatelů o azyl v bytech,ubytováni budou vhromadných zařízeních. Azylové úřady si budoukopírovat obsah mobilních telefon u žadatelů, aby s jeho pomocí ověřilyidentitu žadatele a to, zda vypovídá pravdivě o různých okolnostech (např.srováním zachycených lokačních dat s tvrzením žadatele o tom, kudy prošel).Osobám, které vycestují zpět do státu, z nějž "uprchly", bude azylová ochranave zrychleném řízení odňata.Odmítnutí žadatelé mají být důsledně deportováni. Azyl bude - v souladu spůvodními mezinárodními smlouvami - oddělen od trvalé imigrace aperiodicky bude prověřováno, zda stav ohrožení ještě trvá; pokud pominul,bude azylová ochrana ukončena. Žadatelé o azyl se budou muset starat ovlastní domácnost (tj. žádné úklidové a stravovací služby placené daňovýmpoplatníkem, jak je tomu např. i u nás). Nezletilé manželky budou úředněodděleny od zletilých manželů. Při případném slučování rodinnebudouakceptovánanezletilá manželství, nucená manželství a vícenásobnámanželství. Kdo opustí Rakousko dobrovolně a za odměnu (Rückkehrhilfe) anásledně se ilegálně vrátí, bude souzen za trestný čin (víceméně ekvivalentnašeho maření výkonu úředního rozhodnutí).Téma azylu a imigrace má zůstat jako kompetence rakouského státu, tj.odmítnutí evropských kvót.Sociální dávky pro osoby, které obdržely azyl, budou zastropovány napoměrně nízké úrovni (aspoň vůči rakouským nákladům na živobytí), a to jakindividuálně, tak na rodinu.Přímá demokraciePřímá demokracieNová koalice se zavázala postupně zavádět do rakouského práva prvkypřímé demokracie po švýcarském vzoru.Občané budou mítzákonodárnou iniciativu: nasbírají-li 100 000 podpisů pod návrh zákona,bude muset být projednán v parlamentu se stejnou vahou a ve stejnéproceduře, jako by jej navrhla vláda. Příslušní ministři budou mít povinnost se kněmu vyjádřit.S celostátními referendy se počítá jako se závaznými, pokud vítězná strananasbírá dost hlasů (třetinu všech oprávněných voličů). Vyloučeny mají býtmezinárodní smlouvy (ústupek prezidentovi van der Bellenovi). Pokud byparlament neschválil návrh zákona předložený aspoň 900 000 voliči, budese nezávisle na jeho vůli konat závazné referendum.Počítá se i se zajímavou "Hlavou 22". Pokud by rakouský parlament odmítlschválit zavedení prvků přímé demokracii nezbytnou dvoutřetinovou většinouhlasů, bude o jejím zavedení vyhlášeno zvláštní jednorázové referendum, kjehož vypsání by měla stačit nadpoloviční většina hlasů v parlamentu.
Na experiment s přímou demokracií jsem velmi zvědav. Rakušané se Čechůmpodobají mentalitou daleko více, nežli Švýcaři. Rozhodně bude stát zasledování. (Vždyť jsme jim 300 let prznili rasu - je to tam samý Nowotny aNovak, )Dále bude prozkoumán a přehodnocen zákon o urážceDále bude prozkoumán a přehodnocen zákon o urážcenáboženského cítění.náboženského cítění.S tímto zákonem bylo v minulých letech spojeno několik kontroverzí. ElisabethSabaditsch-Wolff byla pravomocně odsouzena k pokutě 480 Euro za veřejnéprohlášení, že islámský prorok Mohamed měl zalíbení v malých dětech (podlemuslimské tradice přitom měla Aiša v době prvního manželského styku devětlet, takže těžko její tvrzení označit za lživé). Helmut Griese zase dostal pokutu800 Euro za to, že každý pátek při sekání trávníku posměšně jódloval anapodoboval volání muezzina.Džihádisté a náboženští extremisté budou vězněni ve zvláštních odděleníchvěznic, aby neovlivňovali jiné vězně.Má být vyvinuta maximální snaha o to, aby odsouzení cizinci vykonávali trestodnětí svobody ve své vlasti.IslámIslámDo trestního zákoníku budou doplněny příslušné paragrafy a bude zcelazakázáno financování náboženských spolků z ciziny. Islámské školky aškoly budou v případě nedodržení závazných předpisů důslednězavírány.(To je patrně reakce na loňskou studii vídeňských islámských školek. Tyjsou podle jejího autora důkladně infiltrovány salafisty a jinými radikály, kteřísi tak vychovávají novou generaci fanatiků.)

Plán OSN a EU pro střední Evropu.

23. října 2019 v 7:21 | ERS
Tohle na nás chystají z EU a OSN, jde jim to rychle. Děti jsou v první linii boje za zničení národa Současné zneklidňující téma inkluze českého školství je POUHÝM detailem v naplňování OFICIÁLNÍCH plánů, jak zničit český národ. Není to nic "osobního", jak vám řeknou "odborníci", jde prostě jen o zničení naší země - stejně jako všech okolních zemí - které je plánované. Jede se podle harmonogramu EU a OSN.

Podívejme se na vše podrobněji a pro větší nadhled v pouhých sedmi bodech, které dokonale odhalují komplexní plán genocidy národů.

1. Richard Coudenhov-Kalergi, rakouský politik s československým občanstvím (1894-1972) založil v roce 1922 hnutí "Panevropan", které předjímalo nastolení Nového světového řádu, založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy. Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě. Podstata plánu spočívá v tom, že obyvatelé budoucích "Spojených států evropských" již nebudou původními národy, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné "křížit" evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci. Je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu. Na jeho počest byla ustanovena Evropská cena a jako první ji získala Angela Merkelová v roce 2010. Teze prosazující genocidu evropských národů pomocí masové imigrace tvoří základ oficiální politiky evropských vlád - a tedy i té naší.EU zahájila již v roce 1995 postupnou imigraci 50 až 80 milionů muslimů ze Středozemí do roku 2050. Projekt se jmenuje "Euro-Med" a byl připravován s vyloučením veřejnosti. Počet "potřebných" imigrantů do Evropy odhaduje Eurostat - pod záminkou, aby prý bylo z čeho živit evropské důchodce.
2. Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, již v roce 2002 sdělil toto: "Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali." Tyto teze jsou součástí oficiálních materiálů Pentagonu.3. OSN prosazuje oficiálně genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se "kompenzovala nízká porodnost v Evropě". Zpráva OSN z roku 2000 má název "Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace" a uvádí, že Evropa bude v roce 2025 "potřebovat" 159 miliónů imigrantů.
4. Projekt OSN "Agenda 21", kterou ČR podepsala v roce 1997, je komplexní plán akcí, jak vytvořit celosvětovou vládu a ukončit dosavadní suverenitu národních států. Jak říkají autoři projektu: "Je pouze nutné, aby stát ukradl jednu generaci dětí a následně je indoktrinoval." V této souvislosti je důležitá právě inkluze, která má za cíl dělat i z normálních dětí analfabety. Podle dokumentů Agendy 21 ve škole nemají platit ani přírodní zákony - vše má být pouze věcí "konsensu". Jak praví inspirátoři těchto metodických textů: "Více vzdělaní lidé mají větší příjmy a spotřebují více zdrojů, než ti chudí s nižším vzděláním." Příkladem naprosté degradace vzdělávání je norská škola - literatura tam není, historie není, fyzika není, chemie není, zeměpis není. Ve školách visí oznámení typu: "Jestliže tě rodiče nutí dělat úkoly, zavolej nám. My ti pomůžeme zbavit se od takových rodičů." Pro lidstvo Agenda 21 plánuje život bez soukromého vlastnictví a počítá se zrušením rodiny - děti mají patřit vládě.5. Pilotní projekty státního odebírání dětí rodičům nyní probíhají v Norsku i v ostatních severských zemích a postupně se rozšiřují do Anglie, Německa a dál a dál. Norská Barnevern, finská Lastensuoelu, německá Jugendamt atd. - proti rodičům a dětem působí dobře organizovaná světová kriminální síť. Čísla odebraných dětí: 200 tisíc v Norsku, 300 tisíc ve Švédsku, 250 tisíc ve Finsku - takové obrovské množství svědčí o ukradeném pokolení!6. V Evropě existují tzv. "sexuální standardy", v nichž je přímo napsáno, že rodiče jsou povinni spolu s dětskými vychovateli učit maličké děti "různým druhům lásky" a konstatují, proč mají rodiče a vychovatelé ve školkách učit děti masturbovat a to do čtyřech let a v žádném případě ne později - protože novorozenec musí prý poznat svoji "pohlavní identitu". Přikázanou sexuální osvětou je nutné už v době porodu zjistit, kdo to vlastně je: gay, lesbička, bisexuál, transsexuál nebo transvestita. Z rovnoprávnosti pohlaví jsou vyňata slova "muž" a "žena", "otec" a "matka". Jaký je cíl? Například materiály sociologů Ministerstva mládeže v Norsku "plánují", že k roku 2050 bude Norsko z 90 % homosexuálním státem.1. Velký propagátor a realizátor celosvětového očkování Bill Gates v roce 2010 otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl: "Dnešní svět čítá 6,8 miliard lidí. Spěje k devíti miliardám. Jestliže odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent." Gates dále tvrdil, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví. Mimochodem, poslední novinkou je očkování těhotných žen.

G. Brock Chisholm, bývalý ředitel Světové zdravotnické organizace řekl: "Co lidé musejí všude rozvíjet, to je kontrola porodnosti a smíšená manželství (mezirasová), za účelem vytvoření jediné rasy v jediném světě, závislé na centrální autoritě."Nejprve jsou schváleny zákony, že očkování je povinné a všechny děti ho musí podstoupit. Potom jsou vyrobeny vakcíny, které pomalu usmrcují. Mentalita světové "elity" vychází z toho, že je to "fér", neboť údajně mají přežít jen ti nejodolnější. Problém je ovšem v tom, že se to musí provést tak, aby proočkované generaci již nebylo pomoci. Proto se neustále zkracují očkovací termíny. Dnešní kojenec dostane tři dávky hexavakcíny již v prvním roce života. Je to zásah, který zabrání přirozenému rozvoji imunitního systému dítěte v samém zárodku. Farmaceutický průmysl tak získává svého celoživotního klienta a systém moci trvale poškozeného otroka, který předčasně zemře a vyklidí prostor těm, kteří si planetu chtějí přivlastnit jen sami pro sebe. Například Norsko je první země na světě, která sleduje sebevraždy dětí od 0 do 7 let. Jak ale může být novorozenec vůbec schopný ukončit svůj život? Jestliže děti skutečně umírají, pak to orgány oficiálně svedou na "sebevraždu". Ti lidé nemají duši a asi proto věří, že jim to projde.Pohoršujeme se nad agresívním chováním ilegálních migrantů, ale oni jsou skutečně jen pouhým nástrojem OFICIÁLNÍCH A DLOUHODOBÝCH plánů na likvidaci evropských národů a tedy i naší země. A jako vrchol všeho všechny ty zničující direktivy EU a OSN naše vláda i náš parlament postupně naplňují!!!!! Copak jsou všichni šílení? Copak nevědí, že se to týká také jejich dětí?

Církevní restituce ??

15. října 2019 v 17:45 | ERS

Ústavní soud rozhodl, že v ČR si jsou všichni rovni ale někteří jsou si rovnější.


Mezi ty rovnější patří podle dnešního nálezu zejména církve. Ústavní soud se zastal církví, že zákon o zdanění církevních restitucí je protiústavní. Rozhodnutí jsem nečetl, myslím že ani nebylo zatím zveřejněno, ale podle toho, co vyšlo v médiích, bylo hlavním důvodem že zákon je retroaktivní, že církevní restituce byly schváleny v roce 2013 a zákon o zdanění až o pět let později a existuje právní zásada, že zákony nepůsobí zpětně. Avšak Ústavní soud "zapomněl" na jeden důležitý faktor že je dlouhodobě ustáleným zvykem, že v daňových zákonech zákaz retroaktivity neplatí. U daní je běžné, že se vyměřují v průběhu zdaňovacího období, tedy například daň z příjmu se platí za kalendářní rok a pokud se například v červnu zvýší nebo sníží sazba daně, přibyde či ubyde nějaká výjimka, odpočitatelná položka a podobně, pak to zpravidla platí od ledna a nikoliv až od června. Takových zákonů bylo v dějinách České republiky nespočet a nikdo je za protiústavní nepovažoval. Někteří občané s tím možná budou souhlasit, ale je třeba si uvědomit, že stát si nakonec peníze vybere jiínak, čím méně zaplatí na daních církve, tím více zaplatí ostatní občané.
Církve však mají privilegia, stejně tak jako měly privilegia vůči jiným restituentům, kdy jiní restituenti byli za nevydaný majetek odškodňování v úředních cenách což bylo několik málo korun za metr čtvereční půdy a u církví to bylo 44 Kč za metr čtvereční. Další problém byl, že pozemky nebyly historicky vlastnictvím církví, ale panovník jim je udělil v tzv léno, což byl podle feudálního práva jakýsi věčný, prakticky nevypověditelný nájem. Sliby církví, že pokud dostanou restituce, že rozšíří sociální pomoc potřebným, opraví kostely a další historické památky a podobě, se a pět let naplnily jen ve zcela nepatrné míře.
Zákon byl o církevních restitucích byl navíc schválen nelegitimní Nečasovou vládou, opřenou ohlasy přeběhlíků a odsouzených zločinců. A tito přeběhlíci a minimálně jeden odsouzení odsouzený zločinec, hlasovali i pro zákon o církevních restitucích, bez jejich hlasů by v poslanecké sněmovně neprošel. Jakkoliv zákon o zdanění církevních restitucí byl ústavního hlediska možná pochybný, měl alespoň trochu zmírnit tuto zlodějinu, nyní kvůli Ústavnímu soudu se to nepovedlo. Toto kontrastuje s mnoha jinými případy, kdy porušování ústavy Ústavnímu soudu nevadilo, kontrastuje to s jinými případy, kdy se Ústavní soud se nezastal občanů, ale naopak rozhodoval v rozporu s lidskými právy i s dobrými mravy obecně
Na druhou stranu mě to nijak nepřekvapuje neboť v České republice od roku 1989 se hromadí jeden tunel za druhým a stát je dál rozkrádán. V současném politickém systému to nemá řešení, přitom řešení existuje a je poměrně jednoduché: vzít moc poslancům parlamentu, nikým nevoleným stranickým sekretariátům, lobbystům a nikým nevoleným ústavním soudcům a dát jí do rukou lidu. Pouze pokud bude zavedena přímá demokracie a přímá volba i odvolatelnost politiků, pak žádné žádné podobné zákony, jako je zákon o církevních restitucích, nikdy nebudou moci být schváleny

JUDr. Norbert Naxera

Starosta Prahy Hřib, záškodník.

14. října 2019 v 7:17 | ERS
HŘIB udělal Národnímu hospodářství ČR škody za 23 miliard
Pražský primátor
pražský primátor Zdeněk Hřib, tím že se plete do zahraniční politiky, která je podle ústavy záležitostí vlády a prezidenta republiky a rozhodně ne primátorů, udělal obrovské hospodářské škody, zatímco české úřady financovaly v Číně rozsáhlou reklamní kampaň, která k nám měla přilákat čínské turisty a také byla úspěšná, každým rokem sem jezdilo stovky tisíc Číňanů, nyní jich zřejmě výrazně ubyde, což bude ztráta pro pražské hotely, restaurace a desetitisíce lidí, kteří se v Praze živí turistickým ruchem. Kromě toho Číňané, jak upozornil prezident Zeman, pravděpodobně nebudou sponzorovat fotbalovou Slavii https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/slavia-praha-cina-financovani-prezident-milos-zeman.A191010_220711_fotbal_vp2 Sice nejsem fanouškem Slavie, ale to že fotbalový klub přijde o peníze a dostane se do finančních potížích kvůli politickým provokacím ze strany primátora, by mělo naštvat všechny, i ty co fandí jinému klubu, nebo je fotbal vůbec nezajímá.
Zřejmě dojde i k dalším škodám, zejména pro české vývozce, které ekonom Lukáš Kovanda odhadl na 23 miliard Kč za tenhle skandál by měl být Hřib okamžitě odvolán.
Není to pochopitelně jediný exces ze strany Zdeňka Hřiba, jakkoliv nikoho z pražských primátorů od roku 1989 nelze hodnotit pozitivně, myslím že ještě nikdo nebyl tak špatný jako Hřib. V Praze se nic nebuduje, nerozšiřuje se metro, nedělají se ani jiné důležité dopravní stavby, zhoršuje se bytová krize, neboť město místo aby podporovalo developery ve stavbách nových bytů, jim hází klacky pod nohy, už chybí přibližně 40.000 bytů a magistrát s tím nic nedělá. Zdeněk Hřib sice přišel s nápadem zdanit prázdné byty, což v zásadě podle mě není špatný nápad, ale proč nejde sám příkladem? Proč sám už téměř čtyři roky vlastní prázdný dům v Kyjích, o tom případě jsem vás informoval nedávno (například zde v čase 30.00 https://novaplus.nova.cz/porad/televizni-noviny/epizoda/37497-televizni-noviny-23-9-2019 )
Jako právní zástupce bývalého majitele domu jsem s Hřibem jednal pouze prostřednictvím emailu, nikdy jsme se osobně nesešli, avšak i z těchto e-mailů a z výpisu z sms které Hřib psal bývalém majiteli domu, jsem viděl, že tak to arogantní a bezskrupulózní člověk jako Hřib se málokdy vidí. Na bývalého majitele domu, důchodce po několika mrtvicích, dělal těžký psychický nátlak nejprve s cílem donutit ho prodat dům, a posléze připravit ho o vybavení tohoto domu.
Stejně si Zdeněk Hřib počíná i v politice, zde však není poškozen jen jeden člověk ale poškozená je celá Praha, jistě mnozí zaměstnanci hotelů, různí číšníci, servírky, taxikáři, prodejci suvenýrů a další lidé v komunálních volbách v Praze dali hlas Pirátům zde mají výsledek. Na druhou stranu nebylo jasné, že se Piráti budou chovat takhle, Piráti se zdáli jako přijatelná alternativa pro liberální voliče. Já rozhodně nejsem liberál, ale říkal jsem si že je to lepší když lidé budou volit Piráty, než třeba TOP 09, že piráti jsou alespoň menší zlo. Ale o mnoho lepší to není. Tím že se do čela dostali lidi jako je Hřib, je to alespoň v Praze, ještě horší než dříve
Co dělá policie? Proč nekoná a co Justice? Občané se budou stále jen koukat na rozkrádačky a protistátní jednání našich politiků?

Jak hospodařily naše vlády od roku 1989.

13. října 2019 v 12:31 | ERS
4x horší než světová válka
toto je výsledek 20letého hospodaření našich národohospodářských ekonomických elit a expertů na transformaci socialismu v kapitalismus.
Prodali grunt, peníze z prodeje jsou bůhví kde a nás zadlužili.
To by žádný dobrý sedlák neudělal.
Na to museli přijít Klausové, Kalouskové a jim podobní.
Kdo kradl plnými hrstmi a byl souzen či odsouzen, byl následně amnestován a bez trestu zbaven odpovědnosti za své činy.

Vývoj státního zadlužení
1989 + 280,0 mld. Kč (aktiv) a to nehovořme o zahraničních aktivech, které činily asi 120 mld Kč; z toho 70% v Rusku, dnes již ze 40% splaceno ropou
a železnou rudou, kde ale skončila a za kolik je otázkou.
1993 - 158,8 mld. Kč
2003 - 493,2 mld. Kč
2007 - 892,3 mld. Kč
2009 - 1 178,2 mld. Kč
2010 - 1 344,1 mld. Kč
2011 - 1 499,4 mld. Kč
2013 - 1 700,0 mld. Kč (odhad ČNB duben 2013)
Výdaje za dluhovou službu
2001 17 mld. Kč
2006 31 mld. Kč
2011 72 mld. Kč
2012 82 mld. Kč

V žebříčku konkurenceschopnosti WEF propadlaČR za poslední 2 roky z 31. na 46.místo na světě!

- ČR, která je počtem obyvatelstva 48 x menší než celá EU, má 6 x více heren a kasin než zbytek EU dohromady !
- zahraniční kapitál vlastní cca 80 % klíčových firem a je kontrolován ze 40 % z daňových rájů!
- 56 tun českého zlata bylo po roce 1989 vyměněno za dluhopisy.

Německo má stav zlatých rezerv 3 396 tun, ČR
pouhých 12 tun a dále "tak zvané zlaté žíly u obyvatelstva" ..
- hospodářské škody vzniklé na území ČSR po 2. SVĚTOVÉ VÁLCE byly vyčísleny (v dnešních cenách) na 1 bilion 351 miliard Kč.
Zmizelé národní jmění od r. 1989 představuje téměř 4 násobek hospodářské ztráty ČSR za druhé svět. války !!!

Nejhorší je, že výše uvedené údaje jsou pravdivé a z veřejně dostupných zdrojů a národ ovcí nic....
Nikomu nevadí, že nebude na zdravotnictví, vzdělání, důchody, infrastrukturu....
Že po válce roky hromaděné bohatství především rukama dělníků, kteří jej tvořili je v kapsách zlodějů bez trestu...
Nejspíše je pravdou, že každý národ má vládu, kterou si zaslouží...
Jak pravila matka Tereza.
Není problémem nasytit chudé, ale je problém nasytit ty bohaté...
 
 

Reklama